Rukomet

#volimskolskisport
#volimoskolskisport

Rukomet

Rukomet

Svečano otvaranje i ždrijeb uživo - OSNOVNE ŠKOLE

DAN 1. - Teren 1 - Osnovne škole

DAN 1. - Teren 2 - Osnovne škole

O natjecanju

  • Naziv: Državno prvenstvo školskih sportskih društava u rukometu za osnovne i srednje škole
  • Organizator: Hrvatski školski sportski savez
  • Pokrovitelj: Ministarstvo turizma i sporta
  • Sponzori: Lidl, Cetina, Arabesca
  • Mjesto održavanja: Poreč, Hrvatska – sportske dvorane Intersport, Veli Jože, Žatika i Kaštelir
  • Smještaj: hotel Delfin, Plava, Laguna, Poreč
  • Vrijeme održavanja: 15.4.2024.-19.4.2024.

Organizacijski odbor

Više objavljujemo uskoro

1. Zlatko Kraljević - predsjednik
2. Zdravko Omrčen
3. Jadranka Duvančić
4. Davor Juriša
5. Mirna Rajle Brođanac
6. Saša Topić
7. Marin Horvat
8. Jozo Ćavar

Tehnička komisija

Više objavljujemo uskoro

1. Ivančica Valek – predsjednica
2. Igor Abramović
3. Svebor Crnojević
4. Maja Čop Andesilić
5. Ismeta Čerkez
6. Ante Burger
7. Goran Križan
8. Dražen Milaković
9. Ivan Vrbik
10. Igor Marijanović
11. Andrea Penezić Kobetić

Vremenik događanja

Ponedjeljak, 15. 4. 2024.

14.00 – 18.00 – dolazak ekipa i fotografiranje

18.00 – 21.00 – večera

20.00 – svečano otvorenje DP (dvorana Intersport)

20:15 – ždrijeb (dvorana Intersport)

20.45 – sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (dvorana Intersport)

                        

Utorak – 16. 04. 2024.

06.00 – 09.00 – doručak

7.00 – polazak prema dvoranama po dogovorenom rasporedu

8.00 – 15.00 osnovne škole – natjecanje po dogovorenoj satnici skupine

12.00 – 16.00  ručak

16.00 – povratak kućama ekipa koje nisu plasirane u četvrtfinale

17.00- 20.00 – nastavak natjecanja – četvrtfinala

19.00 – 21.00 – večera

 

Srijeda – 17. 4. 2024.

06.30 – 09.30 – doručak

8.15 – polazak prema dvorani Intersport

9.00 – 13.00 – natjecanje po dogovorenoj satnici – polufinale i finale

13.00 – proglašenje pobjednika i podjela medalja i pehara

13.30 – povratak u hotel

13.00 – 15.00 – ručak

15.00  – povratak kućama

 

14.00 – 18.00 – dolazak ekipa srednjih škola i fotografiranje

18.00 – 21.00 – večera

20.00 – svečano otvorenje DP (dvorana Intersport)

20:15 – ždrijeb (dvorana Intersport)

20.45 – sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (dvorana Intersport)

                        

Četvrtak – 18. 4. 2024.

06.00 – 09.00 – doručak

7.00 – polazak prema dvoranama po dogovorenom rasporedu

8.00 – 15.00 srednje škole – natjecanje po dogovorenoj satnici- skupine

12.00 – 16.00  ručak

16.00- povratak kućama ekipa koje nisu plasirane u četvrtfinale

17.00- 20.00 – nastavak natjecanja – četvrtfinala

19.00 – 21.00 – večera

 

Petak – 19. 4. 2024.

06.30 – 09.30 – doručak

8.15 – polazak prema dvorani Intersport

9.00 – 13.00 – natjecanje po dogovorenoj satnici – polufinale i finale

13.00 – proglašenje pobjednika i podjela medalja i pehara

13.30 – povratak u hotel

13.00 – 15.00 – ručak

15.00  – povratak kućama

 

Srijeda - 1.3.2023.
14.00 - 19.00 - dolazak ekipa...
Cetvrtak - 2.3.2023.
14.00 - 19.00 - dolazak ekipa...
Petak - 3.3.2023.
14.00 - 19.00 - dolazak ekipa...

Priznanja i sastavi ekipa

Više objavljujemo uskoro

Sastavi ekipa bit će dostupni nakon prijave ekipe u hotelu, a priznanja nakon održanog natjecanja.

Povezane vijesti