API TEST

#volimskolskisport

Rezultati-
Odbojka

#volimoskolskisport

GRUPA A - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
122.04.2024. 10:25Intersport mala - Teren 1VIHOR, JELISAVACLOVRAK, ZAGREB2:0 (25:7, 25:14)
222.04.2024. 09:15Intersport mala - Teren 2VIDRA, ZAGREBVIHOR, JELISAVAC-
322.04.2024. 10:35Intersport mala - Teren 3LOVRAK, ZAGREBVIDRA, ZAGREB-

GRUPA B - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
422.04.2024. 08:00Intersport - Teren 2VOJAK, RIJEKASOKOL, PITOMAČA2:0 (21:1, 16:4)
522.04.2024. 09:15Intersport - Teren 2MERTOJAK, SPLITVOJAK, RIJEKA2:0 (25:4, 25:3)
622.04.2024. 10:30Intersport - Teren 2SOKOL, PITOMAČAMERTOJAK, SPLIT2:0 (25:17, 25:2)

Poredak - GRUPA B - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1MERTOJAK, SPLIT211220169571.2113
2SOKOL, PITOMAČA211220155560.9823
3VOJAK, RIJEKA211220144550.83

GRUPA C - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
722.04.2024. 14:10Veli Jože - Teren 3PUME, NEDELIŠĆEPOLET, DARUVAR2:0 (25:11, 25:7)
822.04.2024. 09:15Intersport - Teren 3REGOČ, OGULINPUME, NEDELIŠĆE2:0 (25:5, 25:2)
922.04.2024. 10:30Intersport - Teren 3POLET, DARUVARREGOČ, OGULIN0:2 (6:25, 3:25)

Poredak - GRUPA C - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1REGOČ, OGULIN220404100166.256
2PUME, NEDELIŠĆE211220157680.8383
3POLET, DARUVAR20204-40271000.270

GRUPA D - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1022.04.2024. 08:00Intersport - Teren 4MLADOST, UMAGMLADOST, JALŽABET0:2 (20:25, 12:25)
1122.04.2024. 09:15Intersport - Teren 4GRDELINI, KAŠTEL STARIMLADOST, UMAG1:2 (14:25, 25:22, 18:25)
1222.04.2024. 10:30Intersport - Teren 4MLADOST, JALŽABETGRDELINI, KAŠTEL STARI0:2 (14:25, 22:25)

Poredak - GRUPA D - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1GRDELINI, KAŠTEL STARI2113211.51071080.9914
2MLADOST, JALŽABET211220186821.0493
3MLADOST, UMAG21123-10.6671041070.9722

GRUPA E - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1322.04.2024. 08:00Intersport - Teren 5KONJŠČINA, KONJŠČINAPETKA, DUBROVNIK2:1
1422.04.2024. 09:15Intersport - Teren 5SLAVKO KOLAR, KRAVARSKOKONJŠČINA, KONJŠČINA2:0
1522.04.2024. 10:30Intersport - Teren 5PETKA, DUBROVNIKSLAVKO KOLAR, KRAVARSKO0:2

Poredak - GRUPA E - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1SLAVKO KOLAR, KRAVARSKO220404006
2KONJŠČINA, KONJŠČINA21123-10.667002
3PETKA, DUBROVNIK20214-30.25001

GRUPA F - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1622.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 1EMANUEL, POŽEGAMLADOST, NUŠTAR2:1
1722.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 1ŠSD UNA, HRVATSKA KOSTAJNICAEMANUEL, POŽEGA2:1
1822.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 1MLADOST, NUŠTARŠSD UNA, HRVATSKA KOSTAJNICA2:1

Poredak - GRUPA F - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1EMANUEL, POŽEGA2113301003
2MLADOST, NUŠTAR2113301003
3ŠSD UNA, HRVATSKA KOSTAJNICA2113301003

GRUPA G - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1922.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 2USKOK, SENJDRNJE, DRNJE0:2
2022.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 2PRIMOŠTEN, PRIMOŠTENUSKOK, SENJ2:0
2122.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 2DRNJE, DRNJEPRIMOŠTEN, PRIMOŠTEN2:0

Poredak - GRUPA G - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1DRNJE, DRNJE220404006
2PRIMOŠTEN, PRIMOŠTEN2112201003
3USKOK, SENJ20204-40000

GRUPA H - Dječaci

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
2222.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 3PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BRODFILIPOVIĆKA, OSIJEK2:0 (25:2, 25:2)
2322.04.2024. 00:00FINIDA - Teren 3JADRAN, ZADARPLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD0:2 (2:25, 1:25)
2422.04.2024. 00:00Veli Jože - Teren 3FILIPOVIĆKA, OSIJEKJADRAN, ZADAR2:1 (25:21, 5:25, 25:12)

Poredak - GRUPA H - Dječaci

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD220404100714.2866
2FILIPOVIĆKA, OSIJEK21123-10.667591080.5462
3JADRAN, ZADAR20214-30.25611050.5811

ČETVRTZAVRŠNICA - Dječaci

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
25ČETVRTFINALE 122.04.2024. 00:00IntersportVIDRA, ZAGREBMERTOJAK, SPLIT2 (25, 25)
26ČETVRTFINALE 222.04.2024. 00:00Intersport - Teren 1REGOČ, OGULINGRDELINI, KAŠTEL STARI0:2 (3:25, 7:25)
27ČETVRTFINALE 322.04.2024. 00:00IntersportSLAVKO KOLAR, KRAVARSKOEMANUEL, POŽEGA2:0 (25:2, 25:1)
28ČETVRTFINALE 422.04.2024. 12:00IntersportDRNJE, DRNJEPLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD0:2 (12:25, 22:25)

POLUZAVRŠNICA - Dječaci

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
29POLUFINALE 116.04.2024. 12:00Intersport - Teren 1VIDRA, ZAGREBGRDELINI, KAŠTEL STARI2:1 (25:23, 12:25, 15:13)
30POLUFINALE 222.04.2024. 00:00IntersportSLAVKO KOLAR, KRAVARSKOPLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD0:0 (15:3)

ZAVRŠNICA - Dječaci

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
31ZA 3. MJESTO22.04.2024. 00:00IntersportGRDELINI, KAŠTEL STARIPORAŽENI POLUFINALE 2-
32FINALE22.04.2024. 00:00IntersportVIDRA, ZAGREBPOBJEDNIK POLUFINALE 2-

UKUPAN POREDAK - Dječaci

PLASMANNAZIVŠKOLAMJESTO
1VIDRAOSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆAZAGREB
2SLAVKO KOLAROSNOVNA ŠKOLA SLAVKA KOLARAKRAVARSKO
3GRDELINIOSNOVNA ŠKOLA PROF. FILIPA LUKASAKAŠTEL STARI
4PLAVI SOKOLOSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆSLAVONSKI BROD
5DRNJEOSNOVNA ŠKOLA FRAN KONCELAK DRNJEDRNJE
5POLETOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORADARUVAR
5ŠSD UNAOSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKAHRVATSKA KOSTAJNICA
5VOJAKOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTANRIJEKA
9EMANUELKATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U POŽEGIPOŽEGA
9FILIPOVIĆKAOSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆAOSIJEK
9JADRANOSNOVNA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆAZADAR
9KONJŠČINAOSNOVNA ŠKOLA KONJŠČINAKONJŠČINA
9LOVRAKOSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKAZAGREB
9MERTOJAKOSNOVNA ŠKOLA MERTOJAKSPLIT
9MLADOSTOSNOVNA ŠKOLA MARIJE I LINEUMAG
9MLADOSTOSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI JALŽABETJALŽABET
9MLADOSTOSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH NUŠTARNUŠTAR
9PETKAOSNOVNA ŠKOLA LAPADDUBROVNIK
9PRIMOŠTENOSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTENPRIMOŠTEN
9PUMEOSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆENEDELIŠĆE
9REGOČOSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ OGULINOGULIN
9SOKOLOSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆAPITOMAČA
9USKOKOSNOVNA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA SENJSENJ
9VIHOROSNOVNA ŠKOLA IVANA BRNJIKA SLOVAKAJELISAVAC

SKUPINA A - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
123.04.2024. 08:00Intersport - Teren 1ĐURO PILAR, SLAVONSKI BRODOSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ2:0 (25:2, 25:20)
223.04.2024. 09:00Intersport - Teren 2BRAJDA, RIJEKAĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD2:1 (12:25, 25:4, 25:17)
323.04.2024. 10:00FINIDA - Teren 3OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆBRAJDA, RIJEKA2:0 (25:5, 25:112)

Poredak - SKUPINA A - Djevojčice

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD2113211.596841.1434
2BRAJDA, RIJEKA110211262461.3482
3OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ10102-2022500.440

GRUPA B - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
423.04.2024. 08:00Veli Jože - Teren 1BEDEX, BEDEKOVČINAMEJAŠI, SPLIT2:0 (25:3, 25:12)
523.04.2024. 09:00Veli Jože - Teren 2POLET, DARUVARBEDEX, BEDEKOVČINA3:1 (25:21, 21:25, 25:11)
623.04.2024. 10:00Veli Jože - Teren 3MEJAŠI, SPLITPOLET, DARUVAR2:1 (25:11, 12:25, 25:14)

Poredak - GRUPA B - Djevojčice

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1MEJAŠI, SPLIT110211262501.242
2POLET, DARUVAR1014311.3331211191.0171
3BEDEX, BEDEKOVČINA00013-20.33357710.8030

GRUPA C - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
723.04.2024. 00:00IntersportMETEOR, BELIŠĆELOVRAK, ZAGREB2:1 (25:5, 21:25, 14:6)
823.04.2024. 00:00IntersportNAZOR, ČEPINMETEOR, BELIŠĆE2:0 (25:1, 25:5)
923.04.2024. 00:00IntersportLOVRAK, ZAGREBNAZOR, ČEPIN-

GRUPA D - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1023.04.2024. 00:00IntersportVRSAR - FUNTANA, VRSARBRENUM, MLINI2:0 (25:4, 25:5)
1123.04.2024. 00:00IntersportKLEK, OGULINVRSAR - FUNTANA, VRSAR1:0 (25:1, 6:12)
1223.04.2024. 00:00IntersportBRENUM, MLINIKLEK, OGULIN0:0 (8:7)

GRUPA E - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1311.04.2024. 10:00Intersport malaSOKOL, POŽEGAIVANA FILIPOVIĆA, ZAGREB2:0 (25:3, 25:7)
1423.04.2024. 00:00IntersportOKIT, VODICESOKOL, POŽEGA-
1523.04.2024. 00:00IntersportIVANA FILIPOVIĆA, ZAGREBOKIT, VODICE-

Poredak - GRUPA E - Djevojčice

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1SOKOL, POŽEGA110202501053
2IVANA FILIPOVIĆA, ZAGREB10102-2010500.20

GRUPA F - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1623.04.2024. 00:00IntersportSOKOL, PITOMAČAŠSD IVANA MAŽURANIĆA, VINKOVCI-
1723.04.2024. 00:00IntersportIKS, IVANECSOKOL, PITOMAČA-
1823.04.2024. 00:00IntersportŠSD IVANA MAŽURANIĆA, VINKOVCIIKS, IVANEC-

GRUPA G - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1923.04.2024. 00:00IntersportPLJEŠIVICA, KORENICAPRVA, ČAKOVEC-
2023.04.2024. 00:00IntersportŠSD SMILJEVAC, ZADARPLJEŠIVICA, KORENICA-
2123.04.2024. 00:00IntersportPRVA, ČAKOVECŠSD SMILJEVAC, ZADAR-

GRUPA H - Djevojčice

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
2223.04.2024. 00:00IntersportŠSD GLINA, GLINAJURJA HABDELIĆA, VELIKA GORICA-
2323.04.2024. 00:00IntersportIZVOR, KRIŽEVCIŠSD GLINA, GLINA-
2423.04.2024. 00:00IntersportJURJA HABDELIĆA, VELIKA GORICAIZVOR, KRIŽEVCI-

ČETVRTZAVRŠNICA - Djevojčice

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
25ČETVRTFINALE 123.04.2024. 00:00IntersportĐURO PILAR, SLAVONSKI BRODMEJAŠI, SPLIT1:0 (25:12, 1:5)
26ČETVRTFINALE 223.04.2024. 00:00IntersportC1D1-
27ČETVRTFINALE 323.04.2024. 00:00IntersportE1F1-
28ČETVRTFINALE 423.04.2024. 00:00IntersportG1H1-

POLUZAVRŠNICA - Djevojčice

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
29POLUFINALE 123.04.2024. 00:00IntersportPOBJEDNIK ČETVRTFINALE 1POBJEDNIK ČETVRTFINALE 2-
30POLUFINALE 223.04.2024. 00:00IntersportPOBJEDNIK ČETVRTFINALE 3POBJEDNIK ČETVRTFINALE 4-

ZAVRŠNICA - Djevojčice

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
31ZA 3. MJESTO23.04.2024. 00:00IntersportPORAŽENI POLUFINALE 1PORAŽENI POLUFINALE 2-
32FINALE23.04.2024. 00:00IntersportPOBJEDNIK POLUFINALE 1POBJEDNIK POLUFINALE 2-

UKUPAN POREDAK - Djevojčice

PLASMANNAZIVŠKOLAMJESTO
1IKSOSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOGIVANEC
2VRSAR - FUNTANAOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORAVRSAR
3JURJA HABDELIĆAOSNOVNA ŠKOLA JURJA HABDELIĆAVELIKA GORICA
4OSTROŽIĆIOSNOVNA ŠKOLA OSTROGKAŠTEL LUKŠIĆ
5NAZOROSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZORČEPIN
5OKITOSNOVNA ŠKOLA VODICEVODICE
5POLETOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORADARUVAR
5ŠSD SMILJEVACOSNOVNA ŠKOLA SMILJEVACZADAR
9BEDEXOSNOVNA ŠKOLA BEDEKOVČINABEDEKOVČINA
9BRAJDAOSNOVNA ŠKOLA BRAJDARIJEKA
9BRENUMOSNOVNA ŠKOLA ŽUPA DUBROVAČKAMLINI
9IVANA FILIPOVIĆAOSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆAZAGREB
9IZVOROSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCIKRIŽEVCI
9KLEKPRVA OSNOVNA ŠKOLAOGULIN
9LOVRAKOSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKAZAGREB
9MEJAŠIOSNOVNA ŠKOLA MEJAŠISPLIT
9METEOROSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆABELIŠĆE
9PLJEŠIVICAOSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANAKORENICA
9PRVAI. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVECČAKOVEC
9SOKOLOSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆAPITOMAČA
9SOKOLOSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆPOŽEGA
9ŠSD GLINAOSNOVNA ŠKOLA GLINAGLINA
9ŠSD IVANA MAŽURANIĆAOSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆAVINKOVCI
9ĐURO PILAROSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILARSLAVONSKI BROD