api-test-2

#volimskolskisport

Rezultati-
Uživo

#volimoskolskisport
Učitavam rezultate...

REZULTATI NATJECANJA

GRUPA A - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
125.04.2024. 08:00Intersport - Teren 1GIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGAPOLET, VINKOVCI0:2 (13:25, 13:25)
225.04.2024. 09:15Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, ŠIBENIKGIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGA0:2 (18:25, 16:25)
325.04.2024. 10:30Intersport - Teren 1POLET, VINKOVCIGIMNAZIJALAC, ŠIBENIK2:0 (25:22, 25:14)

Poredak - GRUPA A - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1POLET, VINKOVCI220404100621.61296
2GIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGA211220176840.90483
3GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK20204-40701000.70

GRUPA B - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
425.04.2024. 08:00Intersport - Teren 2KOPRIVA, KOPRIVNICASREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN0:2 (9:25, 18:25)
525.04.2024. 09:15Intersport - Teren 2GIMNAZIJALAC, SISAKKOPRIVA, KOPRIVNICA2:0 (25:9, 25:13)
625.04.2024. 10:30Intersport - Teren 2SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDINGIMNAZIJALAC, SISAK0:2 (18:25, 23:25)

Poredak - GRUPA B - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1GIMNAZIJALAC, SISAK220404100631.58736
2SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN211220191771.18183
3KOPRIVA, KOPRIVNICA20204-40491000.490

GRUPA C - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
725.04.2024. 08:00Intersport - Teren 3KUNE, OSIJEKTEHNIČAR, SLAVONSKI BROD2:0 (25:20, 25:17)
825.04.2024. 09:15Intersport - Teren 3TEHNIČAR, PULAKUNE, OSIJEK1:2 (17:25, 25:22, 7:15)
925.04.2024. 10:30Intersport - Teren 3TEHNIČAR, SLAVONSKI BRODTEHNIČAR, PULA2:0 (25:15, 25:17)

Poredak - GRUPA C - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1KUNE, OSIJEK2204134112861.30235
2TEHNIČAR, SLAVONSKI BROD211220187821.0613
3TEHNIČAR, PULA20214-30.25811120.72321

GRUPA D - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1025.04.2024. 08:00MD Intersport - Teren 1TŠČ, ČAKOVECVIRUSI, ZADAR0:2 (18:25, 17:25)
1125.04.2024. 09:05MD Intersport - Teren 1VICTORIA, ZABOKTŠČ, ČAKOVEC0:2 (13:25, 19:25)
1225.04.2024. 10:05MD Intersport - Teren 1VIRUSI, ZADARVICTORIA, ZABOK2:0 (25:5, 25:14)

Poredak - GRUPA D - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1VIRUSI, ZADAR220404100541.85196
2TŠČ, ČAKOVEC211220185821.03663
3VICTORIA, ZABOK20204-40511000.510

GRUPA E - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1325.04.2024. 08:00Finida - Teren 1GIMNAZIJALAC, DUBROVNIKPRVA, ZAGREB0:2 (17:25, 13:25)
1425.04.2024. 09:15Finida - Teren 1ŽDRAL, DARUVARGIMNAZIJALAC, DUBROVNIK2:0 (25:10, 25:11)
1525.04.2024. 10:10Finida - Teren 1PRVA, ZAGREBŽDRAL, DARUVAR2:1 (25:20, 15:25, 15:11)

Poredak - GRUPA E - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1PRVA, ZAGREB2204134105861.22095
2ŽDRAL, DARUVAR2113211.5106761.39474
3GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK20204-40511000.510

GRUPA F - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1625.04.2024. 08:00Veli Jože - Teren 1GIMNAZIJALAC, RIJEKAGACKI SOKOLI, OTOČAC2:0 (25:16, 25:19)
1725.04.2024. 09:15Veli Jože - Teren 1PRIMAG, OSIJEKGIMNAZIJALAC, RIJEKA1:2 (25:20, 20:25, 9:15)
1825.04.2024. 10:30Veli Jože - Teren 1GACKI SOKOLI, OTOČACPRIMAG, OSIJEK0:2 (21:25, 20:25)

Poredak - GRUPA F - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1GIMNAZIJALAC, RIJEKA2204134110891.2365
2PRIMAG, OSIJEK2113211.51041011.02974
3GACKI SOKOLI, OTOČAC20204-40761000.760

GRUPA G - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1925.04.2024. 08:00Veli Jože - Teren 2TEHNIČAR, VIROVITICAOCTOPUS, SPLIT2:0 (25:13, 25:18)
2025.04.2024. 09:10Veli Jože - Teren 2OLIMPIJA 1908, KARLOVACTEHNIČAR, VIROVITICA0:2 (13:25, 18:25)
2125.04.2024. 10:05Veli Jože - Teren 2OCTOPUS, SPLITOLIMPIJA 1908, KARLOVAC0:2 (14:25, 14:25)

Poredak - GRUPA G - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1TEHNIČAR, VIROVITICA220404100621.61296
2OLIMPIJA 1908, KARLOVAC211220181781.03853
3OCTOPUS, SPLIT20204-40591000.590

GRUPA H - Mladići

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
2225.04.2024. 08:00Veli Jože - Teren 3NEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJVELGOR, VELIKA GORICA2:0 (25:16, 25:21)
2325.04.2024. 09:15Veli Jože - Teren 3LABOS, ZAGREBNEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ2:1 (25:18, 23:25, 15:13)
2425.04.2024. 10:30Veli Jože - Teren 3VELGOR, VELIKA GORICALABOS, ZAGREB0:2 (7:25, 12:25)

Poredak - GRUPA H - Mladići

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1LABOS, ZAGREB2204134113751.50675
2NEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ2113211.51061001.064
3VELGOR, VELIKA GORICA20204-40561000.560

ČETVRTZAVRŠNICA - Mladići

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
25ČETVRTFINALE 125.04.2024. 17:00Intersport - Teren 1POLET, VINKOVCIGIMNAZIJALAC, SISAK0:2 (18:25, 10:25)
26ČETVRTFINALE 225.04.2024. 17:00Intersport - Teren 2KUNE, OSIJEKVIRUSI, ZADAR2:1 (25:21, 19:25, 15:13)
27ČETVRTFINALE 325.04.2024. 17:00Intersport - Teren 3PRVA, ZAGREBGIMNAZIJALAC, RIJEKA2:0 (25:21, 25:20)
28ČETVRTFINALE 425.04.2024. 17:00MD Intersport - Teren 1TEHNIČAR, VIROVITICALABOS, ZAGREB0:2 (12:25, 10:25)

POLUZAVRŠNICA - Mladići

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
29POLUFINALE 126.04.2024. 09:00Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, SISAKKUNE, OSIJEK2:0 (25:14, 25:17)
30POLUFINALE 226.04.2024. 09:00MD Intersport - Teren 1PRVA, ZAGREBLABOS, ZAGREB0:2 (27:29, 28:30)

ZAVRŠNICA - Mladići

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
31ZA 3. MJESTO26.04.2024. 11:00MD Intersport - Teren 1KUNE, OSIJEKPRVA, ZAGREB2:0 (26:24, 27:25)
32FINALE26.04.2024. 11:00Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, SISAKLABOS, ZAGREB1:2 (22:25, 25:21, 14:16)

UKUPAN POREDAK - Mladići

PLASMANNAZIVŠKOLAMJESTO
1LABOSPRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGAZAGREB
2GIMNAZIJALACGIMNAZIJA SISAKSISAK
3KUNEELEKTROTEHNIČKA I PROMETNA ŠKOLA OSIJEKOSIJEK
4PRVAI. GIMNAZIJAZAGREB
5GIMNAZIJALACPRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECIRIJEKA
5POLETGIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆAVINKOVCI
5TEHNIČARTEHNIČKA ŠKOLA VIROVITICAVIROVITICA
5VIRUSIMEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADARZADAR
9GACKI SOKOLISREDNJA ŠKOLA OTOČACOTOČAC
9GIMNAZIJA POŽEGAGIMNAZIJA, POŽEGAPOŽEGA
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA DUBROVNIKDUBROVNIK
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆAŠIBENIK
9KOPRIVASREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICAKOPRIVNICA
9NEHAJSREDNJA ŠKOLA BRAĆA RADIĆKAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ
9OCTOPUSEKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLASPLIT
9OLIMPIJA 1908GIMNAZIJA KARLOVACKARLOVAC
9PRIMAGIII. GIMNAZIJA OSIJEKOSIJEK
9SREDNJOŠKOLACPRVA GIMNAZIJA VARAŽDINVARAŽDIN
9TEHNIČARTEHNIČKA ŠKOLASLAVONSKI BROD
9TEHNIČARTEHNIČKA ŠKOLA PULAPULA
9TŠČTEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVECČAKOVEC
9VELGORSREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICAVELIKA GORICA
9VICTORIAGIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠAZABOK
9ŽDRALGIMNAZIJA DARUVARDARUVAR

GRUPA A - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
125.04.2024. 11:30Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, ČAKOVECVICTORIA, ZABOK2:0 (25:22, 25:17)
225.04.2024. 12:45Intersport - Teren 1SREDNJOŠKOLAC, IVANECGIMNAZIJALAC, ČAKOVEC2:0 (25:10, 25:13)
325.04.2024. 13:50Intersport - Teren 1VICTORIA, ZABOKSREDNJOŠKOLAC, IVANEC1:2 (8:25, 25:20, 7:15)

Poredak - GRUPA A - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1SREDNJOŠKOLAC, IVANEC2204134110631.7465
2GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC211220173890.82023
3VICTORIA, ZABOK20214-30.25791100.71821

GRUPA B - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
425.04.2024. 11:30Intersport - Teren 2OSMICA, ZAGREBSOKOL, VRBOVEC2:0 (25:14, 25:16)
525.04.2024. 12:45Intersport - Teren 2KLASIČAR, SLAVONSKI BRODOSMICA, ZAGREB0:2 (17:25, 18:25)
625.04.2024. 14:00Intersport - Teren 2SOKOL, VRBOVECKLASIČAR, SLAVONSKI BROD0:2 (19:25, 17:25)

Poredak - GRUPA B - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1OSMICA, ZAGREB220404100651.53856
2KLASIČAR, SLAVONSKI BROD211220185860.98843
3SOKOL, VRBOVEC20204-40661000.660

GRUPA C - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
725.04.2024. 11:30Intersport - Teren 3MARUL, SLATINAGIMNAZIJALAC, PULA0:2 (7:25, 3:25)
825.04.2024. 12:45Intersport - Teren 3GIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGAMARUL, SLATINA2:0 (25:13, 25:17)
925.04.2024. 14:00Intersport - Teren 3GIMNAZIJALAC, PULAGIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGA2:0 (25:7, 25:13)

Poredak - GRUPA C - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1GIMNAZIJALAC, PULA220404100303.33336
2GIMNAZIJA POŽEGA, POŽEGA211220170800.8753
3MARUL, SLATINA20204-40401000.40

GRUPA D - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1025.04.2024. 11:30MD Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, DUBROVNIKGIMNAZIJALAC, ŠIBENIK2:1 (25:22, 24:26, 15:8)
1125.04.2024. 12:55MD Intersport - Teren 1MLADOST, BJELOVARGIMNAZIJALAC, DUBROVNIK2:1 (16:25, 25:18, 16:14)
1225.04.2024. 14:20MD Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, ŠIBENIKMLADOST, BJELOVAR0:2 (14:25, 17:25)

Poredak - GRUPA D - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1MLADOST, BJELOVAR2204134107881.21595
2GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK21133011211131.07083
3GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK20214-30.25871140.76321

GRUPA E - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1325.04.2024. 11:30Finida - Teren 1SREDNJOŠKOLAC, NAŠICEBANOVAC, GLINA2:0 (25:16, 25:8)
1425.04.2024. 12:40Finida - Teren 1DOMINIK SAVIO, RIJEKASREDNJOŠKOLAC, NAŠICE2:0 (25:16, 25:18)
1525.04.2024. 13:40Finida - Teren 1BANOVAC, GLINADOMINIK SAVIO, RIJEKA0:2 (8:25, 16:25)

Poredak - GRUPA E - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1DOMINIK SAVIO, RIJEKA220404100581.72416
2SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE211220184741.13513
3BANOVAC, GLINA20204-40481000.480

GRUPA F - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1625.04.2024. 11:30Veli Jože - Teren 1LABOS, ZAGREBGACKI SOKOLI, OTOČAC2:0 (25:1, 25:6)
1725.04.2024. 12:35Veli Jože - Teren 1OLIMPIJA 1908, KARLOVACLABOS, ZAGREB0:2 (15:25, 11:25)
1825.04.2024. 13:40Veli Jože - Teren 1GACKI SOKOLI, OTOČACOLIMPIJA 1908, KARLOVAC0:2 (9:25, 10:25)

Poredak - GRUPA F - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1LABOS, ZAGREB220404100333.03036
2OLIMPIJA 1908, KARLOVAC211220176691.10143
3GACKI SOKOLI, OTOČAC20204-40261000.260

GRUPA G - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
1925.04.2024. 11:30Veli Jože - Teren 2NEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJJURAJ BARAKOVIĆ, ZADAR2:0 (25:22, 25:15)
2025.04.2024. 12:45Veli Jože - Teren 2GIMNAZIJALAC, VUKOVARNEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ1:2 (18:25, 25:20, 7:15)
2125.04.2024. 14:05Veli Jože - Teren 2JURAJ BARAKOVIĆ, ZADARGIMNAZIJALAC, VUKOVAR1:2 (25:22, 29:31, 10:15)

Poredak - GRUPA G - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1NEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ2204134110871.26445
2GIMNAZIJALAC, VUKOVAR21133011181240.95163
3JURAJ BARAKOVIĆ, ZADAR20214-30.251011180.85591

GRUPA H - Djevojke

BR.VRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
2225.04.2024. 11:30Veli Jože - Teren 3GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICAAZINUS, SPLIT0:2 (10:25, 10:25)
2325.04.2024. 12:45Veli Jože - Teren 3PRIMAG, OSIJEKGIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA2:0 (25:7, 25:14)
2425.04.2024. 14:00Veli Jože - Teren 3AZINUS, SPLITPRIMAG, OSIJEK2:1 (19:25, 25:15, 18:16)

Poredak - GRUPA H - Djevojke

MjestoEkipaUtakmiceSetoviPoeniBodovi
OdigPobjPorOsvojIzgubRazlikaKoličnikOsvojIzgubKoličnik
1AZINUS, SPLIT2204134112761.47375
2PRIMAG, OSIJEK2113211.5106831.27714
3GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA20204-40411000.410

ČETVRTZAVRŠNICA - Djevojke

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
25ČETVRTFINALE 125.04.2024. 18:00Intersport - Teren 1SREDNJOŠKOLAC, IVANECOSMICA, ZAGREB0:2 (23:25, 22:25)
26ČETVRTFINALE 225.04.2024. 18:25Intersport - Teren 2GIMNAZIJALAC, PULAMLADOST, BJELOVAR2:0 (25:16, 25:20)
27ČETVRTFINALE 325.04.2024. 18:00Intersport - Teren 3DOMINIK SAVIO, RIJEKALABOS, ZAGREB0:2 (22:25, 18:25)
28ČETVRTFINALE 425.04.2024. 18:00MD Intersport - Teren 1NEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJAZINUS, SPLIT2:1 (23:25, 25:22, 15:13)

POLUZAVRŠNICA - Djevojke

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
29POLUFINALE 126.04.2024. 09:00Intersport - Teren 2OSMICA, ZAGREBGIMNAZIJALAC, PULA0:2 (14:25, 14:25)
30POLUFINALE 226.04.2024. 09:00Intersport - Teren 3LABOS, ZAGREBNEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ2:0 (25:15, 25:13)

ZAVRŠNICA - Djevojke

BR.NAZIVVRIJEMEDVORANA - TERENEKIPA 1EKIPA 2REZULTAT
31ZA 3. MJESTO26.04.2024. 12:30MD Intersport - Teren 1OSMICA, ZAGREBNEHAJ, KAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ0:2 (17:25, 18:25)
32FINALE26.04.2024. 12:30Intersport - Teren 1GIMNAZIJALAC, PULALABOS, ZAGREB0:2 (20:25, 18:25)

UKUPAN POREDAK - Djevojke

PLASMANNAZIVŠKOLAMJESTO
1LABOSPRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGAZAGREB
2GIMNAZIJALACGIMNAZIJA PULAPULA
3NEHAJSREDNJA ŠKOLA BRAĆA RADIĆKAŠTEL ŠTAFILIĆ - NEHAJ
4OSMICAGIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOGZAGREB
5AZINUSV. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLITSPLIT
5DOMINIK SAVIOSALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - S PRAVOM JAVNOSTIRIJEKA
5MLADOSTGIMNAZIJA BJELOVARBJELOVAR
5SREDNJOŠKOLACSREDNJA ŠKOLA IVANECIVANEC
9BANOVACSREDNJA ŠKOLA GLINAGLINA
9GACKI SOKOLISREDNJA ŠKOLA OTOČACOTOČAC
9GIMNAZIJA POŽEGAGIMNAZIJA, POŽEGAPOŽEGA
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA DUBROVNIKDUBROVNIK
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVECČAKOVEC
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA VUKOVARVUKOVAR
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICAKOPRIVNICA
9GIMNAZIJALACGIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆAŠIBENIK
9JURAJ BARAKOVIĆGIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆAZADAR
9KLASIČARKLASIČNA GIMNAZIJA FRA MARIJANA LANOSOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTISLAVONSKI BROD
9MARULSREDNJA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SLATINASLATINA
9OLIMPIJA 1908GIMNAZIJA KARLOVACKARLOVAC
9PRIMAGIII. GIMNAZIJA OSIJEKOSIJEK
9SOKOLSREDNJA ŠKOLA VRBOVECVRBOVEC
9SREDNJOŠKOLACSREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICENAŠICE
9VICTORIAGIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠAZABOK