Skip to main content

Rezultati Virtualnog plesnog show-a

REZULTATI PLESNIH SKUPINA PROJEKTA ŠKOLSKI PLESNI VIRTUALNI SHOW ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

KOJE SU OSTVARILE PRAVO NASTUPA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA

 

    1. Urbani plesovi – osnovne škole

Rb.

Škola

Tim

Sudačka ocjena

1

I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC, Čakovec ŠSD "PRVA"

"PRVE"

124

2

OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI, Križevci IZVOR

mini pompon

119

3

Osnovna škola Spinut, Split Ruđer

"Golden five"

101

 

    1. Urbani plesovi – srednje škole

Rb.

Škola

Tim

Sudačka ocjena

1

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, Čakovec Gimnazijalac

2wei, Aaliyah, Bishop Briggs

141

2

Srednja škola Čakovec, Čakovec Školsko sportsko društvo „Svjetlost“

Školsko sportsko društvo „Svjetlost“

133

3

SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko ŠSD Jastreb

Jokers

120

 

    1. Umjetnički i dvoranski plesovi – osnovne škole

Rb.

Škola

Tim

Sudačka ocjena

1

Osnovna škola Zvonka Cara, Crikvenica GLAVOČ

Safari adventure in bird sanctuary

119

2

Osnovna škola ČAKOVCI, Čakovci Čakovci

Dance dolls

111

3

Osnovna škola Kraljevica, Kraljevica ŠSD Oštro

Princeze (Show dance mala grupa)

106

 

    1. Umjetnički i dvoranski plesovi – srednje škole

Rb.

Škola

Tim

Sudačka ocjena

1

PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA, Zagreb Labos

LABOSICE

126

2

PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI, Rijeka Gimnazijalac Sušak

Prva sušačka hrvatska gimnazija

121

3

DRUGA EKONOMSKA ŠKOLA, Zagreb Trešnja

#Tosteri

118

 

  1. Tri prvoplasirane ekipe iz svakog stila u konkurenciji osnovnih i srednjih škola upućuju se na Državno prvenstvo ŠSD u Poreč gdje će se, sukladno pravilima Projekta, natjecati u polufinalnim skupinama te će se nakon finalnog natjecanja odlučiti o pobjedniku Projekta.
    1. Polufinalne izvedbe srednjih škola održat će se u sklopu DP-a u futsalu, u vidu „battle“ u direktnoj „borbi“ u trajanju
      30sec/30sec x 2 (dva puta se isprepleću plesovi u trajanju 30 sekundi jedna plesna skupina, 30 sekundi druga plesna skupina – ukupno plesna skupina izvodi svoj ples 1 minutu). Polufinalni parovi izvlače se na sastanku voditelja plesnih skupina u Poreču.

Natjecanje za 3. i 1. mjesto odvijati će se na način da će ekipe izvesti prijavljenu koreografiju u cijelost te će se na temelju sudačkih ocjena utvrditi poredak ekipa.

    1. Polufinalne i finalne izvedbe osnovnih škola održat će se u sklopu DP-a u rukometu na način da će ekipe izvesti prijavljenu koreografiju u cijelosti te će se na temelju sudačkih ocjena utvrditi poredak ekipa.

 

    1. Pobjednik u konkurenciji srednje škole plesnu točku izvodit će na svečanosti otvaranja ISF WSC košarka Zadar, 2020.

 

U slučaju neodržavanja državnih natjecanja u futsalu i rukometu, a vezano za trenutnu situaciju u Republici Hrvatskoj vezano za koronavirus (COVID-19), termini polufinala bit će određeni naknadno i dostavljeni sudionicima.

 

 

 

REZULTATI NAJPOPULARNIJIH EKIPA U KONKURENCIJI OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA KOJE IMAJU NAJVIŠI RANG NA TEMELJU OCJENA SUDAČKOG PANELA TE NAJVEĆI ZBROJ ¨LAJKOVA¨ VIDEO URATKA NA FACEBOOK STRANICI

 

Naziv škole

Mjesto

Tim

Kategorija

Ocjena sudaca

Broj lajkova

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA KUŠLANA

ZAGREB

School dance company

URBANI OŠ

99

332

IX. GIMNAZIJA

ZAGREB

Big deal

URBANI SS

117

153

OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI

SV. MARTIN NA MURI

Pčelice

UMJETNIČKI I DVORANSKI OŠ

103

391

ŠPORTSKA GIMNAZIJA

ZAGREB

Špogi Grease

UMJETNIČKI I DVORANSKI SŠ

108

351

 

Iz kategorije najpopularnije ekipe temeljene na ocjenama sudačkog panela te najvećeg zbroja ¨lajkova¨ video uratka na Facebook stranici u daljnje natjecanje sukladno Pravilniku, prolazi samo prvo plasirana ekipa.

 

 

 

 

 

OBJAVLJUJEMO POREDAK* EKIPA KOJE SU SVOJE NATJECANJE ZAVRŠILE:

 

    1. Urbani plesovi – osnovne škole

Plasman

Škola

Mjesto

Tim

Sudačka ocjena

5

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTIN

TADIJANOVIĆ

SLAVONSKI BROD

Kćeri ravnice

85

6

OSNOVNA ŠKOLA JOŽE HORVATA

KOTORIBA

Ritmička grupa Oš Jože Horvata Kotoriba

70

7

OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ

OGULIN

GASERKE

68

8

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTIN TADIJANOVIĆ

SLAVONSKI BROD

Girl gang

67

 

    1. Urbani plesovi – srednje škole

Plasman

Škola

Mjesto

Tim

Sudačka ocjena

5

PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI

RIJEKA

Prva sušačka hrvatska gimnazija

117

6

OBRTNIČKA ŠKOLA

POŽEGA

SALUTE

112

7

SREDNJA ŠKOLA PREGRADA

PREGRADA

Leadersice

97

8

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - s pravom javnosti

RIJEKA

Plesna Skupina " SKG"

95

9

GIMNAZIJA DARUVAR

DARUVAR

ZONA 23

91

10

GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA

KRIŽEVCI

Gimnazija Križevci

76

 

    1. Umjetnički i dvoranski plesovi – osnovne škole

Plasman

Škola

Mjesto

Tim

Sudačka ocjena

5

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA DOMJANIĆA

ZAGREB

STARS-DOMJANIĆ

104

6

IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR

BJELOVAR

SPARKLES

95

7

I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR

BJELOVAR

THE STARS

86

8

OSNOVNA ŠKOLA GORNJE VRAPČE

ZAGREB

OŠ Gornje Vrapče

86

9

OSNOVNA ŠKOLA ZVONKA CARA

CRIKVENICA

Ptice

80

10

OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJO TUĐMAN

BELI MANASTIR

Plesna skupina Zvjezdice

80

 

    1. Umjetnički i dvoranski plesovi – srednje škole

Plasman

Škola

Mjesto

Tim

Sudačka ocjena

5

ŠPORTSKA GIMNAZIJA

ZAGREB

Špogi Showman

100

 

 

*poredak ekipa od 5. mjesta na niže utvrđen je na temelju ocjena sudaca te plasmana

Image removed.Rezultati natjecanja PDF 237 KB

 

Datum početka
16/04/2020
Datum završetka
15/06/2020