Skip to main content

Završna 2015./2016. - osnovne i srednje škole

FUTSAL | KOŠARKA | RUKOMET | ODBOJKA | ATLETIKA | GIMNASTIKA | PLIVANJE | STOLNI TENIS | ŠAH | KROS | BADMINTON | JUDO

Klinkite na sport za pregled sadržaja. 

 

logo futsal

Sportske igre (Mali nogomet) - 24., 25. i 26. travnja 2016. - osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- FUTSAL

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - 1 DAN

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Priznanja -FUTSAL- dječaci

Priznanja-FUTSAL - djevojčice

Sportske igre (Mali nogomet) - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -FUTSAL- MLADIĆI

Priznanja-FUTSAL - DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

logo kosarka

Sportske igre (Košarka) - 24., 25. i 26. travnja 2016. - osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- KOŠARKA

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - 1 DAN

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Priznanja -KOŠARKA- dječaci

Priznanja- KOŠARKA - djevojčice  

Sportske igre (Košarka) - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -KOŠARKA- MLADIĆI

Priznanja- KOŠARKA - DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

rukomet

 

Sportske igre (Rukomet) - 24., 25. i 26. travnja 2016. - osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- RUKOMET

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - 1 DAN

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Priznanja -RUKOMET- dječaci

Priznanja- RUKOMET - djevojčice

Sportske igre (Rukomet) - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -RUKOMET- MLADIĆI

Priznanja- RUKOMET - DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

 

logo odbojka

Sportske igre (Odbojka) - 24., 25. i 26. travnja 2016. - osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- ODBOJKA

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - 1 DAN

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Priznanja -ODBOJKA- dječaci

Priznanja- ODBOJKA - djevojčice

Sportske igre (Odbojka) - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -ODBOJKA- MLADIĆI

Priznanja- ODBOJKA - DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

atletika

 

Atletika - osnovne i srednje škole - 9. i 10. svibnja 2016. - Split

PDF iconRaspored prijevoza - SPLIT - ATLETIKA

PDF iconUpute voditeljima i ravnateljima škola - ATLETIKA

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - ATLETIKA

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - SPLIT - ATLETIKA

PDF iconBILTEN NATJECANJA- SPLIT - ATLETIKA

Priznanja -ATLETIKA- dječaci

Priznanja- ATLETIKA - djevojčice

Priznanja -ATLETIKA- MLADIĆI

Priznanja- ATLETIKA - DJEVOJKE 

 

 

logo gimnastika

Gimnastika - osnovne škole - 1. i 2. svibnja 2016. - Osijek

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP GIMNASATIKA - OSIJEK

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP GIMNASTIKA

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE DP GIMNASTIKA

Priznanja -GIMNSTIKA- dječaci

Priznanja- GIMNASTIKA - djevojčice

PDF icon SLUŽBENI REZULTATI NATJECANJA - DP GIMNASTIKA

PDF icon BILTEN NATJECANJA - DP GIMNASTIKA

 

 

logo plivanje

 

Plivanje - osnovne škole - 8. i 9. ožujka 2016. -  Čakovec

Završnica Državnog prvenstva u Plivanju održati će se 8. i 9. ožujka 2016. godine u Čakovcu.

Natjecanje u plivanju održati će se na Gradskim bazenima "Marija Ružić" u Čakovcu.

Smještaj će biti u u Termana Sveti Martin u Svetom Martinu na Muri.

800_DSC_0119

Sadržaj: Sudionici natjecanja; osnovne informacije; raspored prijevoza; prijavne liste;

 

Sudionici:

 

DJEČACI    
Naziv škole Školsko sportsko društvo (ŠSD) Mjesto
OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ AGMA VINKOVCI
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA BOGUMILAC SAMOBOR
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RADIĆ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA
OSNOVNA ŠKOLA DR. ANDRIJA MOHOROVIČIĆ MATULJI MATULJI
OSNOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE ROVINJ GALEB ROVINJ
OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA VIDRA DUBROVNIK
OSNOVNA ŠKOLA MLADOST MLADOST OSIJEK
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC EKO TIGRIĆI ČAKOVEC
OSNOVNA ŠKOLA SKALICE SKALICE SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA TITUŠA BREZOVAČKOG ŠPAN ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVAC VIKTOROVAC SISAK
OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI ZADAR BILI BRIG ZADAR
DJEVOJČICE    
Naziv škole Školsko sportsko društvo (ŠSD) Mjesto
VI. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN ŠESTA VARAŽDIN
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN
III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ORLIĆI ČAKOVEC
OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA POLET SISAK
OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ AGMA VINKOVCI
OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI ANG KOPRIVNICA
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA JARUN ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA BOGUMILAC SAMOBOR
OSNOVNA ŠKOLA FRANA KRSTE FRANKOPANA FRANKOPAN OSIJEK
OSNOVNA ŠKOLA KANTRIDA KANTRIDA RIJEKA
OSNOVNA ŠKOLA PETRA KANAVELIĆA PETAR KANAVELIĆ KORČULA
OSNOVNA ŠKOLA SPINUT RUĐER SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE BRODARICA ZADAR
OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC VIDIKOVAC PULA

 

 

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE- DP PLIVANJE 

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP PLIVANJE

 

prijevoz plivanje

 

 PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP PLIVANJE

PDF iconPrijavne liste – PLIVANJE – dječaci

PDF iconPrijavne liste – PLIVANJE – djevojčice 

 

re_DSC_0185

 

PDF iconSTARNE LISTE- DP PLIVANJE

Priznanja - PLIVANJE - dječaci

Priznanja- PLIVANJE - djevojčice

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI- DP PLIVANJE

PDF iconBILTEN NATJECANA DP PLIVANJE

 

 

stolni tenis

 

Stolni tenis - 24., 25. i 26. travnja 2016. - osnovne škole  - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- STOLNI TENIS I BADMINTON

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI BADMINTON I STOLNI TENIS

Priznanja -STOLNI TENIS- dječaci

Priznanja- STOLNI TENIS - djevojčice

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Stolni tenis - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -STOLNI TENIS- MLADIĆI

Priznanja- STOLNI TENIS - DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

logo šah

Šah - 24., 25. i 26. travnja 2016.- osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ 

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI KROS I ŠAH

Priznanja -ŠAH- dječaci Priznanja- ŠAH- djevojčice

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

 

logo kros

 

Kros - 24., 25. i 26. travnja 2016.- osnovne škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- KROS I ŠAH

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI KROS I ŠAH

Priznanja -KROS- dječaci Priznanja- KROS- djevojčice

PDF iconBILTEN NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE

Kros - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje  škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -KROS- MLADIĆI Priznanja- KROS- DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

logo badminton

 

Badminton -  24., 25. i 26. travnja 2016.- osnovne  škole - Poreč

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP POREČ

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - DP POREČ- STOLNI TENIS I BADMINTON

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI BADMINTON I STOLNI TENIS

Priznanja -BADMINTON- dječaci

Priznanja- BADMINTON djevojčice

Badminton - 27., 28. i 29. travnja 2016. - srednje škole - Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- SREDNJE ŠKOLE

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – DP POREČ

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE - SREDNJE ŠKOLE -SVI

Priznanja -BADMINTON- MLADIĆI

Priznanja- BADMINTON DJEVOJKE

PDF iconBILTEN NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE

 

 

logo judo

Judo - osnovne škole  23. i 24. veljače 2016. -  Opatijia

SADRŽAJ: Upute i osnovne informacije;

raspored prijevoza i prijavne liste;

tablica sudionika natjecanja;

priznanja,

rezultati i bilten;

Vijesti o natjecanju

PDF iconUPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA - DP JUDO (491 KB)

PDF iconOSNOVNE INFORMACIJE- DP JUDO (875 KB)

PDF iconRASPORED PRIJEVOZA– DP JUDO (31 KB)

PDF iconPrijavne liste - JUDO - dječaci

PDF iconPrijavne liste - JUDO - djevojčice

 

rpj

PRIZNANJA- JUDO - DJEČACI PRIZNANJA - JUDO - DJEVOJČICE

PDF iconSLUŽBENI REZULTATI - JUDO 

dostupno za preuzimanje 1,3 MB

PDF icon  BILTEN NATJECANJA - JUDO  dostupno za preuzimanje 55 MB

Reportaža s Internet televizije o DP u Judu Video je preuzet sa stranica Školskog sportskog saveza Primorsko goranske županije

 

 

Vijesti o natjecanju

FUTSAL | KOŠARKA | RUKOMET | ODBOJKA | ATLETIKA | GIMNASTIKA | PLIVANJE | STOLNI TENIS | ŠAH | KROS | BADMINTON | JUDO

Klinkite na sport za pregled sadržaja. Crveno je oznaka za državno prvenstvo koje se trenutno održava. Zelena slova označavaju da je prvenstvo održano. Plavom bojom označena su prvenstva koje još nisu održana.

 

Datum početka
01/01/2016
Datum završetka
31/12/2016