Skip to main content

Poluzavršna - srednje škole - djevojke

datum skupina lokacija mjesto izvještaj

Stolni tenis

4.2.2016. ISTOK Školski sportski savez Požeško slavonske županije Požega  
11.2.2016. SJEVER Arena Varaždin Varaždin  
19.2.2016. ZAGREB PAVILJON 6/I, ZAGREBAČKOG VELESAJMA ZAGREB  
26.2.2016. CENTAR Srednjoškolski centar Bjelovar Bjelovar  
2.3.2016. JUG Tehnička škola Šibenik  
5.4.2016. ZAPAD Osnovna škola Brajda Rijeka  

Badminton

16.2.2016. SJEVER Ekonomsko i trgovačka škola Čakovec Čakovec  
18.2.2016. CENTAR Srednja škola Jastrebarsko Jastrebarsko  
29.2.2016. ISTOK Graditeljsko geodetska škola Osijek Osijek  
3.3.2016. ZAGREB PAVILJON 25, ZAGREBAČKOG VELESAJMA ZAGREB  
8.4.2016. JUG OŠ Meterize Šibenik  
14.4.2016. ZAPAD Osnovna škola Brajda Rijeka  

Košarka

4.3.2016. SJEVER Gimnazija I.Z.Dijankovečkog Križevci  
8.3.2016. ISTOK Gimnazija Županja Županja  
15.3.2016. CENTAR Srednje strukovna škola Velika Gorica Velika Gorica  
15.3.2016. JUG ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA DNŽ Dubrovnik  
16.3.2016. ZAGREB SD DUBRAVA ZAGREB  
6.4.2016. ZAPAD Sportska dvorana Kastav Kastav  

Odbojka

8.3.2016. CENTAR Srednja škola Bedekovčina Bedekovčina  
14.3.2016. ISTOK Gimnazija M.A.Reljković Vinkovci  
16.3.2016. ZAGREB SD DUBRAVA ZAGREB  
5.4.2016. ZAPAD Gimnazija Rovinj Rovinj  
5.4.2016. JUG OŠ Sukošan Sukošan  
11.4.2016. SJEVER Arena Varaždin Varaždin  

Futsal

10.3.2016. ISTOK Sportska dvorana T. Pirc Požega  
15.3.2016. SJEVER Graditeljska škola Čakovec Čakovec  
16.3.2016. ZAGREB SD DUBRAVA ZAGREB  
1.4.2016. CENTAR Dvorana Brezovica Sisak Sisak  
7.4.2016. ZAPAD Sportska dvorana Gospić  
12.4.2016. JUG Spaladium arena Split  

Rukomet

16.3.2016. ISTOK Nastavno sportska dvorana Đakovo Đakovo  
16.3.2016. ZAGREB SD DUBRAVA ZAGREB  
5.4.2016. CENTAR Srednja škola Ivana Šveara Ivanić Grad  
7.4.2016. SJEVER Arena Varaždin Varaždin  
13.4.2016. ZAPAD SRC 3. maj Rijeka  
15.4.2016. JUG OŠ Mejaši Split  

Kros

31.3.2016. ISTOK Perivoj kralja Tomislava Osijek  
12.4.2016. JUG Park mladeži stadion ASK Split  
12.4.2016. CENTAR Sportski centar Kutina Kutina  
13.4.2016. ZAPAD Park šuma Zlatni rt - Rovinj Rovinj  
14.4.2016. SJEVER Oš Eugen Kumičić Slatina  
17.4.2016. ZAGREB PARK BUNDEK ZAGREB  

Atletika

12.4.2016. ZAGREB SP MLADOST ZAGREB  
19.4.2016. JUG ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE Split - STADION ASK-a  
19.4.2016. SJEVER SRC Mladost Čakovec Čakovec  
21.4.2016. CENTAR SRC Mladost Zagreb Zagreb  
22.4.2016. ZAPAD Sportski Centar Veli Jože - Poreč Poreč  
22.4.2016. ISTOK Gradski Vrt Osijek