Skip to main content

Rukomet - 2022 - srednje škole

Rukomet - SŠ (m+ž) | POREČ | 27. - 29. 3. 2022.

 

REZULTATI UŽIVO

Kliknite na gornju poveznicu. Donosimo rezultate muškog i ženskog turnira uživo | stranica se osvježava svake dvije minute.

 RASPORED BUSEVA ZA POVRATAK - NAKON FINALA 29.3.
 Rezultati MLADIĆI

 Rezultati DJEVOJKE

 RASPORED BUSEVA ZA POVRATAK - nakon skupina; 28.3.

 

VAŽNE INFORMACIJE ZA IGRANJE U SKUPINAMA

 

  Raspored igranja SREDNJE ŠKOLE M
  Raspored igranja SREDNJE ŠKOLE Ž
  Raspored prijevoza po dvoranama - 28.3.

 

Natjecanje prenosimo uživo iz dvorane Intersport!

PRVI DAN - skupine

REZULTATI UŽIVO + prijenos uživo finala!

 

PRIJE NATJECANJA:

  UPUTE ŠKOLAMA / VODITELJIMA - RUKOMET
  TABLICA PRIJEVOZA RUKOMET - ažurirano 26.3. s brojevima vozača
  Obrazac (dresovi) za zapisnik - isprintati i ispuniti prije natjecanja

 

Učenici na put kreću 27. 3. 2022. s krajnjim ciljem putovanja u Poreč, Plava laguna, gdje će biti smješteni u Hotelu Delfin. Molimo vas da detaljno pročitate UPUTE.

 

O NATJECANJU:

Naziv: Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u rukometu 2022. godine

Organizator:                        Hrvatski školski sportski savez

Suorganizator:                    Hrvatski rukometni savez

Domaćin:                              Plava Laguna Poreč

Pokrovitelji:                         Ministarstvo turizma i sporta

Poslovni partneri:              Slavonija Bus d.o.o

Smještaj sudionika:           Hotel Delfin, Plava Laguna Poreč

Mjesto natjecanja:

  • sportska dvorana Intersport (Plava Laguna Poreč)
  • sportska dvorana Veli Jože
  • sportska dvorana Kaštelir
  • sportska dvorana Novigrad

 

Vrijeme održavanja:         27. - 29. ožujka 2022. godine         

 

2.1.  ORGANIZACIJSKI ODBOR

  Izvršni odbor Hrvatskog školskog sportskog saveza na svojoj 41. telefonskoj sjednici imenovao je Organizacijski odbor Završnice Državnog prvenstva u sastavu:

  1. Nikola Perković - predsjednik
  2. Zdravko Omrčen
  3. Jadranka Duvančić
  4. Davor Juriša
  5. Ivana Putarek
  6. Mirna Rajle Brođanac
  7. Stipe Tomić
  8. Marin Horvat

 

2.2. VREMENIK DOGAĐANJA

Nedjelja, 27. 03. 2022.

14.00 - 18.00 – dolazak ekipa i fotografiranje

18.00 – 20.00 – večera

20.00 - sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (hotel Delfin)

                        

Ponedjeljak - 28. 03. 2022.

06.00 - 07.30 - doručak

7.30 – polazak prema dvoranama

8.00 - 15.00 osnovne škole – natjecanje po dogovorenoj satnici skupine

15.15 - povratak u hotel na ručak  

16.00- povratak kućama ekipa koje nisu plasirane u četvrtfinale

17.00- 20.00 - nastavak natjecanja - četvrtfinala

20.00- 22.00 - večera

 

Utorak - 29. 03. 2022.

06.30 - 08.30 - doručak

8.15 - polazak prema dvoranama

9.00 - 13.00 - natjecanje po dogovorenoj satnici - polufinale i finale

13.00 – proglašenje pobjednika

13.30 - povratak u hotel

13.30 - 15.30 - ručak

15.00-16.00 - povratak kućama

 


Tehnička komisija:

         Predsjednik tehničke komisije: IVANČICA VALEK

Tehnička komisija u rukometu: IGOR ABRAMOVIĆ,SVEBOR CRNOJEVIĆ,IGOR MARIJANOVIĆ,MAJA ČOP ANDEŠILIĆ, ISMETA ČERKEZ,ANTE BURGER, GORAN KRIŽAN,HRVOJE ŠTIBOHAR, IVAN VRBIK.

 

Image removed.  Ždrijeb RUKOMET SREDNJE ŠKOLE M
Image removed.  Ždrijeb RUKOMET SREDNJE ŠKOLE Ž

 

  Image removed.  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje MLADIĆI

  Image removed.  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje DJEVOJKE

  Image removed.  Popis voditelja ekipa

 

NAKON NATJECANJA

    Rezultati MLADIĆI

   Rezultati DJEVOJKE

 

Priznanja:

MLADIĆI

DJEVOJKE

 

  SASTAV EKIPA MLADIĆA

  SASTAV EKIPA DJEVOJAKA

 

NATRAG NA POPIS SPORTOVA DRŽAVNIH PRVENSTAVA