Skip to main content

Odbojka - 2022 - osnovne škole

Odbojka - OŠ (m+ž) | POREČ | 8. - 10. 5. 2022.
 

  REZULTATI DJEČACI - konačni rezultati

  REZULTATI DJEVOJČICE - konačni rezultati

 

VAŽNE INFORMACIJE ZA DAN NATJECANJA:
  RASPORED PRIJEVOZA (polazak kućama 10.5.)
  Raspored igranja OSNOVNE ŠKOLE M
  Raspored igranja OSNOVNE ŠKOLE Ž

 

REZULTATI UŽIVO

Kliknite na gornju poveznicu. Donosimo rezultate muškog i ženskog turnira uživo | stranica se osvježava svake dvije minute.

LIVESTREAM POLUFINALA I FINALA

LIVE STREAM ČETVRTFINALA

 

OSNOVNE INFORMACIJE O RASPOREDU UTAKMICA:

  Ždrijeb ODBOJKA OSNOVNE ŠKOLE M

  Ždrijeb ODBOJKA OSNOVNE ŠKOLE Ž

 

Prijenos uživo ovogodišnjeg ždrijeba pogledajte ovdje:

 

  Raspored igranja OSNOVNE ŠKOLE M
  Raspored igranja OSNOVNE ŠKOLE Ž

 

  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje DJEČACI

  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje DJEVOJČICE

  Popis voditelja ekipa DJEČAKA i DJEVOJČICA

 

SATNICA NATJECANJA:

2.2. VREMENIK DOGAĐANJA

Nedjelja, 08. 05. 2022.

14.00 - 18.00 – dolazak ekipa i fotografiranje

19.30 – svečano otvorenje DP

18.00 – 21.00 – večera

20.00 - sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (hotel DELFIN)

                        

Ponedjeljak - 09. 05. 2022.

06.30 - 08.00 - doručak

7.15 – polazak prema dvorani Veli Jože po dogovorenom rasporedu - OVDJE

8.00 - 15.00 osnovne škole – natjecanje po dogovorenoj satnici skupine

12.00 – 16.00  ručak 

       - povratak kućama ekipa koje nisu plasirane u četvrtfinale

17.00 - 20.00 - nastavak natjecanja - četvrtfinala

18.00 - 21.00 - večera

 

Utorak - 10. 05. 2022.

07.00 - 08.30 - doručak

8.15 - polazak prema dvoranama po dogovorenom rasporedu

Do 10.00  - odjava iz soba ekipa koje se nisu plasirale u polufinale

9.00 – 14.00 - natjecanje po dogovorenoj satnici - polufinale i finale (INTERSPORT)

14.00 – proglašenje pobjednika i podjela medalja i pehara

14.30 - povratak u hotel

14.00 – 16:00 - ručak

       - povratak kućama po dogovorenom rasporedu

 

PRIJE NATJECANJA: 
  UPUTE ŠKOLAMA / VODITELJIMA - ODBOJKA
  TABLICA PRIJEVOZA - ODBOJKA - ažurirano 7.5.2022.; s brojevima vozača

 

O NATJECANJU:

Naziv: Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u košarci 2022. godine

Organizator: Hrvatski školski sportski savez

Suorganizator: Hrvatski odbojkaški savez

Pokrovitelji: Ministarstvo turizma i sporta

Poslovni partneri: Slavonija Bus, d.o.o

Smještaj sudionika: Hotel DELFIN, Plava Laguna Poreč

 

Organizacijski odbor:

Izvršni odbor Hrvatskog školskog sportskog saveza na svojoj 41. sjednici imenovao je Organizacijski odbor Završnice Državnog prvenstva u sastavu:

    1. Nikola Perković - predsjednik
    2. Zdravko Omrčen
    3. Jadranka Duvančić
    4. Davor Juriša
    5. Ivana Putarek
    6. Mirna Rajle Brođanac
    7. Stipe Tomić
    8. Marin Horvat

    Tehnička komisija

             Predsjednik Tehničke komisije: Margit Vrbičić

    Tehnička komisija u odbojci:

    1. ANITA DONĐIVIĆ
    2. DANIJELA MERLI MITROVIĆ
    3.  IRENA ČUGURA ČERIĆ
    4. GIANNI OTTOCHIAN
    5. IRENA RUPIĆ PIETRI
    6. MARKO VRTAR
    7. MIRNA MATEJ ŠVAGANOVIĆ
    8. SANJA NINKOVIĆ OROŠI

    Provedbeni tim u odbojci:

    1. Marija Bobinski

    2. Hrvoje Borovina

    3. Tina Milunović

     

    Priznanja:

    DJEČACI

    DJEVOJČICE

     

      SASTAV EKIPA DJEČAKA

      SASTAV EKIPA DJEVOJČICA

     

    NATRAG NA POPIS SPORTOVA DRŽAVNIH PRVENSTAVA