Popis odjeljenja – 2016./2017.


Popis odjeljenja u školskoj godini 2016./2017.

RBR IME ŠKOLE MJESTO ŽUPANIJA 2016./2017. 2-ODJ
1 OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA SAMOBOR ZAGREBAČKA x x
2 I. OSNOVNA ŠKOLA VRBOVEC VRBOVEC ZAGREBAČKA x
3 OSNOVNA ŠKOLA NOVO ČIČE NOVO ČIČE ZAGREBAČKA x
4 OSNOVNA ŠKOLA ANTE KOVAČIĆA MARIJA GORICA ZAGREBAČKA x
5 OSNOVNA ŠKOLA BISTRA DONJA BISTRA ZAGREBAČKA x
6 OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA DOMJANIĆA SVETI IVAN ZELINA ZAGREBAČKA x
7 OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA VELIKA GORICA ZAGREBAČKA x x
8 OSNOVNA ŠKOLA KLINČA SELA JASTREBARSKO ZAGREBAČKA x
9 OSNOVNA ŠKOLA IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO ZAGREBAČKA x
10 OSNOVNA ŠKOLA MIHAELA ŠILOBODA SVETI MARTIN POD OKIĆEM ZAGREBAČKA x
11 OSNOVNA ŠKOLA DUBRAVA DUBRAVA ZAGREBAČKA x
12 OSNOVNA ŠKOLA MILKE TRNINE KRIŽ ZAGREBAČKA x
13 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PISAROVINA ZAGREBAČKA x
14 OSNOVNA ŠKOLA PUŠĆA DONJA PUŠĆA ZAGREBAČKA x
15 OSNOVNA ŠKOLA SLAVKA KOLARA KRAVARSKO ZAGREBAČKA x
16 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA BASARIČEKA IVANIĆ-GRAD ZAGREBAČKA x
17 OSNOVNA ŠKOLA SVETA NEDELJA SVETA NEDJELJA ZAGREBAČKA x x
18 OSNOVNA ŠKOLA ŠĆITARJEVO VELIKA GORICA ZAGREBAČKA x
19 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA ZORIĆA DUGO SELO ZAGREBAČKA x
20 OSNOVNA ŠKOLA LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO ZAGREBAČKA x
21 OSNOVNA ŠKOLA VUKOVINA VUKOVINA ZAGREBAČKA x
22 OSNOVNA ŠKOLA PAVLA ŠTOOSA KRALJEVEC NA SUTLI KRAPINSKO-ZAGORSKA x
23 OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA KLANJEC KRAPINSKO-ZAGORSKA x x
24 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVIT GAJ MIHOVLJAN MIHOVLJAN KRAPINSKO-ZAGORSKA x
25 OSNOVNA ŠKOLA BELEC BELEC KRAPINSKO-ZAGORSKA x
26 OSNOVNA ŠKOLA ĐURE PREJCA DESINIĆ DESINIĆ KRAPINSKO-ZAGORSKA x
27 OSNOVNA ŠKOLA GORNJE JESENJE GORNJE JESENJE KRAPINSKO-ZAGORSKA x
28 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVIT GAJ KRAPINA KRAPINSKO-ZAGORSKA x
29 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA BROZA KUMROVEC KRAPINSKO-ZAGORSKA x
30 OSNOVNA ŠKOLA KONJŠČINA KONJŠČINA KRAPINSKO-ZAGORSKA x
31 OSNOVNA ŠKOLA LIJEPA NAŠA TUHELJ KRAPINSKO-ZAGORSKA x
32 OSNOVNA ŠKOLA SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ RADOBOJ KRAPINSKO-ZAGORSKA x
33 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA BRESTOVEC OREHOVIČKI BRESTOVEC OREHOVIČKI KRAPINSKO-ZAGORSKA x
34 OSNOVNA ŠKOLA OROSLAVJE OROSLAVJE KRAPINSKO-ZAGORSKA x
35 OSNOVNA ŠKOLA VIKTORA KOVAČIĆA HUM NA SUTLI KRAPINSKO-ZAGORSKA x
36 OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA CESARCA KRAPINA KRAPINSKO-ZAGORSKA x
37 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x
38 OSNOVNA ŠKOLA JASENOVAC JASENOVAC SISAČKO-MOSLAVAČKA x
39 OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
40 OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA PETRINJA SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
41 OSNOVNA ŠKOLA DVOR DVOR SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
42 OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA NOVSKA SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
43 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA VIDRIĆA KUTINA SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
44 OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA BOBETKO” SISAK SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x
45 OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x x
46 OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RADIĆ MARTINSKA VES SISAČKO-MOSLAVAČKA x
47 OSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKA HRVATSKA KOSTAJNICA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
48 OSNOVNA ŠKOLA GALDOVO SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x
49 OSNOVNA ŠKOLA GLINA GLINA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
50 OSNOVNA ŠKOLA GVOZD GVOZD SISAČKO-MOSLAVAČKA x
51 OSNOVNA ŠKOLA IVO KOZARČANIN HRVATSKA DUBICA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
52 OSNOVNA ŠKOLA JABUKOVAC JABUKOVAC SISAČKO-MOSLAVAČKA x
53 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA LIPOVLJANI SISAČKO-MOSLAVAČKA x
54 OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA PETRINJA PETRINJA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
55 OSNOVNA ŠKOLA POPOVAČA POPOVAČA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
56 OSNOVNA ŠKOLA SELA SELA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
57 OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ GORA PETRINJA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
58 OSNOVNA ŠKOLA SUNJA SUNJA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
59 OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVAC SISAK SISAČKO-MOSLAVAČKA x
60 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR TOPUSKO TOPUSKO SISAČKO-MOSLAVAČKA x
61 OSNOVNA ŠKOLA ZVONIMIRA FRANKA KUTINA SISAČKO-MOSLAVAČKA x
62 OSNOVNA ŠKOLA “SLAVA RAŠKAJ” OZALJ KARLOVAČKA x x
63 OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK KARLOVAC KARLOVAČKA x x
64 OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ – MAŽURANIĆ OGULIN OGULIN KARLOVAČKA x x
65 PRVA OSNOVNA ŠKOLA OGULIN KARLOVAČKA x x
66 OSNOVNA ŠKOLA “JOSIPDOL” JOSIPDOL KARLOVAČKA x
67 OSNOVNA ŠKOLA BANIJA KARLOVAC KARLOVAČKA x
68 OSNOVNA ŠKOLA DRAGOJLE JARNEVIĆ KARLOVAC KARLOVAČKA x
69 OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC KARLOVAC KARLOVAČKA x x
70 OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO MAHIČNO KARLOVAČKA x
71 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC VARAŽDINSKA x x
72 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG PŠ SALINOVEC SALINOVEC VARAŽDINSKA x
73 OSNOVNA ŠKOLA KNEGINEC GORNJI TURČIN VARAŽDINSKA x x
74 OSNOVNA ŠKOLA LUDBREG LUDBREG VARAŽDINSKA x x
75 OSNOVNA ŠKOLA NOVI MAROF NOVI MAROF VARAŽDINSKA x x
76 OSNOVNA ŠKOLA NOVI MAROF PŠ REMETINEC REMETINEC VARAŽDINSKA x
77 III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN VARAŽDINSKA x
78 IV. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN VARAŽDINSKA x
79 OSNOVNA ŠKOLA “PETAR ZRINSKI” JALŽABET VARAŽDINSKA x x
80 OSNOVNA ŠKOLA ANTE STARČEVIĆA LEPOGLAVA VARAŽDINSKA x
81 OSNOVNA ŠKOLA CESTICA CESTICA VARAŽDINSKA x
82 OSNOVNA ŠKOLA FRANJE SERTA BEDNJA BEDNJA VARAŽDINSKA x
83 OSNOVNA ŠKOLA GROFA JANKA DRAŠKOVIĆA KLENOVNIK VARAŽDINSKA x
84 OSNOVNA ŠKOLA GUSTAV KRKLEC MARUŠEVEC MARUŠEVEC VARAŽDINSKA x
85 OSNOVNA ŠKOLA PETRIJANEC PETRIJANEC VARAŽDINSKA x
86 OSNOVNA ŠKOLA SVIBOVEC VARAŽDINSKE TOPLICE VARAŽDINSKA x
87 OSNOVNA ŠKOLA ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI VARAŽDINSKA x
88 OSNOVNA ŠKOLA TUŽNO RADOVAN VARAŽDINSKA x
89 OSNOVNA ŠKOLA VISOKO VISOKO VARAŽDINSKA x
90 OSNOVNA ŠKOLA MARTIJANEC DONJI MARTIJANEC VARAŽDINSKA x
91 OSNOVNA ŠKOLA IVANA RANGERA, KAMENICA LEPOGLAVA VARAŽDINSKA x x
92 II. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN VARAŽDINSKA x
93 V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN VARAŽDINSKA x
94 OSNOVNA ŠKOLA GRIGOR VITEZ SVETI IVAN ŽABNO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x x
95 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI KRIŽEVCI KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x x
96  OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” KRIŽEVCI KRIŽEVCI KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
97 OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” KOPRIVNICA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
98 OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
99 CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I REHABILITACIJU PODRAVSKO SUNCE KOPRIVNICA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
100 OSNOVNA ŠKOLA KLOŠTAR PODRAVSKI KLOŠTAR PODRAVSKI KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
101 OSNOVNA ŠKOLA ANDRIJE PALMOVIĆA RASINJA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x x
102 OSNOVNA ŠKOLA SVETI PETAR OREHOVEC OREHOVEC KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x x
103 CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I REHABILITACIJU KRIŽEVCI KRIŽEVCI KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA x
104 I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
105 OSNOVNA ŠKOLA MIRKA PEREŠA KAPELA BJELOVARSKO-BILOGORSKA x x
106 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA DARUVAR BJELOVARSKO-BILOGORSKA x x
107 II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR BJELOVARSKO-BILOGORSKA x x
108 ČEŠKA OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA KONČANICA BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
109 OSNOVNA ŠKOLA GAREŠNICA GAREŠNICA BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
110 OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE ROVIŠĆE BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
111 OSNOVNA ŠKOLA SLAVKA KOLARA HERCEGOVAC BJELOVARSKO-BILOGORSKA x x
112 OSNOVNA ŠKOLA ŠTEFANJE ŠTEFANJE BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
113 OSNOVNA ŠKOLA VELIKA PISANICA VELIKA PISANICA BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
114 OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO BJELOVARSKO-BILOGORSKA x
115 OSNOVNA ŠKOLA ˝MILAN BROZOVIĆ˝ KASTAV PRIMORSKO-GORANSKA x
116 OSNOVNA ŠKOLA DR. ANDRIJA MOHOROVIČIĆ MATULJI PRIMORSKO-GORANSKA x
117 OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x x
118 OSNOVNA ŠKOLA KRALJEVICA KRALJEVICA PRIMORSKO-GORANSKA x x
119 OSNOVNA ŠKOLA NIKOLA TESLA RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x x
120 OSNOVNA ŠKOLA SRDOČI RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
121 OSNOVNA ŠKOLA ZAMET RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x x
122 OSNOVNA ŠKOLA – SCUOLA ELEMENTARE ˝SAN NICOLO˝ RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x x
123 OSNOVNA ŠKOLA BAKAR BAKAR PRIMORSKO-GORANSKA x
124 OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE ČAVLE PRIMORSKO-GORANSKA x
125 OSNOVNA ŠKOLA DR. BRANIMIRA MARKOVIĆA RAVNA GORA PRIMORSKO-GORANSKA x x
126 OSNOVNA ŠKOLA FRANE PETRIĆA CRES PRIMORSKO-GORANSKA x
127 OSNOVNA ŠKOLA IVANKE TROHAR FUŽINE PRIMORSKO-GORANSKA x
128 OSNOVNA ŠKOLA JELENJE – DRAŽICE DRAŽICE PRIMORSKO-GORANSKA x
129 OSNOVNA ŠKOLA KLANA KLANA PRIMORSKO-GORANSKA x
130 OSNOVNA ŠKOLA KOSTRENA KOSTRENA PRIMORSKO-GORANSKA x
131 OSNOVNA ŠKOLA KOZALA RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
132 OSNOVNA ŠKOLA PODMURVICE RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
133 OSNOVNA ŠKOLA SKRAD SKRAD PRIMORSKO-GORANSKA x
134 OSNOVNA ŠKOLA TRSAT RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
135 OSNOVNA ŠKOLA TURNIĆ RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
136 OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA NOVI VINODOLSKI PRIMORSKO-GORANSKA x
137 OSNOVNA ŠKOLA – SCUOLA ELEMENTARE DOLAC RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
138 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTAN RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA x
139 OSNOVNA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA SENJ SENJ LIČKO-SENJSKA x x
140 OSNOVNA ŠKOLA PERUŠIĆ PERUŠIĆ LIČKO-SENJSKA x
141 OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA LIČKI OSIK LIČKI OSIK LIČKO-SENJSKA x
142 OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA GOSPIĆ LIČKO-SENJSKA x
143 OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA OTOČAC LIČKO-SENJSKA x x
144 OSNOVNA ŠKOLA VOĆIN VOĆIN VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
145 OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC ŠPIŠIĆ BUKOVICA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
146 OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA SLATINA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
147 OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ ZDENCI VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
148 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA GORNJE BAZJE GORNJE BAZJE VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
149 OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ ORAHOVICA ORAHOVICA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
150 OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA VIROVITICA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x x
151 OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA PITOMAČA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
152 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR VIROVITICA VIROVITICA VIROVITIČKO-PODRAVSKA x
153 KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U POŽEGI POŽEGA POŽEŠKO-SLAVONSKA x x
154 OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA POŽEGA POŽEŠKO-SLAVONSKA x x
155 OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA LERMANA BRESTOVAC POŽEŠKO-SLAVONSKA x
156 OSNOVNA ŠKOLA FRA KAJE ADŽIĆA PLETERNICA PLETERNICA POŽEŠKO-SLAVONSKA x
157 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA STARO PETROVO SELO BRODSKO-POSAVSKA x x
158 OSNOVNA ŠKOLA MATIJA GUBEC CERNIK CERNIK BRODSKO-POSAVSKA x x
159 OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE GUNDINCI BRODSKO-POSAVSKA x
160 OSNOVNA ŠKOLA DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ ORIOVAC BRODSKO-POSAVSKA x
161 OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTIN TADIJANOVIĆ SLAVONSKI BROD BRODSKO-POSAVSKA x
162 OSNOVNA ŠKOLA IVAN MEŠTROVIĆ VRPOLJE BRODSKO-POSAVSKA x
163 OSNOVNA ŠKOLA OKUČANI OKUČANI BRODSKO-POSAVSKA x
164 OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ SLAVONSKI BROD BRODSKO-POSAVSKA x
165 OSNOVNA ŠKOLA IVAN FILIPOVIĆ VELIKA KOPANICA BRODSKO-POSAVSKA x
166 OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ SLAVONSKI BROD BRODSKO-POSAVSKA x
167 OSNOVNA ŠKOLA VIKTOR CAR EMIN DONJI ANDRIJEVCI BRODSKO-POSAVSKA x
168 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVIT GAJ LUŽANI BRODSKO-POSAVSKA x
169 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA NOVA GRADIŠKA NOVA GRADIŠKA BRODSKO-POSAVSKA x
170 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR SLAVONSKI BROD BRODSKO-POSAVSKA x
171 OSNOVNA ŠKOLA VJEKOSLAV KLAIĆ GARČIN BRODSKO-POSAVSKA x
172 OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA ZADAR ZADARSKA x x
173 OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC ZADAR ZADARSKA x
174 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA-BIBINJE BIBINJE ZADARSKA x
175 OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI – ZADAR ZADAR ZADARSKA x x
176 OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR ZADARSKA x
177 OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA ZADAR ZADARSKA x x
178 OSNOVNA ŠKOLA MIROSLAVA KRLEŽE ČEPIN OSJEČKO-BARANJSKA x x
179 OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆ OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
180 OSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆA OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
181 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA ANTUNA ĆOLNIĆA ĐAKOVO OSJEČKO-BARANJSKA x x
182 OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA NAŠICE OSJEČKO-BARANJSKA x x
183 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
184 OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
185 OSNOVNA ŠKOLA SVETE ANE U OSIJEKU OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
186 OSNOVNA ŠKOLA VIŠNJEVAC VIŠNJEVAC OSJEČKO-BARANJSKA x x
187 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR ČEPIN OSJEČKO-BARANJSKA x x
188 OSNOVNA ŠKOLA ANTE STARČEVIĆA VILJEVO VILJEVO OSJEČKO-BARANJSKA x
189 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA BECIĆA OSIJEK OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
190 OSNOVNA ŠKOLA DARDA DARDA OSJEČKO-BARANJSKA x
191 OSNOVNA ŠKOLA DORE PEJAČEVIĆ NAŠICE NAŠICE OSJEČKO-BARANJSKA x
192 OSNOVNA ŠKOLA JAGODNJAK JAGODNJAK OSJEČKO-BARANJSKA x
193 OSNOVNA ŠKOLA ČEMINAC ČEMINAC OSJEČKO-BARANJSKA x
194 OSNOVNA ŠKOLA FRANJE KREŽME OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x x
195 OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA VLADISLAVCI OSJEČKO-BARANJSKA x
196 OSNOVNA ŠKOLA JAGODE TRUHELKE OSIJEK OSJEČKO-BARANJSKA x
197 OSNOVNA ŠKOLA TENJA TENJA OSJEČKO-BARANJSKA x
198 OSNOVNA ŠKOLA ZMAJEVAC ZMAJEVAC OSJEČKO-BARANJSKA x
199 OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG DRNIŠ ŠIBENSKO-KNINSKA x
200 OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN PRIMOŠTEN ŠIBENSKO-KNINSKA x
201 OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA ŠIBENIK ŠIBENIK ŠIBENSKO-KNINSKA x
202 OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK ŠIBENSKO-KNINSKA x
203 OSNOVNA ŠKOLA PETRA KREŠIMIRA IV. ŠIBENIK ŠIBENSKO-KNINSKA x
204 OSNOVNA ŠKOLA TINA UJEVIĆA ŠIBENIK ŠIBENSKO-KNINSKA x
205 OSNOVNA ŠKOLA ČISTA VELIKA ČISTA VELIKA ŠIBENSKO-KNINSKA x
206 OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK TOVARNIK VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
207 OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC IVANKOVO VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
208 OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
209 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA ANTOLOVIĆA PRIVLAKA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
210 OSNOVNA ŠKOLA ANE KATARINE ZRINSKI RETKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
211 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
212 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KOZARCA ŽUPANJA ŽUPANJA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
213 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA, VINKOVCI VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
214 OSNOVNA ŠKOLA LIPOVAC LIPOVAC VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
215 OSNOVNA ŠKOLA LOVAS LOVAS VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
216 OSNOVNA ŠKOLA NIKOLE ANDRIĆA VUKOVAR VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
217 OSNOVNA ŠKOLA SINIŠE GLAVAŠEVIĆA VUKOVAR-BOROVO NASELJE VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
218 OSNOVNA ŠKOLA SLAKOVCI, SLAKOVCI SLAKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
219 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x x
220 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA LOVRETIĆA OTOK VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
221 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
222 OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
223 OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ VINKOVCI VUKOVARSKO-SRIJEMSKA x
224 OSNOVNA ŠKOLA BLATINE-ŠKRAPE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x x
225 OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ SPLITSKO-DALMATINSKA x
226 OSNOVNA ŠKOLA GRIPE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x
227 OSNOVNA ŠKOLA MAJSTORA RADOVANA TROGIR SPLITSKO-DALMATINSKA x x
228 OSNOVNA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SINJ SPLITSKO-DALMATINSKA x x
229 OSNOVNA ŠKOLA O.PETRA PERICE MAKARSKA MAKARSKA SPLITSKO-DALMATINSKA x x
230 OSNOVNA ŠKOLA PETRA KRUŽIĆA KLIS KLIS SPLITSKO-DALMATINSKA x x
231 OSNOVNA ŠKOLA POJIŠAN SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x x
232 OSNOVNA ŠKOLA PROF. FILIPA LUKASA KAŠTEL STARI SPLITSKO-DALMATINSKA x x
233 OSNOVNA ŠKOLA ˝BOL˝ SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x
234 OSNOVNA ŠKOLA BRDA SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x x
235 OSNOVNA ŠKOLA GROHOTE GROHOTE-ŠOLTA SPLITSKO-DALMATINSKA x
236 OSNOVNA ŠKOLA JOSIP PUPAČIĆ OMIŠ SPLITSKO-DALMATINSKA x
237 OSNOVNA ŠKOLA KAMEN-ŠINE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x x
238 OSNOVNA ŠKOLA KMAN-KOCUNAR SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x
239 OSNOVNA ŠKOLA KRALJICE JELENE SOLIN SPLITSKO-DALMATINSKA x x
240 OSNOVNA ŠKOLA MEJE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x
241 OSNOVNA ŠKOLA RAVNE NJIVE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x x
242 OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ RUNOVIĆ SPLITSKO-DALMATINSKA x
243 OSNOVNA ŠKOLA STOBREČ STOBREČ SPLITSKO-DALMATINSKA x
244 OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ KRIVODOL SPLITSKO-DALMATINSKA x
245 OSNOVNA ŠKOLA TUČEPI TUČEPI SPLITSKO-DALMATINSKA x x
246 OSNOVNA ŠKOLA VJEKOSLAVA PARAĆA SOLIN SPLITSKO-DALMATINSKA x x
247 OSNOVNA ŠKOLA ZMIJAVCI ZMIJAVCI SPLITSKO-DALMATINSKA x
248 OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA BRELA SPLITSKO-DALMATINSKA x
249 OSNOVNA ŠKOLA GRIPE SPLIT SPLITSKO-DALMATINSKA x
250 OSNOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE ROVINJ ROVINJ ISTARSKA x x
251 OSNOVNA ŠKOLA KAŠTANJER PULA PULA ISTARSKA x
252 OSNOVNA ŠKOLA STOJA PULA ISTARSKA x x
253 OSNOVNA ŠKOLA VELI VRH PULA PULA ISTARSKA x x
254 OSNOVNA ŠKOLA VERUDA PULA PULA ISTARSKA x x
255 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA GORTANA ŽMINJ ISTARSKA x x
256 OSNOVNA ŠKOLA CENTAR PULA ISTARSKA x x
257 OSNOVNA ŠKOLA FAŽANA FAŽANA ISTARSKA x
258 OSNOVNA ŠKOLA IVO LOLA RIBAR LABIN LABIN ISTARSKA x
259 OSNOVNA ŠKOLA ŠIJANA PULA PULA ISTARSKA x
260 OSNOVNA ŠKOLA JOŽE ŠURANA VIŠNJAN ISTARSKA x
261 OSNOVNA ŠKOLA MARČANA MARČANA ISTARSKA x
262 OSNOVNA ŠKOLA DR.MATE DEMARINA MEDULIN ISTARSKA x
263 OSNOVNA ŠKOLA MATIJE VLAČIĆA LABIN ISTARSKA x
264 OSNOVNA ŠKOLA PETRA STUDENCA KANFANAR KANFANAR ISTARSKA x x
265 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA VRSAR ISTARSKA x
266 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR PLOČE DUBROVAČKO-NERETVANSKA x
267 OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
268 OSNOVNA ŠKOLA DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
269 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA DUBROVNIK DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
270 OSNOVNA ŠKOLA PETRA KANAVELIĆA KORČULA DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
271 OSNOVNA ŠKOLA VELA LUKA VELA LUKA DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
272 OSNOVNA ŠKOLA ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
273 OSNOVNA ŠKOLA SMOKVICA SMOKVICA DUBROVAČKO-NERETVANSKA x
274 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA METKOVIĆ DUBROVAČKO-NERETVANSKA x x
275 I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
276 II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
277 III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
278 OSNOVNA ŠKOLA BELICA BELICA MEĐIMURSKA x
279 OSNOVNA ŠKOLA DONJI KRALJEVEC DONJI KRALJEVEC MEĐIMURSKA x
280 OSNOVNA ŠKOLA DR. VINKA ŽGANCA VRATIŠINEC VRATIŠINEC MEĐIMURSKA x
281 OSNOVNA ŠKOLA GORNJI MIHALJEVEC MACINEC MEĐIMURSKA x
282 OSNOVNA ŠKOLA IVANOVEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
283 OSNOVNA ŠKOLA JOŽE HORVATA KOTORIBA KOTORIBA MEĐIMURSKA x
284 OSNOVNA ŠKOLA KURŠANEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
285 OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE MEĐIMURSKA x
286 OSNOVNA ŠKOLA PODTUREN PODTUREN MEĐIMURSKA x
287 OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA ŠTRIGOVA MEĐIMURSKA x
288 OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA MALA SUBOTICA MEĐIMURSKA x
289 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PRIBISLAVEC ČAKOVEC MEĐIMURSKA x
290 OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE MURSKO SREDIŠĆE MEĐIMURSKA x
291 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA SVETI JURAJ NA BREGU LOPATINEC, SVETI JURAJ NA BREGU MEĐIMURSKA x
292 OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC ČAKOVEC, ŠENKOVEC MEĐIMURSKA x
293 OSNOVNA ŠKOLA BRESTJE SESVETE GRAD ZAGREB x
294 OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA ZAGREB-NOVI ZAGREB GRAD ZAGREB x x
295 OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA JURJA STROSSMAYERA ZAGREB GRAD ZAGREB x
296 OSNOVNA ŠKOLA ŽUTI BRIJEG ZAGREB GRAD ZAGREB x
297 OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA ZAGREB GRAD ZAGREB x x
298 OSNOVNA ŠKOLA KREATIVAN RAZVOJ S PRAVOM JAVNOSTI ZAGREB GRAD ZAGREB x x
299 OSNOVNA ŠKOLA BOROVJE ZAGREB GRAD ZAGREB x x
300 OSNOVNA ŠKOLA LUČKO ZAGREB GRAD ZAGREB x x
301 OSNOVNA ŠKOLA GRIGORA VITEZA ZAGREB GRAD ZAGREB x x
302 OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB ZAGREB GRAD ZAGREB x x
303 OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA ZAGREB-DUBRAVA GRAD ZAGREB x x
304 OSNOVNA ŠKOLA OTOK ZAGREB-SLOBOŠTINA GRAD ZAGREB x
305 OSNOVNA ŠKOLA STENJEVEC ZAGREB-SUSEDGRAD GRAD ZAGREB x
306 OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO ZAGREB-NOVI ZAGREB GRAD ZAGREB x x
307 CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE SLAVA RAŠKAJ ZAGREB ZAGREB GRAD ZAGREB x
308 OSNOVNA ŠKOLA ALOJZIJA STEPINCA ZAGREB GRAD ZAGREB x
309 OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA ZAGREB-SUSEDGRAD GRAD ZAGREB x
310 OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆ ZAGREB-NOVI ZAGREB GRAD ZAGREB x
311 OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA ZAGREB GRAD ZAGREB x x
312 OSNOVNA ŠKOLA IVANA CANKARA ZAGREB GRAD ZAGREB x x
313 OSNOVNA ŠKOLA GORNJE VRAPČE ZAGREB-SUSEDGRAD GRAD ZAGREB x x
314 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA ZAGREB GRAD ZAGREB x
315 OSNOVNA ŠKOLA SESVETSKA SELA ZAGREB GRAD ZAGREB x
316 OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA ZAGREB GRAD ZAGREB x
317 OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA KUŠLANA ZAGREB GRAD ZAGREB x
318 OSNOVNA ŠKOLA VOLTINO ZAGREB GRAD ZAGREB x