VZF-2016./2017.


Pogledajmo najprije video uratke, a onda ćemo pročitati koje su sve škole sudjelovale u projektu ove školske godine.

OVDJE POGLEDAJTE TKO JE POBIJEDIO U PROJEKTU VZF U 2016./2017. ŠKOLSKOJ GODINI

OSNOVNA ŠKOLA IVO ANDRIĆ – ZAGREB

 

 

OSNOVNA ŠKOLA OROSLAVLJE – OROSLAVLJE

 

 

OSNOVNA ŠKOLA BUDROVCI – BUDROVCI

 

 

OSNOVNA ŠKOLA JOAKIMA RAKOVCA – SVETI LOVREČ PAZENATIČKI
OSNOVNA ŠKOLA KOTORIBA – KOTORIBA
OSNOVNA ŠKOLA MATIJE GUPCA – GORNJA STUBICA
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE BOBETKO – SISAK
OSNOVNA ŠKOLA PAVAO BELAS – PRIGORJE BRDOVEČKO, BREDOVEC

U šestoj sezoni (šk. god. 2016./2017.) sudjelovat će 108 škola odn. oko 5.175 učenika.

  županija osnovna škola mjesto
1 Varaždinska Grofa Janka Draškovića Klenovnik
2 Varaždinska Vidovec Vidovec
3 Varaždinska Podrute Novi Marof
4 Varaždinska Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske toplice
5 Varaždinska Ante Starčevića Lepoglava
6 Primorsko goranska Bakar Bakar
7 Primorsko goranska Zamet Rijeka
8 Primorsko goranska Kraljevica Kraljevica
9 Primorsko goranska Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
10 Primorsko goranska Kozala Rijeka
11 Primorsko goranska Čavle Čavle
12 Primorsko goranska Eugen Kumičić Rijeka
13 Primorsko goranska Turnić Rijeka
14 Zadarska Šimuna Kožičića  Benje Zadar
15 Zadarska Petra Preradovića Zadar
16 Zadarska Zadarski otoci Zadar
17 Osječko baranjska Vladimira Becića Osijek
18 Osječko baranjska Darda Darda
19 Osječko baranjska Frana Krste Frankopana Osijek
20 Osječko baranjska Ivana Gorana Kovačića Đakovo
21 Osječko baranjska Josipa Kozarca Semeljci
22 Osječko baranjska Budrovci Budrovci
23 Splitsko dalmatinska Majstora Radovana Trogir
24 Splitsko dalmatinska Kman Kocunar Split
25 Splitsko dalmatinska Kneza Mislava Kaštel Sućurac
26 Splitsko dalmatinska Stobreč Stobreč
27 Splitsko dalmatinska Lučac Split
28 Istarska Centar Pula
29 Istarska Vladimira Nazora  Vrsar Vrsar
30 Istarska Vladimira Gortana Žminj
31 Istarska Veli vrh Pula
32 Istarska Joakima Rakovca Sv.Lovreč Pazenatički Sveti Lovreč
33 Dubrovačko neretvanska Ston Ston
34 Dubrovačko neretvanska don Mihovila Pavlinovića Metković
35 Dubrovačko neretvanska Petra Kanavelića Korčula
36 Dubrovačko neretvanska Vladimir Nazor Ploče Ploče
37 Ličko senjska Lovinac Lovinac
38 Ličko senjska Perušić Perušić
39 Ličko senjska Zrinskih i Frankopana Otočac
40 Ličko senjska Dr. Franje Tuđmana Korenica
41 Požeško slavonska Lipik Lipik
42 Požeško slavonska Fra Kaje Adžića Pleternica
43 Požeško slavonska Julija Kempfa Požega
44 Požeško slavonska Katolička osnovna škola Požega
45 Požeško slavonska Braće Radić Pakrac
46 Bjelovarsko bilogorska Slavka Kolara Hercegovac
47 Bjelovarsko bilogorska Rovišće Rovišće
48 Bjelovarsko bilogorska Štefanje Štefanje
49 Bjelovarsko bilogorska Ivanska Ivanska
50 Karlovačka Dubovac Karlovac
51 Karlovačka Grabrik Karlovac
52 Karlovačka Mahično Karlovac
53 Karlovačka Rečica Karlovac
54 Karlovačka Prva osnovna škola Ogulin Ogulin
55 Krapinsko zagorska Josipa Broza Kumrovec
56 Krapinsko zagorska Vladimira Nazora  Budinšćina Budinšćina
57 Krapinsko zagorska Matije Gupca Gornja Stubica
58 Krapinsko zagorska Oroslavje Oroslavje
59 Krapinsko zagorska Đure Prejca Desinić Desinić
60 Krapinsko zagorska Viktora Kovačića Hum na sutli
61 Krapinsko zagorska Krapinske toplice Krapinske toplice
62 Krapinsko zagorska Mače Mače
63 Krapinsko zagorska Đurmanec Đurmanec
64 Međimurska Kotoriba Kotoriba
65 Međimurska Nedelišće Nedelišće
66 Međimurska Sveta Marija Sveta Marija
67 Međimurska Vratišinec Vratišinec
68 Međimurska Draškovec Draškovec
69 Virovitičko podravska Voćin Voćin
70 Virovitičko podravska Vladimir Nazor Virovitica Virovitica
71 Virovitičko podravska Suhopolje Suhopolje
72 Virovitičko podravska I.G. Kovačić Gornje Bazje
73 Virovitičko podravska August Cesarec Špičić Bukovica
74 Vukovarsko srijemska  Nikole Andrića Vukovar
75 Vukovarsko srijemska August Cesarec Ivankovo
76 Vukovarsko srijemska Ivane Brlić Mažuranić Andrijaševci
77 Vukovarsko srijemska Josipa Kozarca Vinkovci
78 Vukovarsko srijemska A.G. Matoša Tovarnik
79 Koprivničko križevačka Sveti Petar Orehovec Sveti Petar Orehovec
80 Koprivničko križevačka Grigor Vitez Sveti Ivan Žabno
81 Koprivničko križevačka Ljudevita Modeca Križevci
82 Brodsko posavska Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
83 Brodsko posavska Blaž Tadijanović Slavonski brod
84 Brodsko posavska Stjepan Radić Oprisavci
85 Brodsko posavska Matija Gubec Cernik
86 Brodsko posavska Ivan Goran Kovačić – Slavonski Brod Slavonski brod
87 Brodsko posavska Dragutin Tadijanović Slavonski Brod
88 Brodsko posavska Viktor Car Emin Donji Andrijevci
89 Sisačko moslavačka Braća Bobetko Sisak
90 Sisačko moslavačka Ivana Kukuljevića Sisak
91 Sisačko moslavačka Dvor Dvor
92 Sisačko moslavačka Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica
93 Sisačko moslavačka Stjepana Kefelje Kutina
94 Šibensko kninska Petra Krešimira IV Šibenik
95 Šibensko kninska Domovinske zahvalnosti Knin
96 Šibensko kninska Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš
97 Šibensko kninska Čista Velika Čista Velika
98 Zagrebačka Dragutina Domjanića Sveti Ivan Zelina
99 Zagrebačka Pavao Belas Prigorje Brdovečko
100 Zagrebačka Vladimira Nazora Pisarovina
101 Zagrebačka Rugvica Rugvica
102 Zagrebačka Luka Luka
103 Zagrebačka Šćitarjevo Šćitarjevo
104 Grad Zagreb Ive Andrića Zagreb
105 Grad Zagreb Fran Krste Frankopana Zagreb
106 Grad Zagreb Julija Klovića Zagreb
107 Grad Zagreb Jabukovac Zagreb
108 Grad Zagreb Sesvetska sela Sesvete