VZF-2015./2016.


U šk. god. 2015./2016. Projekt se provodi u 89 škola i sudjeluje 4.525 učenika

Pogledajte njihova video ostvarenja:

županija osnovna škola mjesto ime nastavnika br.odjelj. broj uč.
ukupno   229 4525
1 Varaždinska Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Bojana Polansky 3 33
2 Varaždinska Ivana Rangrera Kamenica Lepoglava Andreja Komes 1 17
3 Varaždinska Šemovec Šemovec Damir Popović 2 30
4 Varaždinska Kneginec Gornji Gornji Kneginec Zoran Jeftić 3 56
5 Varaždinska grofa Janka Draškovića Klenovnik Marko Vrtar 1 12
6 Varaždinska Ante Starčevića Lepoglava Karolina Kundija/Irena Premuž 2 43
7 Varaždinska 2. OŠ Varaždin Varaždin Dejan Mašić 4 84
8 Primorsko goranska Ivan Goran Kovačić- Vrbovsko Vrbovsko Nives Komočar 3 37
9 Primorsko goranska Kozala Rijeka Igor Cvitan 2 50
10 Primorsko goranska Jelenje Dražice Petra Radašić 2 48
11 Primorsko goranska Čavle Čavle Bojana Kukec 3 61
12 Zadarska Šimuna Kožičića Benje Zadar Dražen Adžić 3 80
13 Zadarska Zadarski otoci Zadar Andrea Antić 3 70
14 Zadarska Petra Preradovića Zadar Snježana Lovraković 3 75
15 Zadarska sv. Filipa i Jakova sv. Filip i Jakov Rikardo Baričić 2 40
16 Osječko baranjska Darda Darda Nenad Čačić 3 75
17 Osječko baranjska Ivana Filipovića Osijek Zvonimir Čeč 3 62
18 Osječko baranjska Vladimira Nazor Čepin Ivan Lozančić 4 79
19 Osječko baranjska Retfala Osijek Domagoj Medve 3 67
20 Splitsko dalmatinska Majstora Radovana Trogir Emil Kursan 4 93
21 Splitsko dalmatinska Spinut Split Jasminka Bracanović 3 65
22 Splitsko dalmatinska Bijaći Kaštel Novi Ante Burger 4 98
23 Istarska Fažana Fažana Tatjana Šipalo 2 32
24 Istarska Mate Balote Buje Ivana Kosanović 2 35
25 Istarska Veli vrh Pula Sanja Nježić 3 63
26 Istarska Vladimir Nazor Vrsar Gojko Vekić 1 26
27 Dubrovačko neretvanska don Mihovila Pavlinovica Metkovic Nino Šešelj 4 92
28 Ličko senjska dr. Franje Tuđmana Korenica Lidija Kovač 2 35
29 Ličko senjska Zrinskih i Frankopana Otočac Suzana Bižanović 3 55
30 Ličko senjska Dr. F. Tuđmana Lički Osik Josip Mraović 2 26
31 Požeško slavonska Vladimir Nazor Trenkovo Martina Jelčić 2 31
32 Požeško slavonska Dragutina Lermana Brestovac Albinko Bagarić 2 34
33 Požeško slavonska Julija Kempfa Požega Dario  Pisker 2 51
34 Požeško slavonska Katolička osnovna škola Požega Marko Vujnović 2 41
35 Požeško slavonska Zdenka Turkovića Kutjevo Zvonko Šimunović 3 57
36 Požeško slavonska Braće Radić Pakrac Anđelko Lucić 4 79
37 Bjelovarsko bilogorska Osnovna škola Rovišće Rovišće Dražen Milaković 4 78
38 Bjelovarsko bilogorska  I. osnovna škola Bjelovar Bjelovar Saša Ćurčić 4 80
39 Bjelovarsko bilogorska Slavka Kolara Hercegovac Josip Arefijev 2 27
40 Bjelovarsko bilogorska Štefanje Štefanje Dražen Milaković 1 20
41 Karlovačka Rečica i Draganići Rečica i Draganići Zrinka Lovrović 2 43
42 Karlovačka I.B.Mažuranić Ogulin Katarina Magdić 3 72
43 Karlovačka Dubovac Karlovac Alenka Belčić 4 88
44 Krapinsko zagorska Lj. Gaja Krapina Marija Hršak 3 65
45 Krapinsko zagorska PD D. Šemnica Krapina/ D. Šemnica Radovan Cesarec 1 10
46 Krapinsko zagorska Mače Mače Rober Halapir 2 25
47 Krapinsko zagorska Krapinske Toplice Krapinske Toplice Samson štibohar 3 52
48 Krapinsko zagorska Gornje Jesenje Gornje Jesenje Ljerka Malogorski Dargoslavić 3 36
49 Krapinsko zagorska Ante Kovačića Zlatar Stjepan Škrlec 2 43
50 Krapinsko zagorska Antuna Mihanovića Klanjec Matija Makek 2 36
51 Međimurska Štrigova Štrigova Srebrenka Petra  Šenji 1 24
52 Međimurska Donja Dubrava Donja Dubrava Anica Benjak 2 30
53 Međimurska Tomaša Goričanca Mala Subotica Dora Puklek 3 53
54 Međimurska I OŠ Čakovec Čakovec Matija Horvat 4 81
55 Virovitičko podravska Mikleuš Mikleuš Marko Kragujević 1 12
56 Virovitičko podravska A. Cesarca Špišić Bukovica Ivan Selci 2 44
57 Virovitičko podravska Voćin Voćin Ljubivoj Kotrljanović 2 45
58 Virovitičko podravska Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje Sanja Gomerčić Gvojić 2 25
59 Vukovarsko srijemska Cerna Cerna Mario Lovrić 3 62
60 Vukovarsko srijemska Lovas Lovas Snježana Marić 1 13
61 Vukovarsko srijemska fra BernardinaTome Leakovića Bošnjaci Tomislav Peričević 2 40
62 Vukovarsko srijemska Stari Jankovci Stari Jankovci Antonija Lučić 2 30
63 Koprivničko križevačka Ljudevita Modeca Križevci Darinka Šimunčić 4 128
64 Koprivničko križevačka Grigor Vitez sv. Ivan Žabno Predrag Uremović 3 47
65 Koprivničko križevačka Vladimir Nazor Križevci Ivica Švagelj 4 82
66 Brodsko posavska Huge Badalića Slavonski Brod Ivan Krajina 3 49
67 Brodsko posavska Ljudevita Gaja Nova Gradiška Branko Šimonji 4 73
68 Brodsko posavska dr. Stjepana Ilijaševića Oriovac Mario Marković 3 58
69 Brodsko posavska Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo Goran Križan 2 42
70 Brodsko posavska Dragutin Tadijanović Slavonski Brod Mirna Mikić 2 38
71 Brodsko posavska Ivana Gorana Kovačića Slavonski Brod Mirna Matej Švaganović 2 38
72 Sisačko moslavačka Ivan Goran Kovačić – Petrinja Petrinja Tihomir Pucović 1 14
73 Sisačko moslavačka Josipa Kozarca Lipovljani Mirela Letvenčuk 2 49
74 Sisačko moslavačka Viktorovac Sisak Vedrana Šimić 2 52
75 Sisačko moslavačka Popovača Popovača Dražen Čukelj 4 92
76 Šibensko kninska Čista Velika Čista Velika Antonija Živković Radnić 3 29
77 Šibensko kninska Petra Krešimira IV Šibenik Josipa Petrić 3 78
78 Šibensko kninska Meterize Šibenik Toni Skelin 2 45
79 Zagrebačka Braće Radić Kloštar Ivanić Inga Presker 3 59
80 Zagrebačka Vladimir Nazor Pisarovina Milivoj Šikić 2 42
81 Zagrebačka Pušća Donja Pušća Natalija Lukić 3 48
82 Zagrebačka Jurja Habdelića Velika Gorica Robert Pocrnić 2 43
83 Zagrebačka Luka Luka Martina Halambek 1 16
84 Zagrebačka Ante Kovačića Marija Gorica Sandra Jurković 2 31
85 Zagrebačka Velika Mlaka Velika Mlaka Jasmina Lizačić Martinović 4 62
86 Grad Zagreb Gustava Krkleca Zagreb Ivana Olivari 4 78
87 Grad Zagreb Ljubljanica Zagreb Zlatko Belančić 2 40
88 Grad Zagreb Rapska Zagreb Marian Marangunić 2 40
89 Grad Zagreb Bartola Kašića Zagreb Sanja Linarić 4 86
229 4525