SREDNJE ŠKOLE


Završnica DP ŠSD-a u KROSU za školsku godinu 2017/2018.

Neslužbeni rezultati KROSA -2018 (preliminarni podaci o pojedinačnim plasmanima) :

5. i 6. RAZREDI | OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

Službeni rezultati natjecanja u KROSU biti će OVDJE

Pojedinačni plasmani MLADIĆA (SŠ)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 433 Karlo Ciban SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 1
2 422 Nikola Klarić Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb OSMICA 2
3 421 Zlatko Kožuhar Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb OSMICA 3
4 434 Florijan Rožić SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 4
5 513 Sebastian Herceg Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina MARUL 5
6 423 Filip Filošević Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb OSMICA 6
7 535 Igor Stuhli Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo Đakovo OBRTNIK 7
8 453 Tvrtko Palijan GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 8
9 474 Luka Sakač Elektrostrojarska škola Varaždin ELS 9
10 420 Ivan Vuletić GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka GAM 10
11 456 Mirko Tukša GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 11
12 522 Hrvoje Neralić TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac ŠANAC 12
13 534 Hrvoje Dragić Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo Đakovo OBRTNIK 13
14 479 Lovro Žbulj Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 14
15 491 Dragan Štakić SREDNJA ŠKOLA OTOČAC Otočac GACKI SOKOLI 15
16 426 Lovro Puškarić SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor MLADOST 1957 16
17 417 Filip Cvijetić GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka GAM 17
18 469 Filip Makopek-Pušec TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar TEHNIČAR 18
19 445 Martin Musulin SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče PLOČA 19
20 424 Lovro Roguljić Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb OSMICA
21 419 Dominik Babić GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka GAM 21
22 563 David Goreta Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 22
23 523 Tin Dolšak TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac ŠANAC 23
24 454 Maks Brčić GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 24
25 446 Musulin Marko SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče PLOČA 25
26 536 Josip Brlošić Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo Đakovo OBRTNIK 26
27 425 Valentino Runtas SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor MLADOST 1957 27
28 480 Ervin Nedeljko Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 28
29 560 Dominik Križanović Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 29
30 502 Domagoj Šimić SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC Benkovac KNEZ BRANIMIR 30
31 511 Alen Šaponja Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina MARUL 31
32 414 Daniel Nimac Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 32
33 508 Mislav Perić Gimnazija Požega Gimnazija 33
34 481 Karlo Karlovčec Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 34
35 512 Karlo Matoković Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina MARUL 35
36 473 Luka Kopjar Elektrostrojarska škola Varaždin ELS 36
37 457 Mateo Mesar GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI
38 531 Zrinoslav Kekez SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD Slavonski Brod ZRNO 38
39 472 Antonio Kolman Elektrostrojarska škola Varaždin ELS 39
40 532 Mijo Živić SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD Slavonski Brod ZRNO 40
41 509 Benedikt Tokić Gimnazija Požega Gimnazija 41
42 442 Domagoj Jukić Srednja škola Oroslavje Oroslavje HERKUL 42
43 530 Bernard Galzina SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD Slavonski Brod ZRNO 43
44 562 Ivo Tuček Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 44
45 501 Ante Piplica SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC Benkovac KNEZ BRANIMIR 45
46 537 Domagoj Kopecki Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo Đakovo OBRTNIK
47 471 Karlo Lisičak Elektrostrojarska škola Varaždin ELS
48 466 Kristijan Šejić TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar TEHNIČAR 48
49 482 Filip Patafta Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK
50 500 Matej Čirijak SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC Benkovac KNEZ BRANIMIR 50
51 499 Dario Pešut SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC Benkovac KNEZ BRANIMIR
52 441 Kristijan Gajšak Srednja škola Oroslavje Oroslavje HERKUL 52
53 542 Antonio Renić EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split OCTOPUS 53
54 494 Tomislav Matasić SREDNJA ŠKOLA OTOČAC Otočac GACKI SOKOLI 54
55 467 Luka Lalić TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar TEHNIČAR 55
56 545 Duje Filipović EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split OCTOPUS 56
57 418 Dorian Krivokuća GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka GAM
58 468 Novica Solar TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar TEHNIČAR
59 493 Goran Kamenko SREDNJA ŠKOLA OTOČAC Otočac GACKI SOKOLI 59
60 533 Marko Mišković SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD Slavonski Brod ZRNO
61 427 Robert Bošnjak SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor MLADOST 1957 61
62 413 Marko Ruba Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 62
63 514 Ivor Miklošević Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina MARUL
64 448 Andrej Vukosav SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče PLOČA 64
65 543 Petar Ćubelić EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split OCTOPUS 65
66 443 Karlo Kovačić Srednja škola Oroslavje Oroslavje HERKUL 66
67 436 Marko Borić SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 67
68 435 Marin Leskarac SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN
69 525 Nikola Požega TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac ŠANAC 69
70 415 Antonio Perinić Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 70
71 510 Filip Lončar Gimnazija Požega Gimnazija 71
72 524 Leonardo Polović TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac ŠANAC
73 416 Livio Rosanda Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU
74 444 Dominik Tomić Srednja škola Oroslavje Oroslavje HERKUL
75 507 Šimun Banović Gimnazija Požega Gimnazija
76 540 Nino Sladić TEHNIČKA ŠKOLA Šibenik Tehničar ŠI 76
77 447 Tino Karamatić SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče PLOČA
78 541 Frane Lokas TEHNIČKA ŠKOLA Šibenik Tehničar ŠI 78
79 428 Nikola Turovec SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor MLADOST 1957
80 492 Marijan Piršljin SREDNJA ŠKOLA OTOČAC Otočac GACKI SOKOLI
81 544 Ecio Jurjević EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split OCTOPUS
82 539 Toni Radak TEHNIČKA ŠKOLA Šibenik Tehničar ŠI 82

 

KONAČNI POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb OSMICA 11
2 GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 43
3 Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo Đakovo OBRTNIK 46
4 GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka GAM 48
5 Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina MARUL 71
6 SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 72
7 Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 76
8 Elektrostrojarska škola Varaždin ELS 84
9 Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 95
10 SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor MLADOST 1957 104
11 TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac ŠANAC 104
12 SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče PLOČA 108
13 SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD Slavonski Brod ZRNO 121
14 TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar TEHNIČAR 121
15 SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC Benkovac KNEZ BRANIMIR 125
16 SREDNJA ŠKOLA OTOČAC Otočac GACKI SOKOLI 128
17 Gimnazija Požega Gimnazija 145
18 Srednja škola Oroslavje Oroslavje HERKUL 160
19 Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 164
20 EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split OCTOPUS 174
21 TEHNIČKA ŠKOLA Šibenik Tehničar ŠI 236

 

Pojedinačni plamsani DJEVOJAKA (SŠ)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 515 Paula Rakijašić GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA Virovitica GIMNAZIJA-VT 1
2 483 Paula Šimunčić Druga gimnazija Varaždin Varaždin Druga gimnazija Varaždin 2
3 519 Helena Valentić GIMNAZIJA KARLOVAC Karlovac OLIMPIJA 1908 3
4 437 Elena Pazman SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 4
5 476 Nina Dobša Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 5
6 409 Leonarda Pavlin Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 6
7 408 Ana Tibljaš SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka DOMINIK SAVIO 7
8 403 Zara Baković ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb ŠPOGI 8
9 438 Dora Bogic SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 9
10 402 Josipa Jurković ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb ŠPOGI 10
11 461 Lucija Zimonji GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 11
12 516 Lena Sabo GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA Virovitica GIMNAZIJA-VT 12
13 460 Veronika Drljačić GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 13
14 556 Marissa Bura III. Gimnazija Osijek Osijek PRIMAG 14
15 528 Anita Jerković SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod S.M.Š. 15
16 429 Stella Dikšić GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica GVG 16
17 401 Ivana Jurković ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb ŠPOGI 17
18 557 Ivana Granoša III. Gimnazija Osijek Osijek PRIMAG 18
19 486 Marta Novak Druga gimnazija Varaždin Varaždin Druga gimnazija Varaždin 19
20 405 Lucija Petrović SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka DOMINIK SAVIO 20
21 484 Rahela Leščak Druga gimnazija Varaždin Varaždin Druga gimnazija Varaždin 21
22 406 Karla Šešelja SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka DOMINIK SAVIO 22
23 462 Lucija Ivanda MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MEDICINAR 23
24 477 Lucija Bodulica Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 24
25 439 Nina Halajko SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 25
26 517 Ema Borković GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA Virovitica GIMNAZIJA-VT 26
27 451 Klara Prpić GIMNAZIJA GOSPIĆ Gospić GIMGOS 27
28 478 Dunja Mikec Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 28
29 503 Izabela Svatek Gimnazija Požega Gimnazija-PŽ 29
30 475 Dora Pajić Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK
31 449 Iva Brkić GIMNAZIJA GOSPIĆ Gospić GIMGOS 31
32 565 Ana Martinović Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 32
33 407 Nina Mrvić SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka DOMINIK SAVIO
34 464 Leonarda Nesek MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MEDICINAR 34
35 506 Katarina Đukić Gimnazija Požega Gimnazija-PŽ 35
36 431 Dora Tičarić GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica GVG 36
37 450 Naomy Ojurović Čačić GIMNAZIJA GOSPIĆ Gospić GIMGOS 37
38 526 Klara Birtić SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod S.M.Š. 38
39 404 Izabela Krakić ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb ŠPOGI
40 488 Karolina Valentić SREDNJA ŠKOLA ZABOK Zabok GROM 40
41 495 Anđela Zelić MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR Zadar VIRUSI 41
42 520 Barbara Šabanagić GIMNAZIJA KARLOVAC Karlovac OLIMPIJA 1908 42
43 452 Lucija Stilinović GIMNAZIJA GOSPIĆ Gospić GIMGOS
44 496 Larisa Vekić MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR Zadar VIRUSI 44
45 485 Orhidea Leščak Druga gimnazija Varaždin Varaždin Druga gimnazija Varaždin
46 550 Martina Stipković Srednja škola Vela Luka Vela Luka DUPIN 46
47 490 Božica Plahutar SREDNJA ŠKOLA ZABOK Zabok GROM 47
48 440 Matea Ciban SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN
49 489 Mateja Radovanić SREDNJA ŠKOLA ZABOK Zabok GROM 49
50 558 Lucija Mandić III. Gimnazija Osijek Osijek PRIMAG 50
51 559 Karla Ambruš III. Gimnazija Osijek Osijek PRIMAG
52 487 Patricija Pevec SREDNJA ŠKOLA ZABOK Zabok GROM
53 527 Marijana Grgić SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod S.M.Š. 53
54 552 Bruna Obratov GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA Šibenik Gimnazijalac 54
55 410 Dea Jugovac Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 55
56 432 Ana Martinčević GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica GVG 56
57 430 Sara Sremić GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica GVG
58 567 Katarina Rupčić Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 58
59 412 Luana Rojnić Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 59
60 554 Barbara Paleka GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA Šibenik Gimnazijalac 60
61 498 Ela Pavelić MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR Zadar VIRUSI 61
62 411 Lara Kocijančić Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU
63 459 Magdalena Drljačić GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 63
64 505 Ivana Mladinović Gimnazija Požega Gimnazija-PŽ 64
65 548 Maja Aleksić V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT Split AZINUS 65
66 463 Martina Jaković MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MEDICINAR 66
67 555 Ana Skrozić GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA Šibenik Gimnazijalac 67
68 564 Vanessa Lučić Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 68
69 521 Marijeta Brezetić GIMNAZIJA KARLOVAC Karlovac OLIMPIJA 1908 69
70 518 Laura Fel GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA Virovitica GIMNAZIJA-VT
71 497 Ana Mandić MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR Zadar VIRUSI
72 529 Katarina Ursić SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod S.M.Š.
73 504 Monika Soldo Gimnazija Požega Gimnazija-PŽ
74 551 Ivana Šegedin Srednja škola Vela Luka Vela Luka DUPIN 74
75 553 Martina Jurić GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA Šibenik Gimnazijalac
76 566 Ana Marija Mustapić Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST
77 549 Lucija Maričić Srednja škola Vela Luka Vela Luka DUPIN 77
78 547 Lea Gabrilo V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT Split AZINUS 78
79 546 Ivana Spajić V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT Split AZINUS 79

 

KONAČNI POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb ŠPOGI 35
2 SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina AUGUSTIN 38
3 GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA Virovitica GIMNAZIJA-VT 39
4 Druga gimnazija Varaždin Varaždin Druga gimnazija Varaždin 42
5 SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka DOMINIK SAVIO 49
6 Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec GIMNAZIJALAC-ČK 57
7 III. Gimnazija Osijek Osijek PRIMAG 82
8 GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci GIMNAZIJA KRIŽEVCI 87
9 GIMNAZIJA GOSPIĆ Gospić GIMGOS 95
10 SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod S.M.Š. 106
11 GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica GVG 108
12 GIMNAZIJA KARLOVAC Karlovac OLIMPIJA 1908 114
13 Gimnazija Pula Pula GIMNAZIJALAC-PU 120
14 MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MEDICINAR 123
15 Gimnazija Požega Gimnazija-PŽ 128
16 SREDNJA ŠKOLA ZABOK Zabok GROM 136
17 MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR Zadar VIRUSI 146
18 Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci MLADOST 158
19 GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA Šibenik Gimnazijalac 181
20 Srednja škola Vela Luka Vela Luka DUPIN 197
21 V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT Split AZINUS 222