OSNOVNE ŠKOLE


Završnica DP ŠSD-a u KROSU za školsku godinu 2017/2018.

Službeni rezultati KROSA -2018 (preliminarni podaci o pojedinačnim plasmanima) :

5. i 6. RAZREDI | OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

Konačni rezultati natjecanja u KROSU biti će OVDJE

Pojedinačni plasmani DJEČAKA (OŠ)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 313 Marko Majer OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 1
2 309 Borna Čeran Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica EUGEN KUM 2
3 333 Florijan Šašek OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 3
4 380 Tonči Bebić OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 Split BAN JELAČIĆ 4
5 360 Erik Erdelji OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača SOKOL 5
6 329 Petar Butorac OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić VELEBIT 6
7 354 Lovro Kasunić OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” Duga Resa GORAN 7
8 312 David Livada Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica EUGEN KUM 8
9 330 Semir Džemaili OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić VELEBIT 9
10 301 Marin Kesten OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 10
11 344 Matija Novak III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ORLIĆI 11
12 375 Fran Andrijan Celik Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci AGMA 12
13 321 Viktor Pijanec Osnovna škola Martijanec Donji Martijanec MARTIJANEC 13
14 345 Lovro Vincek III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ORLIĆI 14
15 314 Filip Zavoral OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 15
16 311 Roko Jurlina Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica EUGEN KUM 16
17 310 Dario Anđel Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica EUGEN KUM
18 308 Luka Radenić Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb NIKOLA TESLA 18
19 376 Marko Blašković Osnovna škola Mladost Osijek MLADOST 19
20 377 Filip Stojanović Osnovna škola Mladost Osijek MLADOST 20
21 359 Martin Šubara OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Trenkovo TRENK 21
22 340 Josip Muhar II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar VIHOR 22
23 373 Karlo Dumančić Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci AGMA 23
24 319 Antonio Perić OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Metković PREDOLAC 24
25 356 Stjepan Adžaga OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Trenkovo TRENK 25
26 305 Antonio Matić Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb NIKOLA TESLA 26
27 306 Filip Jaković Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb NIKOLA TESLA 27
28 332 Kris Isaković OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić VELEBIT 28
29 348 Leo Sikirić OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA
30 327 Matej Seljan Osnovna škola Veliko Trgovišće Veliko Trgovišće GAJ 30
31 322 Matija Pokos Osnovna škola Martijanec Donji Martijanec MARTIJANEC 31
32 304 Enrico Srok OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 32
33 382 Paolo Kaćunić OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 Split BAN JELAČIĆ 33
34 325 Karlo Seljan Osnovna škola Veliko Trgovišće Veliko Trgovišće GAJ 34
35 367 Dino Vračić Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari KUNA 35
36 349 Marko Mustać OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA
37 353 Frane Martinjaš OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” Duga Resa GORAN 37
38 323 Matija Kučej Osnovna škola Martijanec Donji Martijanec MARTIJANEC 38
39 347 Martin Cmrečki III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ORLIĆI 39
40 361 Matej Babić OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača SOKOL 40
41 346 Ivano Čajić III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ORLIĆI
42 368 Noel Franković Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 42
43 381 Petar Gavranović OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 Split BAN JELAČIĆ 43
44 352 Marko Babić OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” Duga Resa GORAN 44
45 343 Venio Čer II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar VIHOR 45
46 335 Matej Pavić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 46
47 317 Josip Milan OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Metković PREDOLAC 47
48 302 Toma Medanić OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 48
49 303 Mihovil Poropat OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA
50 307 Ivan Mišković Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb NIKOLA TESLA
51 316 Gabriel Dagen OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 51
52 358 Tin Kelebuda OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Trenkovo TRENK 52
53 315 David Kustec OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA
54 362 Luka Kos OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača SOKOL 54
55 334 Luka Sokač OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 55
56 370 Laris Karić Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 56
57 337 Ante Kristian Milković OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 57
58 371 Tulio Kocijel Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 58
59 318 Karlo Gustin OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Metković PREDOLAC 59
60 326 Jurica Renato Bogović Osnovna škola Veliko Trgovišće Veliko Trgovišće GAJ 60
61 339 Marijan Skorić OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 61
62 369 Armend Sejdijaj Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN
63 366 Dominik Solić Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari KUNA 63
64 355 Luka Krivačić OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” Duga Resa GORAN
65 328 David Jakoplić Osnovna škola Veliko Trgovišće Veliko Trgovišće GAJ
66 336 Andrej Pavić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR
67 364 Matej Bartolović Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari KUNA 67
68 341 Erik Koprivnjak II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar VIHOR 68
69 365 David Jelić Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari KUNA
70 379 Marco Padovan Osnovna škola Mladost Osijek MLADOST 70
71 320 Leonardo Soldo OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Metković PREDOLAC
72 357 Matija Adžaga OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Trenkovo TRENK
73 342 Leo Vranar II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar VIHOR
74 378 Bartol Ivan Omazić Osnovna škola Mladost Osijek MLADOST
75 363 Andre Posenjak OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača SOKOL
76 331 Marin Ilić OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić VELEBIT
77 372 Ivan-Matija Babić Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci AGMA 77
78 324 Dominik Martinčević Osnovna škola Martijanec Donji Martijanec MARTIJANEC
79 383 Joško Lalić OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 Split BAN JELAČIĆ
80 338 Gabriel Žižić OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 80

 

KONAČAN POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica EUGEN KUM 26
2 OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić VELEBIT 43
3 III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ORLIĆI 64
4 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 67
5 Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb NIKOLA TESLA 71
6 OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 Split BAN JELAČIĆ 80
7 Osnovna škola Martijanec Donji Martijanec MARTIJANEC 82
8 OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” Duga Resa GORAN 88
9 OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 90
10 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Trenkovo TRENK 98
11 OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača SOKOL 99
12 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 104
13 Osnovna škola Mladost Osijek MLADOST 109
14 Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci AGMA 112
15 Osnovna škola Veliko Trgovišće Veliko Trgovišće GAJ 124
16 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Metković PREDOLAC 130
17 II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar VIHOR 135
18 Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 156
19 Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari KUNA 165
20 OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 198
nisu završili OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA 0

Pojedinačni plamsani DJEVOJČICA (OŠ)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 205 Lorena Bartaković OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor BOGUMILAC 1
2 278 Nera Tešankić Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 2
3 207 Nika Šmid OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor BOGUMILAC 3
4 237 Ana Dobša II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ČAK 4
5 225 Marcela Gudić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 5
6 274 Dea Petrović OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE Split PLOKITE 6
7 242 Lidija Mušica OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 7
8 279 Katarina Pašalić Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 8
9 252 Andrea Bartulac OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC
10 209 Monika Čleković OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB Zagreb LJUBLJANICA 10
11 210 Magdalena Ivić OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB Zagreb LJUBLJANICA 11
12 212 Nika Colner OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB Zagreb LJUBLJANICA 12
13 206 Nika Kovač OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor BOGUMILAC 13
14 253 Antonela Tutić OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica IBM 14
15 243 Ivana Prežigalo OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 15
16 264 Ariana Iljadica Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 16
17 244 Tena Stepić OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 17
18 227 Lucija Kovačić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 18
19 241 Lucija Ključević OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE
20 270 Antonija Lončar Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 20
21 214 Mia Pušić OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac DUBOVAC 21
22 255 Klara Crnoja OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica IBM 22
23 222 Anamaria Cmrečak Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 23
24 226 Anamaria Gudić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 24
25 238 Marlena Babić II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ČAK 25
26 204 Aurora Valinčić OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 26
27 218 Nikolina Golomboš Osnovna škola 22. lipnja Sisak POLET 27
28 219 Dora Mihaljević Osnovna škola 22. lipnja Sisak POLET 28
29 276 Mia Mujan OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG Drniš Čikola 29
30 203 Lena Valerijev OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 30
31 265 Rebecca Files Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 31
32 269 Patricija Gotovac Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 32
33 220 Iskra Krnjajić Osnovna škola 22. lipnja Sisak POLET 33
34 261 Klara Rimarčuk OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod MIHANOVIĆ ’95 34
35 280 Anja Veg Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 35
36 251 Mihaela Milković OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica IBM 36
37 247 Lana Kurta Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar JADRAN 37
38 268 Laura Rajčić Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 38
39 231 Petra Rajić I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar PRVA 39
40 272 Vana Končan OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE Split PLOKITE 40
41 229 Lucija Jozić I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar PRVA 41
42 277 Maja Knežević OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG Drniš Čikola 42
43 245 Vita Giergia Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar JADRAN 43
44 211 Lucija Lončar OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB Zagreb LJUBLJANICA
45 202 Nika Nasteski OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 45
46 228 Ivana Masnec OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR
47 236 Nikolina Medak Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 47
48 221 Lorena Tkalčec Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 48
49 259 Ivana Majstorović OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega SOKOLOVAC 49
50 266 Renata Milevoj Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 50
51 201 Sara Aćimović OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA
52 254 Marija Medved OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica IBM
53 217 Iva Maričević Osnovna škola 22. lipnja Sisak POLET
54 281 Nina Benaković Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA
55 234 Iva Markić Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 55
56 250 Ines Tonković OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC
57 208 Tara Turk OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor BOGUMILAC
58 246 Tina Marasović Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar JADRAN 58
59 248 Ivana Radović Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar JADRAN
60 235 Ana Medak Kovačević Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 60
61 263 Lorena Fonović OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod MIHANOVIĆ ’95 61
62 262 Lana Fonović OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod MIHANOVIĆ ’95 62
63 239 Hannah Ereiz II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ČAK 63
64 233 Matea Bebić Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR
65 260 Hana Ćerić OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod MIHANOVIĆ ’95
66 232 Nika Horvat I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar PRVA 66
67 271 Mirna Filipović Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK
68 240 Patricija Brodarić II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ČAK
69 230 Tara Jovičić I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar PRVA
70 223 Antonela Vuković Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 70
71 275 Mia Džapo OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG Drniš Čikola 71
72 273 Marina Džaja OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE Split PLOKITE 72
73 224 Melani Čurila Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC
74 257 Martina Obradović OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega SOKOLOVAC 74
75 213 Vanessa Mikan OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac DUBOVAC 75
76 267 Elin Franković Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN
77 215 Ingrid Kocanjer OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac DUBOVAC 77
78 256 Katarina Babić OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega SOKOLOVAC 78
79 258 Leona Zima OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega SOKOLOVAC
80 216 Ana Marija Furlić OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac DUBOVAC


KONAČAN POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor BOGUMILAC 17
2 OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB Zagreb LJUBLJANICA 33
3 OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 39
4 Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 45
5 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 47
6 OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica IBM 72
7 Osnovna škola 22. lipnja Sisak POLET 88
8 Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 90
9 II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec ČAK 92
10 Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin Labin LABIN 97
11 OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka KOZALA 101
12 OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE Split PLOKITE 118
13 Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar JADRAN 138
14 Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 141
15 OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG Drniš Čikola 142
16 I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar PRVA 146
17 OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod MIHANOVIĆ ’95 157
18 Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 162
19 OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac DUBOVAC 173
20 OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega SOKOLOVAC 201
nisu završili OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 0