Atletika djevojčice


Rezultati UŽIVO sa Završnice državnog prvenstva školskih sportskih društava za učenika 5. i 6. razreda.

Vinkovci, 4.6.2018.

DJEČACI – FUTSAL | KOŠARKA | ODBOJKA | RUKOMET | ATLETIKA

DJEVOJČICE – FUTSAL | KOŠARKA | ODBOJKA | RUKOMET | ATLETIKA

ATLETIKA DJEVOJČICE

Startne liste djevojčice

100 m

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
159 Kozlinger Nika IBM Virovitica 13.57 18 1
140 Šimić Iva MLADOST Bjelovar 13,80 (13,795) 17 2
184 Krišto Ana MALEŠNICA Zagreb 13,80 (13,796) 16 3
101 Vuk Emily PRVA Čakovec 14.20 15 4
80 Branković Lucija FILIPOVIĆKA Osijek 14.29 14 5
41 Gregorović Leona MLADOST Pazin 14.30 13 6
133 Perošić Rajna BRAĆA RADIĆ Koprivnica 14.42 12 7
26 Rajki Tena ALFA NOVAKI 14.50 11 8
97 Sogonić Ira NOVSKA Novska 14.51 10 9
175 Plazina Ema BILI BRIG Zadar 14.69 9 10
199 Filipović Mia IVAN KOZARAC Županja 14.73 8 11
217 Sušak Ana GUSAR Metković 14.74 7 12
17 Krsmanović Hana LOŠINJ Mali Lošinj 14.88 6 13
1 Valenta Laura SOKOL Požega 15.04 5 14
191 Matošević Irina MLADOST Nova Gradiška 15.06 4 15
248 Klopotan Zara ŠESTA Varaždin 15.10 3 16
114 Bitunjac Ivona RUĐER Split 15.50 2 17
71 Humić Ania DUBOVAC Karlovac 16.42 1 18

 

200 m

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
134 Slavinić Anja BRAĆA RADIĆ Koprivnica 27.45 18 1
81 Tešankić Nera FILIPOVIĆKA Osijek 27.65 17 2
27 Hriberski Josipa ALFA NOVAKI 28.52 16 3
221 Rajić Dorotea NOVSKA Novska 28,77 (28,772) 15 4
42 Matošević Melani MALEŠNICA Zagreb 28,77 (28,770) 14 5
193 Trkulja Nika MLADOST Bjelovar 29,38 13 6
14 Krstičević Lukrecija GUSAR Metković 30.87 12 7
176 Dušman Rita MLADOST Pazin 30.92 11 8
160 Kovačević Anja MLADOST Nova Gradiška 31.25 10 9
102 Krsmanović Lara LOŠINJ Mali Lošinj 31.32 9 10
200 Mijolović Mare BILI BRIG Zadar 31.41 8 11
72 Knežević Gabrijela IBM Virovitica 31.92 7 12
121 Fernandez Mekovec Ana PRVA Čakovec 31.94 6 13
8 Kružljak Livia IVAN KOZARAC Županja 32.08 5 14
311 Magdić Matea DUBOVAC Karlovac 32.14 4 15
98 Malenica Laura RUĐER Split 32.23 3 16
185 Jakoubek Lana SOKOL Požega 33.55 2 17
141 Vrček Vanda ŠESTA Varaždin 34.62 1 18

600 m

 

 

 

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
172 Crnoja Klara IBM Virovitica 1:55.10 18 1
135 Šaško Tea BRAĆA RADIĆ Koprivnica 1:55.55 17 2
82 Pašalić Marina FILIPOVIĆKA Osijek 1:59.41 16 3
28 Ćurćić Valentina ALFA NOVAKI 2:01.96 15 4
64 Benić Nika MLADOST Pazin 2:02.40 14 5
103 Mikulić Morena PRVA Čakovec 2:02.70 13 6
n Šajković Leona MALEŠNICA Zagreb 2:03.28 12 7
244 Šiljeg Sara GUSAR Metković 2:03.66 11 8
127 Keč Lana RUĐER Split 2:05.22 10 9
201 Leutar Sara IVAN KOZARAC Županja 2:05.59 9 10
3 Ivić Vlatka SOKOL Požega 2:06.67 8 11
22 Kedves Anja Amaya LOŠINJ Mali Lošinj 2:07.96 7 12
194 Müller Gabriela MLADOST Nova Gradiška 2:11.45 6 13
73 Samardžija Elena DUBOVAC Karlovac 2:12.63 5 14
149 Kurtušić Lara MLADOST Bjelovar 2:13.04 4 15
177 Bašić Petra BILI BRIG Zadar 2:14.05 3 16
100 Bilandžija Laura NOVSKA Novska 2:23.66 2 17
n Šenkiš Zina ŠESTA Varaždin 2:42.71 1 18

 

Skok u dalj

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
170 Kozlinger Lea IBM Virovitica 4.66 18 1
128 Bakarić Lara RUĐER Split 4.61 17 2
178 Madžar Katarina BILI BRIG Zadar 4.34 16 3
188 Hudika Ella MALEŠNICA Zagreb 4.27 15 4
196 Piccolo Katja MLADOST Nova Gradiška 4.24 14 5
242 Medak Daniela GUSAR Metković 4.14 13 6
n Labinjan Anamaria MLADOST Pazin 4,09 (4,08) 12 7
358 Đekić Ana ŠESTA Varaždin 4,09 (3,92) 11 8
5 Pernar Dora SOKOL Požega 4.00 10 9
99 Prka Lukrecia NOVSKA Novska 3.77 9 10
204 Perković Patricija IVAN KOZARAC Županja 3.73 8 11
77 Marković Mia DUBOVAC Karlovac 3.72 7 12
105 Hlebec Veronika PRVA Čakovec 3.68 6 13
37 Ikić Barbara ALFA NOVAKI 3.64 5 14
12 Mladar Tina LOŠINJ Mali Lošinj 3,57 (3,52) 4 15
137 Srbljinović Laura BRAĆA RADIĆ Koprivnica 3,57 (3,45) 3 16
84 Čeč Helena FILIPOVIĆKA Osijek 3.56 2 17
150 Smok Lucija MLADOST Bjelovar 3.31 1 18

 

Skok u vis

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
67 Ivetić Nikol MLADOST Pazin 1.41 18 1
104 Horvat Dora PRVA Čakovec 1.38 17 2
195 Olić Petra MLADOST Nova Gradiška 1.35 16 3
13 Lekić Petra LOŠINJ Mali Lošinj 1.32 15 4
187 Leko Ema MALEŠNICA Zagreb 1.29 14 5
95 Zekić Anita NOVSKA Novska 1.23 13 6
4 Janček Klara SOKOL Požega 1.23 12 7
360 Mađarić Nika ŠESTA Varaždin 1.23 11 8
93 Pejčić Nina FILIPOVIĆKA Osijek 1.20 10 9
171 Medved Ana IBM Virovitica 1.20 9 10
36 Španić Mateja ALFA NOVAKI 1.20 8 11
136 Ožegović Elena BRAĆA RADIĆ Koprivnica 1.20 7 12
202 Oršolić Marija IVAN KOZARAC Županja 1.15 6 13
222 Krešić Lana GUSAR Metković 1.15 5 14
129 Pandža Lucija RUĐER Split 1.15 4 15
79 Furač Hana DUBOVAC Karlovac 1.10 3 16
151 Muhar Lorena MLADOST Bjelovar 1.10 2 17
182 Joja Ena BILI BRIG Zadar 1.10 2 17

 

Bacanje vortexa

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
169 Oršulić Laura IBM Virovitica 44.20 18 1
139 Gašparić Marija BRAĆA RADIĆ Koprivnica 42.37 17 2
11 Stipanov Aurora LOŠINJ Mali Lošinj 42.22 16 3
83 Filaković Nera FILIPOVIĆKA Osijek 39.77 15 4
190 Vrabec Lorena MALEŠNICA Zagreb 39.33 14 5
247 Zekušić Antonela GUSAR Metković 39.11 13 6
155 Petrić Ela MLADOST Bjelovar 39.05 12 7
109 Levačić Ana PRVA Čakovec 38.68 11 8
96 Mežnarić Lucija NOVSKA Novska 38.64 10 9
181 Erak Ivona BILI BRIG Zadar 37.88 9 10
69 Ivetić Mara MLADOST Pazin 36.87 8 11
131 Mrčela Nikolina RUĐER Split 35.72 7 12
198 Raštegorac Ana MLADOST Nova Gradiška 34.95 6 13
331 Gugić Gabriela ŠESTA Varaždin 34.14 5 14
38 Šajnić Lea ALFA NOVAKI 32.94 4 15
75 Rajčić Franca DUBOVAC Karlovac 31.82 3 16
212 Ešegović Iva IVAN KOZARAC Županja 31.72 2 17
7 Buturac Ana SOKOL Požega 25.04 1 18

 

Bacanje medicinke

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
173 Petričević Kristina IBM Virovitica 12.76 18 1
68 Brajković Lana MLADOST Pazin 12.10 17 2
n Matić Lucija MALEŠNICA Zagreb 11.98 16 3
6 Filipović Valentina SOKOL Požega 11.92 15 4
10 Trupina Leona LOŠINJ Mali Lošinj 11.61 14 5
113 Novak Karla PRVA Čakovec 11.56 13 6
180 Klarica Zara BILI BRIG Zadar 11.45 12 7
92 Đaković Marta FILIPOVIĆKA Osijek 11.41 11 8
333 Gulija Leona ŠESTA Varaždin 10.93 10 9
214 Došen Brenda IVAN KOZARAC Županja 10.87 9 10
132 Čečuk Bruna RUĐER Split 10.85 8 11
138 Plemeniti Petra BRAĆA RADIĆ Koprivnica 10.43 7 12
154 Adžam Rea MLADOST Bjelovar 10.41 6 13
39 Hrastov Lana ALFA NOVAKI 9.70 5 14
245 Medak Luna GUSAR Metković 9.54 4 15
197 Todorović Rebeka MLADOST Nova Gradiška 9.49 3 16
78 Milovanović Maja DUBOVAC Karlovac 8.84 2 17
94 Mance Zara NOVSKA Novska 8.06 1 18

 

Štafeta

R. B. ŠSD ŠKOLA MJESTO     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
1 BRAĆA RADIĆ Osnovna Škola “Braća Radić”
(Ožegović, Gašparić, Perošić, Slavinić)
56.47 36 1
2 FILIPOVIĆKA Osnovna Škola Ivana Filipovića
(Đaković, Branković, Solar, Tešankić)
57.27 34 2
3 ALFA Oš Vladimir Deščak
(Rajki, Kulež, Hrastov, Hriberski)
57.29 32 3
4 MALEŠNICA Osnovna Škola Malešnica
(Krišto, Matošević, Hudka, Sambol)
57.49 30 4
5 IBM Osnovna Škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica
(Kozlinger, Keleković, Knežević, Kozlinger)
57.50 28 5
6 MLADOST IV. Osnovna Škola Bjelovar
(Petrić, Trkulja, Kranjec, Šimić)
57.99 26 6
7 GUSAR Osnovna Škola Don Mihovila Pavlinovića
(Musulin, Krstičević, Medak, Sušak)
58.70 24 7
8 BILI BRIG Osnovna Škola Zadarski Otoci – Zadar
(Pavlović, Plazina, Mijolović, Madžar)
59.48 22 8
9 MLADOST Osnovna Škola Vladimira Nazora Pazin
(Dušman, Miljavac, Labinjan, Gregorović)
59.74 20 9
10 NOVSKA Osnovna Škola Novska
(Prka, Baserić, Sogonjić, Rajić)
1:00.19 18 10
11 IVAN KOZARAC Osnovna Škola Ivana Kozarca Županja
(Filipović, Kružljak, Kobašević, Perković)
1:00.45 16 11
12 MLADOST Osnovna Škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška
(Matošević, Piccolo, Kovačević, Olić)
1:00.46 14 12
13 PRVA I. Osnovna Škola Čakovec
(Vuk, Fernandez, Horvat, Novak)
1:00.54 12 13
14 ŠESTA VI. Osnovna Škola Varaždin
(Klopotan, Gulija, Gugić, Džekić)
1:00.87 10 14
15 RUĐER Osnovna Škola Spinut
(Bituhjac, Juračić, Malenica, Bakarić)
1:00.96 8 15
16 SOKOL Osnovna Škola Dobriša Cesarić
(Valenta, Pernar, Nihić, Janček)
1:02.36 6 16
17 LOŠINJ Osnovna Škola Maria Martinolića
(Jurčević, Vlašić, Gashi, Krsmanović)
1:02.44 4 17
18 DUBOVAC Osnovna Škola Dubovac
(Humić, Marković, Furač, Matanić)
1:03.66 2 18

 

KONAČAN POREDAK

 

 

ŠSD ŠKOLA MJESTO OSVOJENI BODOVI
100 m 200 m 600 m Vis Dalj Medicinka Vortex Štafeta Ukupno
1 IBM Virovitica 1 18 7 18 9 18 18 18 28 134.00
2 MALEŠNICA Zagreb 2 16 14 12 14 15 16 14 30 131.00
3 FILIPOVIĆKA Osijek 3 14 17 16 10 2 11 15 34 119.00
4 BRAĆA RADIĆ Koprivnica 4 12 18 17 7 3 7 17 36 117.00
5 MLADOST Pazin 5 13 11 14 18 12 17 8 20 113.00
6 ALFA NOVAKI 6 11 16 15 8 5 5 4 32 96.00
7 PRVA Čakovec 7 15 6 13 17 6 13 11 12 93.00
8 GUSAR Metković 8 7 12 11 5 13 4 13 24 89.00
9 MLADOST Bjelovar 9 17 13 4 2 1 6 12 26 81.00
10 BILI BRIG Zadar 10 9 8 3 2 16 12 9 22 81.00
11 NOVSKA Novska 11 10 15 2 13 9 1 10 18 78.00
12 LOŠINJ Mali Lošinj 12 6 9 7 15 4 14 16 4 75.00
13 MLADOST Nova Gradiška 13 4 10 6 16 14 3 6 14 73.00
14 IVAN KOZARAC Županja 14 8 5 9 6 8 9 2 16 63.00
15 RUĐER Split 15 2 3 10 4 17 8 7 8 59.00
16 SOKOL Požega 16 5 2 8 12 10 15 1 6 59.00
17 ŠESTA Varaždin 17 3 1 1 11 11 10 5 10 52.00
18 DUBOVAC Karlovac 18 1 4 5 3 7 2 3 2 27.00