Atletika dječaci


Rezultati UŽIVO sa Završnice državnog prvenstva školskih sportskih društava za učenika 5. i 6. razreda.

Vinkovci, 4.6.2018.

DJEČACI – FUTSAL | KOŠARKA | ODBOJKA | RUKOMET | ATLETIKA

DJEVOJČICE – FUTSAL | KOŠARKA | ODBOJKA | RUKOMET | ATLETIKA

ATLETIKA DJEČACI

Startne liste dječaci

100 m

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
583 Špišić Franjo DUBOVAC Karlovac 12.67 18 1
554 Menrat Bruno FILIPOVIĆKA Osijek 13.00 17 2
533 Povodnja Luka PRVA Čakovec 13.04 16 3
546 Petranović Ivan TRNOVČICA Zagreb 13.22 15 4
526 Kovre Karlo VIHOR Kutjevo 13.33 14 5
505 Đanić Ivan SOKOL Pitomača 13.45 13 6
489 Horvat Patrik TORNADO Novi Marof 13.58 12 7
498 Husajna David PLAMEN Križevci 13.62 11 8
581 Jolić Filip MLADOST Nova Gradiška 13.63 10 9
547 Jurković Luka GUSAR Metković 13.68 9 10
481 Sabolović Jan MLADOST Bjelovar 13.92 8 11
590 Magđinski Lukas JASTREB Jastrebarsko 13.98 7 12
566 Josipović Antonio MARČANA Marčana 14.08 6 13
519 Zimaj Benjamin BRODARICA Zadar 14.19 5 14
514 Mrkoci Danijel DUNJA Kutina 14.43 4 15
569 Barišić Frane ZEC Split 14.44 3 16
598 Gugić Luka AGMA Vinkovci 14.89 2 17
371 Jovanović Matija GORNJA VEŽICA Rijeka 14.94 1 18

 

200 m

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
499 Hadrović Luka PLAMEN Križevci 27.22 18 1
570 Delonga Frane ZEC Split 27.58 17 2
490 Gotal Matić Patrik TORNADO Novi Marof 27.75 16 3
520 Zubčić Vito BRODARICA Zadar 27.90 15 4
555 Herceg Dorian FILIPOVIĆKA Osijek 28.31 14 5
506 Balija Lucijano SOKOL Pitomača 28.32 13 6
378 Šafar Leon GORNJA VEŽICA Rijeka 28.65 12 7
544 Palić Patrik TRNOVČICA Zagreb 29.13 11 8
534 Kovač Nico PRVA Čakovec 29.69 10 9
576 Dautović Lovro MLADOST Nova Gradiška 29.79 9 10
527 Kljajić Ivan VIHOR Kutjevo 29.86 8 11
567 Premate Marin MARČANA Marčana 29.91 7 12
591 Ciban Eugen JASTREB Jastrebarsko 30.13 6 13
482 Ivančević Petar MLADOST Bjelovar 30.42 5 14
584 Brezović Tin DUBOVAC Karlovac 30.44 4 15
548 Ereš Jure GUSAR Metković 30.63 3 16
512 Badanjak Roberto DUNJA Kutina 30.75 2 17
599 Butorac Dorian AGMA Vinkovci 30.79 1 18

600m

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
585 Šegavić Andrija DUBOVAC Karlovac 1:46.68 18 1
535 Štampar Jakov PRVA Čakovec 1:46.73 17 2
556 Pavličić Patrik FILIPOVIĆKA Osijek 1:46.91 16 3
592 Bradvić Marko JASTREB Jastrebarsko 1:47.69 15 4
507 Babić Dominik SOKOL Pitomača 1:48.27 14 5
540 Barberić Karlo TRNOVČICA Zagreb 1:49.51 13 6
553 Parmać Mile GUSAR Metković 1:51.23 12 7
500 Kušec Stjepan PLAMEN Križevci 1:51.85 11 8
521 Smirčić Bruno BRODARICA Zadar 1:51.91 10 9
600 Jurkić Dominik AGMA Vinkovci 1:56.02 9 10
517 Prolić Marin DUNJA Kutina 1:58.40 8 11
571 Prelesnik Marin ZEC Split 1:58.79 7 12
483 Ivanda Hrvoje MLADOST Bjelovar 1:59.13 6 13
577 Crljenković Marko MLADOST Nova Gradiška 2:01.31 5 14
380 Deković Fran GORNJA VEŽICA Rijeka 2:02.01 4 15
530 Štokom Marko VIHOR Kutjevo 2:02.14 3 16
568 Šestan Mark MARČANA Marčana 2:03.38 2 17
492 Bartolec Davor TORNADO Novi Marof 2:05.60 1 18

 

Skok u dalj

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
522 Brodar Domagoj BRODARICA Zadar 5.48 18 1
572 Durdov Ivano ZEC Split 4.91 17 2
494 Vinčeroti Luka TORNADO Novi Marof 4.80 16 3
541 Jošić Noa TRNOVČICA Zagreb 4.77 15 4
593 Brakus Domagoj JASTREB Jastrebarsko 4.73 14 5
601 Burić Noa AGMA Vinkovci 4.70 13 6
460 Naglić Nino GORNJA VEŽICA Rijeka 4.58 12 7
582 Rakonić Fran MLADOST Nova Gradiška 4.41 11 8
484 Rajh Stjepan MLADOST Bjelovar 4,37 (4,34) 10 9
549 Begić Vinko GUSAR Metković 4,37 (4,18) 9 10
558 Škurla Ivano FILIPOVIĆKA Osijek 4.27 8 11
509 Zorić Domagoj SOKOL Pitomača 4.22 7 12
536 Gunc Mihael PRVA Čakovec 4,10 (4,00) 6 13
501 Baštek Jakov PLAMEN Križevci 4,10 (3,97) 5 14
531 Budić David VIHOR Kutjevo 4.07 4 15
564 Išić Simone MARČANA Marčana 4.02 3 16
n Plavetić Krešimir DUBOVAC Karlovac 3.98 2 17
518 Fresl Filip DUNJA Kutina 3.56 1 18

 

Skok u vis

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
594 Mihalić Ivan JASTREB Jastrebarsko 1.45 18 1
543 Knežević Bruno TRNOVČICA Zagreb 1.39 17 2
560 Bilandžić Andrija FILIPOVIĆKA Osijek 1.39 16 3
524 Šandrić Antonio BRODARICA Zadar 1.36 15 4
495 Kišak Janko TORNADO Novi Marof 1.36 14 5
589 Frketić Dorijan DUBOVAC Karlovac 1.36 13 6
537 Rodek Ivano PRVA Čakovec 1.33 12 7
550 Kežić Josip GUSAR Metković 1.30 11 8
579 Ugrešić Adriano MLADOST Nova Gradiška 1.30 10 9
515 Marić Domagoj DUNJA Kutina 1.25 9 10
528 Juranović Zoran Diego VIHOR Kutjevo 1.25 9 10
565 Radolović Florian MARČANA Marčana 1.25 9 10
502 Mlinarić Leon PLAMEN Križevci 1.25 6 13
363 Baričević Luka GORNJA VEŽICA Rijeka 1.20 5 14
602 Andrić Noa AGMA Vinkovci 1.20 4 15
575 Sučić Mate ZEC Split 1.20 4 15
508 Sučić Roko SOKOL Pitomača 1.20 2 17
485 Bereš Ivan MLADOST Bjelovar 1.10 1 18

 

Bacanje vortexa

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
542 Karamatić Ilija TRNOVČICA Zagreb 62.38 18 1
586 Skolan Fabijan DUBOVAC Karlovac 51.20 17 2
551 Ljubičić Ivan GUSAR Metković 50.86 16 3
538 Hozjan Vito PRVA Čakovec 49.94 15 4
562 Radolović Dorian MARČANA Marčana 49.26 14 5
511 Šmit Ivan SOKOL Pitomača 48.99 13 6
525 Bijelić Sandro BRODARICA Zadar 48.98 12 7
503 Tepeš Jan PLAMEN Križevci 47.96 11 8
557 Tučanac Marko FILIPOVIĆKA Osijek 45.57 10 9
516 Križan Bruno DUNJA Kutina 44.68 9 10
596 Blažek Rok JASTREB Jastrebarsko 43.60 8 11
574 Prezzi Nikola ZEC Split 43.24 7 12
496 Stajnša Patrik TORNADO Novi Marof 43.16 6 13
580 Maćešić Hrvoje MLADOST Nova Gradiška 43.08 5 14
603 Vrbovski Fran AGMA Vinkovci 41.61 4 15
487 Lovrović Šimun MLADOST Bjelovar 41.14 3 16
532 Stanušić David VIHOR Kutjevo 39.61 2 17
463 Smokvina Bruno GORNJA VEŽICA Rijeka 39.29 1 18

 

Bacanje medicinke

ST. BR. PREZIME IME ŠSD ŠKOLA     POSTIGNUTI
REZULTAT BODOVI MJESTO
529 Mutić Marijan VIHOR Kutjevo 16.29 18 1
510 Abramović Filip SOKOL Pitomača 13.96 17 2
559 Ivandić Davor FILIPOVIĆKA Osijek 13.95 16 3
545 Mihaljević Luka TRNOVČICA Zagreb 13.92 15 4
563 Šain Antonnio MARČANA Marčana 13,46 (13,22) 14 5
573 Orlandini Andro ZEC Split 13,46 (13,16) 13 6
604 Čačić Karlo AGMA Vinkovci 12.98 12 7
523 Milin Adrian BRODARICA Zadar 12.96 11 8
486 Čavić Ivan MLADOST Bjelovar 12.52 10 9
552 Rastočić Stipe GUSAR Metković 12.29 9 10
595 Milanović Andrija JASTREB Jastrebarsko 11.95 8 11
497 Marić Niko TORNADO Novi Marof 11.70 7 12
588 Matijašić Roko DUBOVAC Karlovac 11.51 6 13
539 Srpak Antonio PRVA Čakovec 11,37 (11,33) 5 14
513 Brečak Tomislav DUNJA Kutina 11,37 (11,23) 4 15
504 Vajdić Dominik PLAMEN Križevci 11.36 3 16
578 Berić Matija MLADOST Nova Gradiška 11.06 2 17
480 Obradović Jan GORNJA VEŽICA Rijeka 10.45 1 18

 

Štafeta

ŠSD ŠKOLA MJESTO     POSTIGNUTI
VRIJEME BODOVI MJESTO
TRNOVČICA Osnovna Škola Antuna Branka Šimića
(Parlov,Petranović,Jošić,Knežević)
Zagreb 53.18 36 1
FILIPOVIĆKA Osnovna Škola Ivana Filipovića
(Škurla,Tučanac,Herceg,Menrat)
Osijek 54.11 34 2
JASTREB Osnovna Škola Ljube Babića
(Magđinski,Brakos,Obradović,Mihalić)
Jastrebarsko 54.18 32 3
BRODARICA Osnovna Škola Šimuna Kožičića Benje
(Zubčić,Zimaj,Pavlović,Brodar)
Zadar 54.41 30 4
VIHOR Osnovna Škola Zdenka Turkovića
(Kljajić,Juranović,Mutić,Kovre)
Kutjevo 54.50 28 5
TORNADO Osnovna Škola Novi Marof
(Sedlar,Gotal-Matić,Vincek,Kišak)
Novi Marof 54.51 26 6
PLAMEN Osnovna Škola “Vladimir Nazor” Križevci
(Gagro,Mlinarić,Hadrović,Husajna)
Križevci 55.26 24 7
GUSAR Osnovna Škola Don Mihovila Pavlinovića
(Ereš,Kežić,Jerković,Jurković)
Metković 55.80 22 8
GORNJA VEŽICA Osnovna Škola Gornja Vežica
(Jovanović,Šafar,Baričević,Maglić)
Rijeka 55.86 20 9
SOKOL Osnovna Škola Petra Preradovića (Đanić,Zorić,Đanić,Balija) Pitomača 55.96 18 10
DUBOVAC Osnovna Škola Dubovac
(Frketić,Bosiljevac,Bosanac,Špišić)
Karlovac 55.96 16 11
MLADOST IV. Osnovna Škola Bjelovar
(Subotičanec,Ivančević,Rajh,Sabolović)
Bjelovar 56.39 14 12
ZEC Osnovna Škola Lučac
(Barišić,Nikolić,Durdov,Đelonga)
Split 56.69 12 13
MARČANA Osnovna Škola Marčana
(Radolović,Banović,Premate,Josipović)
Marčana 56.75 10 14
PRVA I. Osnovna Škola Čakovec
(Gunc,Posavec,Kovač,Povodnja)
Čakovec 57.15 8 15
AGMA Osnovna Škola Antun Gustav Matoš
(Gugić,Burić,Butorac,Čačić)
Vinkovci 57.66 6 16
MLADOST Osnovna Škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška
(Jolić,Maćešić,Dautović,Rakonić)
Nova Gradiška 58.31 4 17
DUNJA Osnovna Škola Stjepana Kefelje
(Mrkoci,Mlojo,Badanjak,Marić)
Kutina 59.19 2 18

 

KONAČAN POREDAK

ŠSD ŠKOLA MJESTO OSVOJENI BODOVI
100 m 200 m 600 m Vis Dalj Medicinka Vortex Štafeta Ukupno
1 TRNOVČICA Zagreb 1 15 11 13 17 15 15 18 36 140.00
2 FILIPOVIĆKA Osijek 2 17 14 16 16 8 16 10 34 131.00
3 BRODARICA Zadar 3 5 15 10 15 18 11 12 30 116.00
4 JASTREB Jastrebarsko 4 7 6 15 18 14 8 8 32 108.00
5 TORNADO Novi Marof 5 12 16 1 14 16 7 6 26 98.00
6 SOKOL Pitomača 6 13 13 14 2 7 17 13 18 97.00
7 DUBOVAC Karlovac 7 18 4 18 13 2 6 17 16 94.00
8 GUSAR Metković 8 9 3 12 11 9 9 16 22 91.00
9 PLAMEN Križevci 9 11 18 11 6 5 3 11 24 89.00
10 PRVA Čakovec 10 16 10 17 12 6 5 15 8 89.00
11 VIHOR Kutjevo 11 14 8 3 9 4 18 2 28 86.00
12 ZEC Split 12 3 17 7 4 17 13 7 12 80.00
13 MARČANA Marčana 13 6 7 2 9 3 14 14 10 65.00
14 MLADOST Bjelovar 14 8 5 6 1 10 10 3 14 57.00
15 GORNJA VEŽICA Rijeka 15 1 12 4 5 12 1 1 20 56.00
16 MLADOST Nova Gradiška 16 10 9 5 10 11 2 5 4 56.00
17 AGMA Vinkovci 17 2 1 9 4 13 12 4 6 51.00
18 DUNJA Kutina 18 4 2 8 9 1 4 9 2 39.00