Rukomet djevojke 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | RUKOMET | DJEVOJKE

SKUPINA “A”
Rezultat:
12.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 OSMICA, ZAGREB 3 PLOČA, PLOČE (5:11) 10:18
14.00 sati
II. Kolo 1 EKONOMIST, RIJEKA 2 OSMICA, ZAGREB  (8:8) 13:13
15.30 sati
III. Kolo 3 PLOČA, PLOČE 1 EKONOMIST, RIJEKA  (12:7) 23:14

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 PLOČA SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2 2 0 0 41:24 4
2 OSMICA GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG 2 0 1 1 27:36 1
3 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA 2 0 1 1 23:31 1

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
13.15 sati BRG BRG
I. Kolo 2 GYMNICUS, OSIJEK 3 MLADOST, IVANIĆ-GRAD  (4:15) 11:28
14.45 sati
II. Kolo 1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 2 GYMNICUS, OSIJEK  (12:8) 17:13
16.15 sati
III. Kolo 3 MLADOST, IVANIĆ-GRAD 1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA  (10:9) 15:14

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 MLADOST SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR IVANIĆ GRAD 2 2 0 0 43:25 4
2 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA 2 1 1 0 32:27 2
3 GYMNICUS I. GIMNAZIJA OSIJEK 2 0 2 0 24:41 0

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
9.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA PLOČA, PLOČE GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA  (6:4) 15:9
11.00 sati 2A-1B
2. UTAKMICA OSMICA, ZAGREB MLADOST, IVANIĆ-GRAD  (5:12) 10:21

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
13.00 sati
ZA 3. MJESTO GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA OSMICA, ZAGREB  (11:5) 21:14
14.00 sati
ZA 1. MJESTO PLOČA, PLOČE MLADOST, IVANIĆ-GRAD  (3:7) 7:12

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 MLADOST SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR IVANIĆ GRAD IVANIĆ-GRAD
2 PLOČA SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE
3 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA KOPRIVNICA
4 OSMICA GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG ZAGREB
5 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA RIJEKA
5 GYMNICUS I. GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK