Rukomet mladići 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | RUKOMET | MLADIĆI

 

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.00 sati BRG BRG
I. Kolo 2 AUGUSTIN, KUTINA 3 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA (10:5) 16:9
9.30 sati
II. Kolo 1 SENIA, SENJ 2 AUGUSTIN, KUTINA (9:8) 15:15
11.00 sati
III. Kolo 3 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 1 SENIA, SENJ (6:6) 12:15

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 AUGUSTIN SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA 2 1 0 1 31:24 3
2 SENIA SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU 2 1 0 1 30:27 3
3 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA 2 0 2 0 21:31 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 NARONA, METKOVIĆ 3 DUGI, ZAGREB (7:4) 14:13
10.15 sati
II. Kolo 1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE 2 NARONA, METKOVIĆ (6:7) 12:17
11.45 sati
III. Kolo 3 DUGI, ZAGREB 1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE (11:7) 21:17

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 NARONA SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ 2 2 0 0 31:25 4
2 DUGI XII. GIMNAZIJA 2 1 1 0 34:31 2
3 SREDNJOŠKOLAC SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE 2 0 2 0 29:38 0

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA AUGUSTIN, KUTINA DUGI, ZAGREB (7:8) 13:14
10.00 sati 2A-1B
2. UTAKMICA SENIA, SENJ NARONA, METKOVIĆ (7:6) 13:12

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
12.00 sati
ZA 3. MJESTO AUGUSTIN, KUTINA NARONA, METKOVIĆ  (5:5) 12:13
15.00 sati
ZA 1. MJESTO DUGI, ZAGREB SENIA, SENJ  (8:6) 14:13

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 DUGI XII. GIMNAZIJA ZAGREB
2 SENIA SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU SENJ
3 NARONA SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ METKOVIĆ
4 AUGUSTIN SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA KUTINA
5 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA KOPRIVNICA
5 SREDNJOŠKOLAC SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE NAŠICE