Odbojka djevojke 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | ODBOJKA| DJEVOJKE

Intersport velika dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 25. travnja ) ekipe se natječu u velikoj dvorani Intersport, dok drugoga dana natjecanja (utorak 26. travnja ) finalisti odigravaju svoje utakmice u velikoj dvorani Intersport, a utakmice za 3. mjesto u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN 3 ŠPOGI, ZAGREB  (14:25;15:25) 0:2
11.00 sati
II. Kolo 1 GIMNAZIJALAC, SISAK 2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN (27:29;20:25) 0:2
13.30 sati
III. Kolo 3 ŠPOGI, ZAGREB 1 GIMNAZIJALAC, SISAK (25:15;25:19) 2:0

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA 2 2 0 6
2 SREDNJOŠKOLAC PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2 1 1 3
3 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA SISAK 2 0 2 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 GIMEKO, TROGIR 3 MATE BALOTA, POREČ (25:23;21:25;10:15) 1:2
12.15 sati
II. Kolo 1 PRIMAG, OSIJEK 2 GIMEKO, TROGIR (18:25;20:25) 0:2
14.45 sati
III. Kolo 3 MATE BALOTA, POREČ 1 PRIMAG, OSIJEK (25:22; 25:10) 2:0

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 MATE BALOTA SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE 2 2 0 5
2 GIMEKO SREDNJA ŠKOLA IVANA LUCIĆA – TROGIR 2 1 1 4
3 PRIMAG III. GIMNAZIJA OSIJEK 2 0 2 0

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA ŠPOGI, ZAGREB GIMEKO, TROGIR (25:9;25:16) 2:0
9.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN MATE BALOTA, POREČ (18:25;23:25) 0:2

FINALNI DAN prijenos UŽIVO na SPTV-u | (Klikni i gledaj samo na telefonu i tabletu)

 

Rezultat:
13.55 sati
ZA 3. MJESTO GIMEKO, TROGIR SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN (25:15;25:19) 2:0
14.40 sati
ZA 1. MJESTO ŠPOGI, ZAGREB MATE BALOTA, POREČ (25:20;25:20) 2:0

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
2 MATE BALOTA SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE POREČ
3 GIMEKO SREDNJA ŠKOLA IVANA LUCIĆA – TROGIR TROGIR
4 SREDNJOŠKOLAC PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN VARAŽDIN
5 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA SISAK SISAK
5 PRIMAG III. GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK