Odbojka mladići 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | ODBOJKA| MLADIĆI

Intersport velika dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 25. travnja ) ekipe se natječu u velikoj dvorani Intersport, dok drugoga dana natjecanja (utorak 26. travnja ) finalisti odigravaju svoje utakmice u velikoj dvorani Intersport, a utakmice za 3. mjesto u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 VIRUSI, ZADAR 3 GIMNAZIJALAC, SISAK (14:25;21:25) 0:2
11.00 sati
II. Kolo 1 GIMNAZIJA, POŽEGA 2 VIRUSI, ZADAR (25:23;25:22) 2:0
13.30 sati
III. Kolo 3 GIMNAZIJALAC, SISAK 1 GIMNAZIJA, POŽEGA (25:18; 25:16) 2:0

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA SISAK 2 2 0 6
2 GIMNAZIJA GIMNAZIJA 2 1 1 3
3 VIRUSI MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR 2 0 2 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 MLADOST, ROVINJ 3 ŠPOGI, ZAGREB (25:21;25:14) 2:0
12.15 sati
II. Kolo 1 TŠČ, ČAKOVEC 2 MLADOST, ROVINJ (10:25; 12:25) 0:2
14.45 sati
III. Kolo 3 ŠPOGI, ZAGREB 1 TŠČ, ČAKOVEC (25:17; 23:25;15:6) 2:1

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 MLADOST SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ 2 2 0 6
2 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA 2 1 1 2
3 TŠČ TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC 2 0 2 1

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA GIMNAZIJALAC, SISAK ŠPOGI, ZAGREB (25:22; 25:17) 2:0
9.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA GIMNAZIJA, POŽEGA MLADOST, ROVINJ (15:25;18:25) 0:2

FINALNI DAN prijenos UŽIVO na SPTV-u | (Klikni i gledaj samo na telefonu i tabletu)

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
12.40 sati
ZA 3. MJESTO ŠPOGI, ZAGREB GIMNAZIJA, POŽEGA (25:22; 21:25;15:12) 2:1
13.15 sati
ZA 1. MJESTO GIMNAZIJALAC, SISAK MLADOST, ROVINJ (16:25; 24:26) 0:2

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 MLADOST SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ ROVINJ
2 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA SISAK SISAK
3 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
4 GIMNAZIJA GIMNAZIJA POŽEGA
5 VIRUSI MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR ZADAR
5 TŠČ TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC