Košarka djevojke 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | KOŠARKA | DJEVOJKE

Dvorana Žatika Poreč

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 GIMNAZIJALAC, PULA 3 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD (14:13;8:9;12:16;15:7) 49:45
11.00 sati
II. Kolo 1 EKONOMIST, ČAKOVEC 2 GIMNAZIJALAC, PULA (12:10;8:17;11:9;13:10) 44:46
13.30 sati
III. Kolo 3 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD 1 EKONOMIST, ČAKOVEC  (13:5; 8:17;8:11;14:14) 43:47

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA PULA 2 2 0 4
2 EKONOMIST ČK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA 2 1 1 3
3 KLASIČAR KLASIČNA GIMNAZIJA FRA MARIJANA LANOSOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI 2 0 2 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 BAN, ZAPREŠIĆ 3 EKONOMIST, ŠIBENIK (4:13;4:13;6:7;8:8) 22:41
12.15 sati
II. Kolo 1 ŠPOGI, ZAGREB 2 BAN, ZAPREŠIĆ (16:9;15:8;15:7;9:10) 55:34
14.45 sati
III. Kolo 3 EKONOMIST, ŠIBENIK 1 ŠPOGI, ZAGREB  (9:20;7:13;17:10; 4:10) 37:53

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA 2 2 0 4
2 EKONOMIST ŠI EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK 2 1 1 3
3 BAN SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ 2 0 2 2

 

 

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.30 sati 1A-2B
1. UTAKMICA GIMNAZIJALAC, PULA EKONOMIST, ŠIBENIK (9:12;17:10;7:17;8:12) 41:51
9.45 sati 2A-1B
2. UTAKMICA EKONOMIST, ČAKOVEC ŠPOGI, ZAGREB (0:22;5:6;6:8;9:22) 20:58

 

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
11.00 sati
ZA 3. MJESTO GIMNAZIJALAC, PULA EKONOMIST, ČAKOVEC (19:9;6:6;13:7;10:3) 48:25
12.15 sati
ZA 1. MJESTO EKONOMIST, ŠIBENIK ŠPOGI, ZAGREB  (8:19;7:9;9:13;13:19) 37:60

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
2 EKONOMIST ŠI EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK ŠIBENIK
3 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA PULA PULA
4 EKONOMIST ČK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC
5 KLASIČAR KLASIČNA GIMNAZIJA FRA MARIJANA LANOSOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI SLAVONSKI BROD
5 BAN SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ ZAPREŠIĆ