Košarka mladići 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | KOŠARKA | MLADIĆI

Dvorana Žatika Poreč

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 MIOC, ZADAR 3 MLADOST, BJELOVAR (13:7;21:10;8:11;9:15) 51:41
11.00 sati
II. Kolo 1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 2 MIOC, ZADAR (13:15;10:14;10:13;11:20) 44:49
13.30 sati
III. Kolo 3 MLADOST, BJELOVAR 1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA  (3:7; 14:17; 6:10;7:13) 30:47

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 MIOC GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR 2 2 0 4
2 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA 2 1 1 3
3 MLADOST GIMNAZIJA BJELOVAR 2 0 2 2

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 POLET, VINKOVCI 3 III. GIMNAZIJA, ZAGREB (11:13;7:20;14:13;11:13) 43:59
12.15 sati
II. Kolo 1 EKONOMIST, PULA 2 POLET, VINKOVCI (14:12;13:9; 4:11;6:12) 37:44
14.45 sati
III. Kolo 3 III. GIMNAZIJA, ZAGREB 1 EKONOMIST, PULA  (16:15;16:6; 8:17;19:4) 59:42

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 III. GIMNAZIJA III. GIMNAZIJA 2 2 0 4
2 POLET GIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA 2 1 1 3
3 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA PULA 2 0 2 2

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.30 sati 1A-2B
1. UTAKMICA MIOC, ZADAR POLET, VINKOVCI (9:11;13:12;15:11;16:15) 53:49
9.45 sati 2A-1B
2. UTAKMICA GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA III. GIMNAZIJA, ZAGREB  (5:11;12:12;5:9;1:6) 23:38

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
11.00 sati
ZA 3. MJESTO POLET, VINKOVCI GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA (11:11;12:8;15:14;8:4) 46:37
12.15 sati
ZA 1. MJESTO MIOC, ZADAR III. GIMNAZIJA, ZAGREB (11:16;15:12;11:11;7:3) 44:42

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 MIOC GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR ZADAR
2 III. GIMNAZIJA III. GIMNAZIJA ZAGREB
3 POLET GIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA VINKOVCI
4 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA KOPRIVNICA
5 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA PULA PULA
5 MLADOST GIMNAZIJA BJELOVAR BJELOVAR