Futsal djevojke 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | FUTSAL | DJEVOJKE

Intersport mala dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 26. travnja) ekipe se natječu u maloj dvorani Intersport. Drugog dana natjecanja (utorak 27. travnja) polufinalisti odigravaju svoje utakmice u maloj dvorani, a finalisti u velikoj dvorani Intersport. Utakmice za 3. mjesto odigravaju se u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
12.30 sati BRG BRG
I. Kolo 2 BROKERI, ZADAR 3 TRGOS, OSIJEK (0:4) 0:8
14.00 sati
II. Kolo 1 KOPRIVA, KOPRIVNICA 2 BROKERI, ZADAR (0:1) 0:3
15.30 sati
III. Kolo 3 TRGOS, OSIJEK 1 KOPRIVA, KOPRIVNICA (0:1) 1:1

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner raz bod
1 TRGOS TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA DAVOR MILAS 2 1 0 1  9:1 4
2 BROKERI EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA 2 1 1 0  3:8 3
3 KOPRIVA SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA 2 0 1 1  1:4 1

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
13.15 sati BRG BRG
I. Kolo 2 PREGRADA, PREGRADA 3 ŠPOGI, ZAGREB (0:0) 0:5
14.45 sati
II. Kolo 1 EKONOMIST, RIJEKA 2 PREGRADA, PREGRADA (3:0) 6:2
16.15 sati
III. Kolo 3 ŠPOGI, ZAGREB 1 EKONOMIST, RIJEKA (4:1) 7:2

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA 2 2 0 0  12:2 6
2 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA 2 1 1 0  8:9 3
3 PREGRADA SREDNJA ŠKOLA PREGRADA 2 0 2 0  2:11 0

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
9.30 sati 1A-2B
1. UTAKMICA TRGOS, OSIJEK EKONOMIST, RIJEKA (1:1) 3:3 p 3:5
10.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA BROKERI, ZADAR ŠPOGI, ZAGREB (1:3) 3:5

FINALNI DAN prijenos UŽIVO na SPTV-u | (Klikni i gledaj samo na telefonu i tabletu)

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
11.45 sati
ZA 3. MJESTO BROKERI, ZADAR TRGOS, OSIJEK (0:1) 1:4
12.15 sati
ZA 1. MJESTO EKONOMIST, RIJEKA ŠPOGI, ZAGREB (0:2) 2:4

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 ŠPOGI ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
2 EKONOMIST EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA RIJEKA
3 TRGOS TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA DAVOR MILAS OSIJEK
4 BROKERI EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR
5 PREGRADA SREDNJA ŠKOLA PREGRADA PREGRADA
5 KOPRIVA SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA KOPRIVNICA