Futsal mladići 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | FUTSAL | MLADIĆI

Intersport mala dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 26. travnja) ekipe se natječu u maloj dvorani Intersport. Drugog dana natjecanja (utorak 27. travnja) polufinalisti odigravaju svoje utakmice u maloj dvorani, a finalisti u velikoj dvorani Intersport. Utakmice za 3. mjesto odigravaju se u maloj dvorani.

 

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.00 sati BRG BRG
I. Kolo 2 MLADOST, VINKOVCI 3 DUGA, LABIN (0:1) 1:2
9.30 sati
II. Kolo 1 LABOS, ZAGREB 2 MLADOST, VINKOVCI (0:0) 2:2 p 5:4
11.00 sati
III. Kolo 3 DUGA, LABIN 1 LABOS, ZAGREB (2:2) 3:5

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 LABOS PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA 2 1 0 1 7:5 4
2 DUGA SREDNJA ŠKOLA MATE BLAŽINE LABIN 2 1 1 0 5:6 3
3 MLADOST EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA 2 0 1 1 3:4 1

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.45 sati BRG BRG
I. Kolo 2 KOPRIVA, KOPRIVNICA 3 TEHNIČAR, ZADAR (3:0) 4:0
10.15 sati
II. Kolo 1 BEDEX, BEDEKOVČINA 2 KOPRIVA, KOPRIVNICA (0:1) 1:1 P 3:4
11.45 sati
III. Kolo 3 TEHNIČAR, ZADAR 1 BEDEX, BEDEKOVČINA (1:1) 4:2

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 KOPRIVA SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA 2 1 0 1 5:1 4
2 TEHNIČAR TEHNIČKA ŠKOLA 2 1 1 0 4:6 3
3 BEDEX SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA 2 0 1 1 3:5 1

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA LABOS, ZAGREB TEHNIČAR, ZADAR  (1:0) 2:1
8.45 sati 2A-1B
2. UTAKMICA DUGA, LABIN KOPRIVA, KOPRIVNICA  (1:2) 1:4

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
11.00 sati
ZA 3. MJESTO TEHNIČAR, ZADAR DUGA, LABIN  (0 :0 ) 1:4
11.15 sati
ZA 1. MJESTO LABOS, ZAGREB KOPRIVA, KOPRIVNICA  (2:1) 2:2 p 4:5

FINALNI DAN prijenos UŽIVO na SPTV-u | (Klikni i gledaj samo na telefonu i tabletu)

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 KOPRIVA SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA KOPRIVNICA
2 LABOS PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA ZAGREB
3 DUGA SREDNJA ŠKOLA MATE BLAŽINE LABIN LABIN
4 TEHNIČAR TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
5 MLADOST EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA VINKOVCI
5 BEDEX SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA BEDEKOVČINA