Badminton djevojke 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

SREDNJE ŠKOLE | BADMINTON | DJEVOJKE

Osnovna škola Marije i Line – Umag

 

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.00 sati BRG BRG
I. Kolo 2 KKG, POŽEGA 3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC 3:1
9.20 sati
II. Kolo 1 FIUME, RIJEKA 2 KKG, POŽEGA 2:3
10.40 sati
III. Kolo 3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC 1 FIUME, RIJEKA 3:0

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 KKG KATOLIČKA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI 2 2 0 4
2 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC 2 1 1 3
3 FIUME SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA –  FIUME 2 0 0 2

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.00 sati BRG BRG
I. Kolo 2 CRVENA HRVATSKA, DUBROVNIK 3 OSMICA, ZAGREB  *nije odigrano
9.20 sati
II. Kolo 1 SREDNJOŠKOLAC, NOVSKA 2 CRVENA HRVATSKA, DUBROVNIK  *nije odigrano
10.40 sati
III. Kolo 3 OSMICA, ZAGREB 1 SREDNJOŠKOLAC, NOVSKA 1:3

*Ekipa Crvena Hrvatska; Dubrovnik nije došla na natjecanje.

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 SREDNJOŠKOLAC SREDNJA ŠKOLA NOVSKA 1 1 0 2
2 OSMICA GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG 1 0 1 1
3

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
12.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA KKG, POŽEGA OSMICA, ZAGREB  0:3
12.00 sati 2A-1B
2. UTAKMICA GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC SREDNJOŠKOLAC, NOVSKA  2:3

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
13.20 sati
ZA 3. MJESTO KKG, POŽEGA GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC 1:3
13.20 sati
ZA 1. MJESTO SREDNJOŠKOLAC, NOVSKA OSMICA, ZAGREB 3:2

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 SREDNJOŠKOLAC SREDNJA ŠKOLA NOVSKA NOVSKA
2 OSMICA GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG ZAGREB
3 GIMNAZIJALAC GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC ČAKOVEC
4 KKG KATOLIČKA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI POŽEGA
5 FIUME SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA –  FIUME RIJEKA
5