Stolni tenis djevojčice 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | STOLNI TENIS | DJEVOJČICE

Sportska dvorana Osnovne škole Jure Šurana u Višnjanu

 

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati
I. Kolo VRSAR – FUNTANA, VRSAR CANKARICA, ZAGREB 3:2
9.15 sati
II. Kolo BIJAĆI, KAŠTEL NOVI VRSAR – FUNTANA, VRSAR  3:2
10.15 sati
III. Kolo CANKARICA, ZAGREB BIJAĆI, KAŠTEL NOVI  2:3

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 BIJAĆI OSNOVNA ŠKOLA BIJAĆI 2 2 0 4
2 VRSAR – FUNTANA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA 2 1 1 3
3 CANKARICA OSNOVNA ŠKOLA IVANA CANKARA 2 0 2 2

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.30 sati
I. Kolo I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, VARAŽDIN TINKA, OSIJEK  3:0
9.15 sati
II. Kolo MLADOST, BJELOVAR I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, VARAŽDIN  1:3
10.15 sati
III. Kolo TINKA, OSIJEK MLADOST, BJELOVAR  1:3

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN 2 2 0 4
2 MLADOST III. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR 2 1 1 3
3 TINKA OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ 2 0 2 2

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
11.15 sati 1A-2B
1. UTAKMICA BIJAĆI, KAŠTEL NOVI MLADOST, BJELOVAR 1:3
11.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA VRSAR – FUNTANA, VRSAR I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, VARAŽDIN 0:3

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
12.15 sati
ZA 3. MJESTO BIJAĆI, KAŠTEL NOVI VRSAR – FUNTANA, VRSAR 1:3
12.15 sati
ZA 1. MJESTO MLADOST, BJELOVAR I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, VARAŽDIN 1:3

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN
2 MLADOST III. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
3 VRSAR – FUNTANA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA VRSAR
4 BIJAĆI OSNOVNA ŠKOLA BIJAĆI KAŠTEL NOVI
5 CANKARICA OSNOVNA ŠKOLA IVANA CANKARA ZAGREB
5 TINKA OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ OSIJEK