Šah dječaci 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | ŠAH | DJEČACI

Hotel Delfin -početak u 9.00 sati

Konačni poredak

Državno prvenstvo ŠSD Republike Hrvatske 2017./2018. – dječaci
Zadnja izmjena23.04.2018 17:38:00
Poredak sa partijama
Mj. Momčad 1 2 3 4 5 6 TB1 TB2 TB3
1 ŠSD ŠPANSKO ORANICE, ZAGREB * 2 2 2 4 7 14 0
2 ŠSD ANG, KOPRIVNICA ½ * 3 4 6 12 0
3 ŠSD BAN JELAČIĆ, SPLIT 2 * 2 3 6 11 0
4 ŠSD ŽABAC, SVETA NEDELJA 2 * 4 5 12 0
5 ŠSD LOVRAKOVCI, ŽUPANJA 2 1 2 * 2 5 9,5 0
6 ŠSD OMIŠALJ, OMIŠALJ 0 0 1 0 2 * 1 3 0

Pojedninačni rezultati:

Turnirski sastav sa rezultatima po kolima
1. ŠSD ŠPANSKO ORANICE, ZAGREB (RtgAvg:1841, TB1: 7 / TB2: 13,5)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 II Mahečić Lovre 1734 1970 CRO 14546990 1 1 ½ 1 1 4,5 5 1692
2 IV Olić Dominik 0 1716 CRO 14552590 0 1 0 0 1 4 1892
3 II Šagovac Kristijan 1513 1822 CRO 14542960 1 1 1 1 ½ 4,5 5 1756
4 I Mahečić Kaja 1243 1857 CRO 14546981 0 1 ½ 1,5 3 1685
5 VK Doko Andrija 0 1643 CRO 14552582 1 1 0 2 3 1738
2. ŠSD ANG, KOPRIVNICA (RtgAvg:1805, TB1: 6 / TB2: 11,5)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 IV Koštić Lovro 1430 1780 CRO 14544806 1 0 ½ 0 1,5 4 1854
2 III Zadro Matej 1487 1754 CRO 14557088 1 1 ½ 0 1 3,5 5 1735
3 III Bunić Emanuel 1547 1890 CRO 14566702 1 1 0 1 ½ 3,5 5 1732
4 III Horčička Jan 1252 1775 CRO 14566680 1 1 0 0 2 4 1741
5 III Koštić Josip 1428 1775 CRO 14544792 0 1 1 2 1683
3. ŠSD BAN JELAČIĆ, SPLIT (RtgAvg:1738, TB1: 6 / TB2: 11)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 Čulić Jure 0 1600 CRO 0 0 1 2084
2 III Denić Marin 1523 1830 CRO 14555034 0 0 1 ½ 1 2,5 5 1777
3 IV Tandara Križan 1395 1735 CRO 14555026 1 ½ 1 1 1 4,5 5 1736
4 VK Ujević Ivan 1131 1699 CRO 14555042 0 1 0 0 1 2 5 1764
5 VK Cecić-Sule Bruno 1269 1686 CRO 14553317 1 0 1 0 2 4 1768
4. ŠSD ŽABAC, SVETA NEDELJA (RtgAvg:1739, TB1: 5 / TB2: 11,5)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 VK Brković Jakov 0 1600 CRO 14568926 1 0 1 2 1801
2 III Galoić David 1473 1858 CRO 14546930 0 1 1 1 1 4 5 1811
3 VK Ruk Robert 1082 1641 CRO 14571811 ½ 1 0 1,5 3 1728
4 III Horvatić Filip 1316 1736 CRO 14546949 0 0 1 0 ½ 1,5 5 1784
5 IV Cvetković Erik 1207 1722 CRO 14571803 ½ 1 1 1 0 3,5 5 1712
5. ŠSD LOVRAKOVCI, ŽUPANJA (RtgAvg:1833, TB1: 5 / TB2: 9,5)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 VK Vašarhelji Sven 1204 1631 CRO 14549182 0 0 0 2 1785
2 MK Dabić Stjepan 2012 2084 CRO 14542137 1 1 1 1 1 5 5 1719
3 IV Janković Antonio 1190 1634 CRO 14549212 0 0 0 0 3 1760
4 III Vukojević Toni 1494 1876 CRO 14549190 1 0 0 0 ½ 1,5 5 1763
5 III Baturina Marin 1586 1737 CRO 14550121 ½ 0 1 1 ½ 3 5 1754
6. ŠSD OMIŠALJ, OMIŠALJ (RtgAvg:1672, TB1: 1 / TB2: 3)
Bo. Ime RtgI RtgN FED FideID 1 2 3 4 5 Bod. Partije RtgAvg
1 VK Dujmović Anton 0 1643 CRO 14557282 0 0 0 0 0 0 5 1904
2 VK Sršić Ivan 0 1695 CRO 14560224 0 0 0 1 0 1 5 1717
3 VK Dragičević Jakov 0 1633 CRO 14578867 0 0 0 1 0 1 5 1812
4 IV Dujmović Nikola 0 1717 CRO 14561379 0 0 0 0 1 1 5 1713

 

 

 

 

fgfhg