Odbojka djevojčice 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKAFUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | ODBOJKA | DJEVOJČICE

Intersport velika dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 23. travnja ) ekipe se natječu u velikoj dvorani Intersport, dok drugoga dana natjecanja (utorak 24. travnja ) finalisti odigravaju svoje utakmice u velikoj dvorani Intersport, a utakmice za 3. mjesto u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati
I. Kolo ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD ŽUBOR, ZAGREB (25:10; 25:17) 2:0
11.00 sati
II. Kolo AUGUST, ZAPREŠIĆ ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD  (25:14; 9:25;17:19) 1:2
13.30 sati
III. Kolo ŽUBOR, ZAGREB AUGUST, ZAPREŠIĆ  (20:25;15:25) 0:2

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 ĐURO PILAR OSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILAR 2 2 0 5
2 AUGUST OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA AUGUSTINČIĆA 2 1 1 4
3 ŽUBOR OSNOVNA ŠKOLA VJENCESLAVA NOVAKA 2 0 2 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati
I. Kolo BUMBI, VODNJAN OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ  (17:25;22:25) 0:2
12.15 sati
II. Kolo IKS, IVANEC BUMBI, VODNJAN  (16:25;11:25) 0:2
14.45 sati
III. Kolo OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ IKS, IVANEC  (20:25; 25:5;13:15) 1:2

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG 2 1 1 4
2 BUMBI OSNOVNA ŠKOLA VODNJAN – SCUOLA ELEMENTARE DIGNANO 2 1 1 3
3 IKS OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 2 1 1 2

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD BUMBI, VODNJAN  (25:21; 18:25; 17:19) 1:2
9.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA AUGUST, ZAPREŠIĆ OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ  (18:25; 16:25) 0:2

UŽIVO NA SPTV (klikni i gledaj – samo za telefon i tablet)

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
13.15 sati
ZA 3. MJESTO ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD AUGUST, ZAPREŠIĆ  (25:21; 25:27;8:15) 1:2
14.41 sati
ZA 1. MJESTO BUMBI, VODNJAN OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ  (25:22;25:21) 2:0

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 BUMBI OSNOVNA ŠKOLA VODNJAN – SCUOLA ELEMENTARE DIGNANO VODNJAN
2 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ
3 AUGUST OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA AUGUSTINČIĆA ZAPREŠIĆ
4 ĐURO PILAR OSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILAR SLAVONSKI BROD
5 ŽUBOR OSNOVNA ŠKOLA VJENCESLAVA NOVAKA ZAGREB
5 IKS OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC