Odbojka dječaci 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKAFUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | ODBOJKA | DJEČACI

Intersport velika dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 23. travnja ) ekipe se natječu u velikoj dvorani Intersport, dok drugoga dana natjecanja (utorak 24. travnja ) finalisti odigravaju svoje utakmice u velikoj dvorani Intersport, a utakmice za 3. mjesto u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.30 sati
I. Kolo ŠTRIGOVA, ŠTRIGOVA VIDRA, ZAGREB (10:25;15:25) 0:2
11.00 sati
II. Kolo POLET, DARUVAR ŠTRIGOVA, ŠTRIGOVA  (25:7;25:13) 2:0
13.30 sati
III. Kolo VIDRA, ZAGREB POLET, DARUVAR  (24:26;23:25) 0:2

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. kol. raz bod
1 POLET OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA 2 2 0 4
2 VIDRA OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA 2 1 1 2
3 ŠTRIGOVA OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA 2 0 2 0

 

LIVE STRAM IZ DVORANE 9.45 – 11.00 NA FACEBOOK STRANICI HŠSS

SKUPINA “B”
Rezultat:
9.45 sati
I. Kolo ČAVLE, ČAVLE ROKUS, OSIJEK  (14:25; 15:25) 0:2
12.15 sati
II. Kolo METERIZE, ŠIBENIK ČAVLE, ČAVLE  (25:11; 25:14) 2:0
14.45 sati
III. Kolo ROKUS, OSIJEK METERIZE, ŠIBENIK  (26:24; 21:25;17:15) 2:1

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. kol. raz bod
1 ROKUS OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA BECIĆA OSIJEK 2 2 0 5
2 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE 2 1 1 4
3 ČAVLE OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE 2 0 2 0

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA POLET, DARUVAR METERIZE, ŠIBENIK (18:25;25:14;15:8) 2:1
9.15 sati 2A-1B
2. UTAKMICA VIDRA, ZAGREB ROKUS, OSIJEK  (25:13;25:17) 2:0

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
12.40 sati
ZA 3. MJESTO METERIZE, ŠIBENIK ROKUS, OSIJEK  (20:25;25:23;15:7) 2:1
13.15 sati
ZA 1. MJESTO POLET, DARUVAR VIDRA, ZAGREB  (25:11;27:29;10:15) 1:2

UŽIVO NA SPTV (klikni i gledaj – samo za telefon i tablet)

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 VIDRA OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA ZAGREB
2 POLET OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA DARUVAR
3 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK
4 ROKUS OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA BECIĆA OSIJEK OSIJEK
5 ŠTRIGOVA OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA ŠTRIGOVA
5 ČAVLE OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE ČAVLE