Futsal djevojčice 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | FUTSAL | DJEVOJČICE

Intersport mala dvorana* – Poreč

*  Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 23. travnja) ekipe se natječu u maloj dvorani Intersport. Drugog dana natjecanja (utorak 24. travnja) polufinalisti odigravaju svoje utakmice u maloj dvorani, a finalisti u velikoj dvorani Intersport. Utakmice za 3. mjesto odigravaju se u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
12.30 sati
I. Kolo SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ GRADIŠTE, GRADIŠTE  2:0 (0:0)
14.00 sati
II. Kolo MLADOST, PAZIN SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ  2:3 (1:2)
15.30 sati
III. Kolo GRADIŠTE, GRADIŠTE MLADOST, PAZIN  1:2 (1:1)

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 SVETI ĐURĐ OSNOVNA ŠKOLA SVETI ĐURĐ 2 2 0 0 5:2 6
2 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN 2 1 1 0 4:4 3
3 GRADIŠTE OSNOVNA ŠKOLA GRADIŠTE 2 0 2 0 1:4 0

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
13.15 sati
I. Kolo BRENUM, MLINI EUGEN KUM, VELIKA GORICA  2:1 (1:0)
14.45 sati
II. Kolo BREZOVICA, ZAGREB BRENUM, MLINI  (0:2) 0:2
16.15 sati
III. Kolo EUGEN KUM, VELIKA GORICA BREZOVICA, ZAGREB  P 5:4;2:2 (1:0)

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 BRENUM OSNOVNA ŠKOLA ŽUPA DUBROVAČKA 2 2 0 0 4:1 6
2 BREZOVICA OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA 2 0 1 1 3:4 1
3 EUGEN KUM OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA 2 0 1 1 2:4 1

UŽIVO NA SPTV (klikni i gledaj samo za mobitel i tablet)

Rezultat:
9.30  sati 2A-1B
1. UTAKMICA MLADOST, PAZIN BRENUM, MLINI (1:2) 1:3
10.15 sati 1A-2B
2. UTAKMICA SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ EUGEN KUM, VELIKA GORICA  (1:0) 3:0

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO
Rezultat:
11.45 sati
ZA 3. MJESTO MLADOST, PAZIN EUGEN KUM, VELIKA GORICA  (0:0) 3:0
12.15 sati
ZA 1. MJESTO BRENUM, MLINI SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ  (0:1) 0:2

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 SVETI ĐURĐ OSNOVNA ŠKOLA SVETI ĐURĐ SVETI ĐURĐ
2 BRENUM OSNOVNA ŠKOLA ŽUPA DUBROVAČKA MLINI
3 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN PAZIN
4 EUGEN KUM OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA VELIKA GORICA
5 GRADIŠTE OSNOVNA ŠKOLA GRADIŠTE GRADIŠTE
5 BREZOVICA OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA ZAGREB