Futsal dječaci 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | FUTSAL | DJEČACI

Intersport mala dvorana* – Poreč

* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 23. travnja) ekipe se natječu u maloj dvorani Intersport. Drugog dana natjecanja (utorak 24. travnja) polufinalisti odigravaju svoje utakmice u maloj dvorani, a finalisti u velikoj dvorani Intersport. Utakmice za 3. mjesto odigravaju se u maloj dvorani.

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.00 sati
I. Kolo VELEBIT, GOSPIĆ KRIŽ, KRIŽ  7: 3 (3:2)
9.30 sati
II. Kolo MATOŠI, ZAGREB VELEBIT, GOSPIĆ   4:3 (3:0)
11.00 sati
III. Kolo KRIŽ, KRIŽ MATOŠI, ZAGREB  4:6 (3:1)

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 MATOŠI OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 2 2 0 0 10:07 6
2 VELEBIT OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA 2 1 1 0 10:07 3
3 KRIŽ OSNOVNA ŠKOLA MILKE TRNINE 2 0 2  0 7:13 0

 

LIVE STREAM NA FACEBOOK STRANICI HŠSS-a 11.45 – 12.30 kasni zbog odbojke koja još traje

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.45 sati
I. Kolo BRODARICA, ZADAR SOKOL, PITOMAČA   3:2  (1:0)
10.15 sati
II. Kolo MLADOST, OSIJEK BRODARICA, ZADAR  P 5:3 3:3 (1:1)
11.45 sati
III. Kolo SOKOL, PITOMAČA MLADOST, OSIJEK  3:1 (2:0)

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. ner. raz bod
1 BRODARICA OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE 2 1 0 1 6:5 4
2 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA 2 1 1 0 5:4 3
3 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA MLADOST 2 0 1 1 4:6 1

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
8.00 sati 2A-1B
1. UTAKMICA VELEBIT, GOSPIĆ BRODARICA, ZADAR  (3:.2) 7:2
8.45 sati 1A-2B
2. UTAKMICA MATOŠI, ZAGREB SOKOL, PITOMAČA (3:1) 8:3

 

UŽIVO NA SPTV (klikni i gledaj – samo za telefon i tablet)

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
11.45 sati
ZA 3. MJESTO BRODARICA, ZADAR SOKOL, PITOMAČA  (1:1) 2:1
12.15 sati
ZA 1. MJESTO VELEBIT, GOSPIĆ MATOŠI, ZAGREB  (2:2) 3:4

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 MATOŠI OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA ZAGREB
2 VELEBIT OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA GOSPIĆ
3 BRODARICA OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR
4 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA PITOMAČA
5 KRIŽ OSNOVNA ŠKOLA MILKE TRNINE KRIŽ
5 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK