Badminton dječaci 2018


REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH – 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH

SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS – 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA – 19.20. i 21. 4.2018

OSNOVNE ŠKOLE | BADMINTON | DJEČACI

Školska sportska dvorana Osnovne škole Marije i Line u Umagu

SKUPINA “A”
Rezultat:
8.00 sati
I. Kolo NOVSKA, NOVSKA TREŠNJA, ZAGREB 3:1
9.20 sati
II. Kolo VELI VRH, PULA NOVSKA, NOVSKA  1:3
10.40 sati
III. Kolo TREŠNJA, ZAGREB VELI VRH, PULA  3:2

 

POREDAK U SKUPINI “A”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 NOVSKA OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA 2 2 0 4
2 TREŠNJA OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA 2 1 1 3
3 VELI VRH OSNOVNA ŠKOLA VELI VRH PULA 2 0 2 2

 

SKUPINA “B”
Rezultat:
8.00 sati
I. Kolo MARUŠEVEC, MARUŠEVEC VISOKA, SPLIT  3:1
9.20 sati
II. Kolo AGMA, VINKOVCI MARUŠEVEC, MARUŠEVEC  3:0
10.40 sati
III. Kolo VISOKA, SPLIT AGMA, VINKOVCI  1:3

 

POREDAK U SKUPINI “B”
ŠSD Škola odig pobj. por. bod
1 AGMA OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ 2 2 0 4
2 MARUŠEVEC OSNOVNA ŠKOLA GUSTAV KRKLEC MARUŠEVEC 2 1 1 3
3 VISOKA OSNOVNA ŠKOLA VISOKA 2 0 2 2

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
12.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA NOVSKA, NOVSKA MARUŠEVEC, MARUŠEVEC  3:0
12.00 sati 2A-1B
2. UTAKMICA TREŠNJA, ZAGREB AGMA, VINKOVCI  3:1

 

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE
Rezultat:
12.00 sati 1A-2B
1. UTAKMICA NOVSKA, NOVSKA MARUŠEVEC, MARUŠEVEC  3:0
12.00 sati 2A-1B
2. UTAKMICA TREŠNJA, ZAGREB AGMA, VINKOVCI 3:1

 

RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO
Rezultat:
13.20 sati
ZA 3. MJESTO AGMA, VINKOVCI MARUŠEVEC, MARUŠEVEC 3:2
13.20 sati
ZA 1. MJESTO NOVSKA, NOVSKA TREŠNJA, ZAGREB 3:1

 

KONAČNI POREDAK
Por ŠSD ŠKOLA MJESTO
1 NOVSKA OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA NOVSKA
2 TREŠNJA OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA ZAGREB
3 AGMA OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ VINKOVCI
4 MARUŠEVEC OSNOVNA ŠKOLA GUSTAV KRKLEC MARUŠEVEC MARUŠEVEC
5 VELI VRH OSNOVNA ŠKOLA VELI VRH PULA PULA
5 VISOKA OSNOVNA ŠKOLA VISOKA SPLIT