Startne liste – srednje škole


STARTNE LISTE – OSNOVNE ŠKOLE | STARTNE LISTE – SREDNJE ŠKOLE

Nelužbeni razultati ATLETIKE – 2018  OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

STARTNE LISTE SREDNJE ŠKOLE

          VIS SREDNJE ŠKOLE (M)                      12:45
RED. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD.
1 Ante Prskalo Bjelovar 173 02.
2 Jan Malunac Varaždin 160 00.
3 Matko Alić Rijeka 166 99.
4 Ivan Grgić Kutina 139 99.
5 Karlo Vašarević Virovitica 205 99.
6 Lovro Jelić Samobor 146 00.
7 Mihael Doknjaš Županja 133 01.
8 Benjamin Ujlaki Čakovec 118 01.
9 Stjepan Rašan Zagreb 195 01.
10 Borna Cik Osijek 125 99.
11 Ivan Jakovljević Karlovac 212 98.
12 Martin Vedriš Koprivnica 187 00.
14 Lovre Čulina Zadar 152 02.
15 Marko Mujan Blato 180 00.
16 Krunoslav Zrno Split 202 99.
17 Grgur Višić Pula 226 98.
           VIS  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                   12:45
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Marija Beljan Bjelovar 1 00.
2 Ema Čop Varaždin 8 02.
3 Andrea Koraca Rijeka 15 02.
4 Mateja Gršeta Kutina 22 02.
5 Karla Begović Pitomača 29 01.
6 Klara Blažević Zagreb 36 01.
7 Karla Iličić Vinkovci 43 02.
8 Ema Dania Čakovec 50 01.
9 Anja Kovačić Jastrebarsko 57 99.
10 Iva Brkić Osijek 64 00.
11 Mia Baničak Karlovac 71 02.
12 Dorotea Čvagić Koprivnica 78 01.
13 Marta Svorcina Zadar 85 02.
14 Rebecca Popović Dubrovnik 92 00.
15 Silvia Urlić Split 99 02.
16 Nika Družeta Pula 106 00.
         KUGLA 4KG. SREDNJE ŠKOLE (Ž)       12:45
RED. IME i PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Ana Vusić Pitomača 30 01.
2 Laura Štefanec Zagreb 37 98.
3 Nika Markić Vinkovci 44 03.
4 Ana Đuran Čakovec 51 00.
5 Iva Derdić Jastrebarsko 58 02.
6 Petra Durgel Osijek 65 99.
7 Ivona Jurilj Karlovac 72 99.
8 Stela Lončarić Koprivnica 79 00.
9 Lucija Zupčić Zadar 86 99.
10 Petrunjela Pavić Dubrovnik 93 00.
11 Domina Butić Split 100 00.
12 Tea Valčić Pula 107 00.
13 Patricija Završki Bjelovar 2 01.
14 Ana Majdak Varaždin 9 01.
15 Emanuela Martinović Rijeka 16 99.
16 Tena Desić Kutina 23 99.
  SKOK U DALJ SREDNJE ŠKOLE (M)           12:45
RED. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD.
1 Ivan Mišković Zadar 153 00.
2 Andro Jungher Blato 182 99.
3 Luka Lišnjić Split 201 00.
4 Andrija Žufić Pula 225 99.
5 Luka Lalić Bjelovar 174 99.
6 Saša Sekovanić Varaždin 159 00.
7 Teo Tomulić Rijeka 167 00.
8 Ivan Marošević Kutina 138 02.
9 Tadej Jaković Virovitica 204 00.
10 Kristijan Golubić Samobor 147 00.
11 Dominik Zovak Županja 131 01.
12 Pavao Strahija Čakovec 117 02.
13 Petar Zirdum Zagreb 196 02.
14 Dominik Dubravac Osijek 124 99.
15 Dominik Ribić Karlovac 214 99.
16 Benedikt Lazar Koprivnica 188 00.
  SKOK U DALJ SREDNJE ŠKOLE (Ž)            12:45
RED. IME i PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Tea Smokrović Zadar 87 01.
2 Luciana lonac Dubrovnik 94 02.
3 Ena Radovanović Split 101 99.
4 Anja Milas Pula 108 02.
5 Magdalena Rajić Bjelovar 3 99.
6 Petra Špicar Varaždin 10 99.
7 Klara Barnjak Rijeka 17 99.
8 Lara Krmelić Kutina 24 02.
9 Karla Hajtić Pitomača 31 00.
10 Lucija Nemanić Zagreb 38 99.
11 Martina Kovačić Vinkovci 45 01.
12 Lea Branilović Čakovec 52 00.
13 Mia Šaban Jastrebarsko 59 00.
14 Jana Pranjić Osijek 66 02.
15 Magdalena Kovačić Karlovac 73 99.
16 Kaja Sertić Koprivnica 80 01.
        100m  SREDNJA ŠKOLA (Ž)                   12:45
RED. 1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Paula Sorić Zadar 88 02.
2 Gracija Filipović Dubrovnik 95 02.
3
4 Lucija Bartulović Split 102 00.
5 Luana Zrinić Pula 109 01.
6 Rebecca Devčić Bjelovar 4 02.
RED. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Ena Krebelj Varaždin 11 99.
2 Ana Miškulin Rijeka 18 00.
3 Dora Petković Kutina 25 02.
4 Ivona Šimić Pitomača 32 99.
5 Tara Dražić Zagreb 39 99.
6 Petra Frančić Vinkovci 46 02.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Lucija Đaković Čakovec 53 02.
2 Lucija Bogović Jastrebarsko 60 00.
3 Ema Guskić Osijek 67 01.
4
5 Dora Kučinić Karlovac 74 02.
6 Petra Ivković Koprivnica 81 02.
        100m  SREDNJA ŠKOLA (M)                   13:00
RED. 1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 David Vlakić Zadar 148 00.
2 Toni Borovina Blato 176 00.
3
4 Ivan Čulin Split 197 99.
5 David Zanghirella Pula 221 00.
6 Luka Rijetković Bjelovar 169 00.
RED. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Matija Dvorski Varaždin 155 99.
2 Erik Sluga Rijeka 162 01.
3 Mihael Barišić Kutina 134 99.
4 Karlo Petrinić Virovitica 207 98.
5 Vili Škrnanc Samobor 141 01.
6 Goran Šitum Županja 127 01.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Matija Žnidarić Čakovec 113 01.
2
3 Andrej Rešetar Osijek 120 99.
4 Matej Klarić Zagreb 190 02.
5 Patrik Šiljevinac Karlovac 216 02.
6 Davor Šinjaković Koprivnica 183 00.
       400 m   SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 13:15
RED.           1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Dora Dent Bjelovar 5 01.
2 Ela Đipalo Varaždin 12 02.
3 Laura Štiglić Rijeka 19 02.
4 Nina Halajko Kutina 26 00.
5 Sandra Greguraš Pitomača 33 02.
6 Petra Kartela Zagreb 40 99.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Barbara Gilinger Vinkovci 47 01.
2 Laura Horvat Čakovec 54 01.
3 Jana Budinščak Jastrebarsko 61 02.
4 Matea Veber Osijek 68 01.
5
6 Marijeta Brezetić Karlovac 75 01.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Sara Delimar Koprivnica 82 01.
2 Lara Merlo Zadar 89 01.
3 Anna Miletić Dubrovnik 96 03.
4
5 Petra Cokarić Split 103 02.
6 Mia Fable Pula 110 01.
       400 m      SREDNJE ŠKOLE (M)              13:30
RED.           1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Mihael Kovačević Bjelovar 170 99.
2 Luka Kopjar Varaždin 156 99.
3 Filip Cvijetić Rijeka 163 01.
4 Ivan Andrić Kutina 135 02.
5 Michael Zorić Virovitica 208 99.
6 Karlo Pšeničnjak Samobor 142 99.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Tihomir Tatomirović Županja 128 01.
2 Karlo Marciuš Čakovec 114 99.
3 Nikola Novosel Zagreb 191 99.
4 Lovro Marđetković Osijek 121 01.
5
6 Filip Dejanović Karlovac 217 99.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Antonio Trumpić Koprivnica 184 02.
2 Stipe Grbić Zadar 149 99.
3 Josip Rudan Blato 177 00.
4
5 Karlo Videka Split 198 00.
6 Daniel Nimac Pula 222 99.
       800 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                  13:45
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Nensi Adamović Osijek 69 01.
2 Lara Klojčnik Split 104 02.
2 Nikolina Mucić Pula 111 02.
3 Barbara Šabanagić Karlovac 76 01.
4 Gabriela Vrabec Koprivnica 83 00.
5 Dora Grgić Zadar 90 02.
6 Lucija Čurlin Dubrovnik 97 01.
RED. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Vilma Rajić Bjelovar 6 02.
1 Magdalena Doležaj Čakovec 55 99.
2 Simona Jambrošić Varaždin 13 03.
2 Paula Pinturić Jastrebarsko 62 99.
3 Roberta Miljanović Rijeka 20 01.
4 Elena Pazman Kutina 27 00.
5 Dorotea Grgičin Pitomača 34 00.
6 Martina Taritaš Zagreb 41 00.
6 Vlatka Vrdoljak Vinkovci 48 99.
         KUGLA 5KG. SREDNJE ŠKOLE (M)      14:00
RED. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD.
1 Edi Dan Virovitica 206 99.
2 Antonio Jagodić Samobor 145 00.
3 Mihael Prgić Županja 132 99.
4 Karlo Šoštarec Čakovec 119 00.
5 Trpimir Široki Zagreb 194 98.
6 Fabijan Kontić Osijek 126 00.
7 Ivan Zrilić Karlovac 215 00.
8 Mario Ratković Koprivnica 189 99.
10 Franov Paulo Zadar 154 00.
11 Frano Gugić Blato 181 00.
12 Bartul Zemunik Split 203 99.
13 Dorian Kuzmić Pula 227 01.
14 Jurica Oršulić Bjelovar 175 01.
15 Andreas Jozepović Varaždin 161 01.
16 Luka Zujić Rijeka 168 99.
17 Erik Fabian Kaurin Kutina 140 00.
       800 m   SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:00
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Alen Ajzeli Osijek 122 01.
2 Dino Hadžiabdić Split 199 99.
2 Rio Kleva Pula 223 01.
3 Marko Ljevar Karlovac 213 00.
4 Albert Rušak Koprivnica 185 01.
5 Roko Delija Zadar 150 02.
6 Matija Šeparović Blato 178 02.
RED. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Filip Kliček Bjelovar 171 02.
2 Antonio Koloman Varaždin 157 02.
2 Josip Josipović Zagreb 192 01.
3 Dominik Babić Rijeka 164 01.
3 Marko Filipović Županja 129 99.
4 Mislav Miser Čakovec 115 01.
4 Dino Ostojić Kutina 136 01.
5 Karlo Jakupec Virovitica 209 01.
6 Valentino Runtas Samobor 143 99.
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 14:15
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Romina Lazarin Rijeka 21 02.
2 Dora Bogić Kutina 28 01.
3 Marija Devald Pitomača 35 01.
4 Zara Baković Zagreb 42 01.
5 Ana Marija Mustapić Vinkovci 49 00.
6 Anastazija Furdi Čakovec 56 98.
7 Marija Kitin Dubrovnik 98 01.
8 Lara Topić Split 105 02.
RED. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Gabriela Suša Jastrebarsko 63 02.
2 Laura Šoš Osijek 70 03.
3 Helena Valentić Karlovac 77 00.
4 Dunja Galinec Koprivnica 84 03.
5 Andrea Anna Milin Zadar 91 00.
6 Leonarda Pavlin Pula 112 03.
7 Sara Fanton Bjelovar 7 00.
8 Sabina Horvat Varaždin 14 99.
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:30
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Ivan Vuletić Rijeka 165 02.
2 Andrej Burić Kutina 137 02.
3 Mario Bošnjaković Virovitica 210 01.
4 Lovro Puškarić Samobor 144 01.
5 Marko Kučinić Županja 130 00.
6 Jan Šimunić Čakovec 116 01.
7 Leon Jukić Pula 224 01.
8 Kristijan Šejić Bjelovar 172 99.
RED. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Tomislav Novosel Zagreb 193 99.
2 Hrvoje Veber Osijek 123 99.
3 Bruno Belčić Karlovac 211 00.
4 Marko Gregurec Koprivnica 186 01.
5 Domagoj Karlović Zadar 151 01.
6 FilipJungher Blato 179 99.
7 Lucio Dunkić Split 200 01.
8 Tin Horvat Varaždin 158 01.
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (Ž)   14:50
RED. 1. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Pitomača
2 Zagreb
3 Vinkovci
4 Čakovec
5 Jastrebarsko
6 Osijek
RED. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1
2 Karlovac
3 Koprivnica
4 Zadar
5 Dubrovnik
6
RED. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Split
2 Pula
3 Bjelovar
4 Varaždin
5 Rijeka
6 Kutina
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (M)    15:05
RED. 1. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Virovitica
2 Samobor
3 Županja
4 Čakovec
5 Zagreb
6 Osijek
RED. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1
2 Karlovac
3 Koprivnica
4 Zadar
5 Blato
6
RED. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Split
2 Pula
3 Bjelovar
4 Varaždin
5 Rijeka
6 Kutina