Startne liste – osnovne škole


STARTNE LISTE – OSNOVNE ŠKOLE | STARTNE LISTE – SREDNJE ŠKOLE

Nelužbeni razultati ATLETIKE – 2018  OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

STARTNE LISTE OSNOVNE ŠKOLE

 

            VIS OSNOVNE ŠKOLE (M)                                                09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Dinko Kovačić Bjelovar 331 04.
2 Filip Zdelar Ludbreg 282 03.
3 Lovro  Burazin Kutina 231 03.
4 Dominik Burin Pitomača 302 03.
5 Tin Jelić Samobor 241 04.
6 Jakob Borna Berač Županja 262 04.
7 Martin Mlinarić Nedelišće 323 03.
8 Filip Markus Zagreb 298 03.
9 Karlo Salaj Osijek 256 04.
10 Luka Tutek Slavonski Brod 317 03.
11 Augustin Moškun Karlovac 291 03.
12 Gabriel Bogdan Križevci 268 04.
13 Mateo Glavić Zadar 347 04.
14 Nikola Volarević Metković 340 03.
15 Tomislav Bartošak Požega 274 03.
16 Mateo Peričić Split 245 03.
17 Matej Oplanić Pazin 309 04.
          VIS OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                                 09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Nika Vlahović Bjelovar 462 03.
2 Andrea Vuradin Novi Marof 477 03.
3 Lina Ostrogović Krk 451 03.
4 Ana Sušec Sisak 392 03.
5 Marija Medved Virovitica 414 03.
6 Barbara Kranjčec Sveta Nedelja 447 05.
7 Valerija Knežević Županja 384 03.
8 Anja Jambrešić Mursko Središće 465 04.
9 Petra Predrijevac Zagreb 442 03.
10 Lora Kuna Osijek 407 03.
11 Miriam Balunović Nova Gradiška 354 04.
12 Lucija Obajdin Karlovac 479 03.
13 Anica Jaki Križevci 358 04.
14 Ivana Srzentić Zadar 427 05.
15 Dalija Stabile Dubrovnik 435 04.
16 Marija Puntarić Požega 419 04.
17 Mia Ramić Split 399 04.
18 Sara Zrinić Pula 370 03.
         KUGLA 3KG. OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                 09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Karla  Trumpić Virovitica 415 04.
2 Petra Skendrović Sveta Nedelja 450 03.
3 Tea Josipović Županja 385 04.
4 Chiara Pintarić Mursko Središće 469 03.
5 Stela Španiček Zagreb 443 04.
6 Ivona Zeko Osijek 408 04.
7 Leonarda Krstačić Nova Gradiška 356 03.
8 Doris Devčić Karlovac 378 03.
9 Daria Radanović Križevci 363 03.
10 Lucia Silvana Šimac Zadar 428 03.
11 Antea Konjuh Dubrovnik 436 03.
12 Valentina Filipović Požega 421 05.
13 Laura Malenica Split 398 05.
14 Lucija Peteh Pula 369 03.
15 Ivana Čižmešija Bjelovar 463 04.
16 Josipa Hokman Novi Marof 475 03.
17 Nika Brusić Krk 454 04.
18 Jana Mioković Sisak 394 03.
  SKOK U DALJ OSNOVNE ŠKOLE (M)                                   09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Marko Knez Zadar 341 03.
2 Marin Vučković Metković 339 03.
3 Josip Šipek Požega 277 04.
4 Luka Punoš Split 247 05.
5 Adrian Bratulić Pazin 310 03.
6 Tin Lacković Bjelovar 330 04.
7 Matija Đekić Ludbreg 281 03.
8 Karlo Salaj Kutina 234 03.
9 Josip Štukar Pitomača 303 02.
10 Mislav Prekrat Samobor 240 04.
11 Luka Oršolić Županja 260 03.
12 Roko Farkaš Nedelišće 322 05.
13 Filip Sambol Zagreb 296 03.
14 Luka Conjar Osijek 254 03.
15 Borna Fajdetić Slavonski Brod 316 03.
16 Patrik Galović Karlovac 289 04.
17 Dorijan Zidarić Križevci 267 03.
  SKOK U DALJ OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                    09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Dora Gashi Zadar 426 04.
2 Marta Musladin Dubrovnik 433 06.
3 Lorena Kukić Požega 420 03.
4 Lara Bakarić Split 400 06.
5 Nora Hošnjak Pula 368 05.
6 Arijana Tomljenović Bjelovar 461 03.
7 Jelena Puškadija Novi Marof 478 03.
8 Lorena Kosić Krk 452 04.
9 Nika Krznar Sisak 391 03.
10 Lea Kozlinger Virovitica 413 05.
11 Nika Račić Sveta Nedelja 448 05.
12 Ema Džinić Županja 386 04.
13 Rebeka Novinić Mursko Središće 466 05.
14 Vita Penezić Zagreb 439 06.
15 Anja Veg Osijek 406 05.
16 Katja Piccolo Nova Gradiška 353 06.
17 Paola Svilar Karlovac 380 04.
18 Veronika Konfic Križevci 362 05.
  VORTEX  OSNOVNE ŠKOLE (M)                                             09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Ivica Repušić Osijek 253 03.
2 Vedran Novak Slavonski Brod 319 03.
3 Manuel Brezović Karlovac 288 03.
4 Luka Grdić Križevci 269 03.
5 Toni Perić Zadar 346 03.
6 Marin Roglić Metković 338 03.
7 Dominik Budoš Požega 275 03.
8 Borna Šaloh Split 248 03.
9 Entony Pasvat Pazin 312 03.
10 Emil Vasiljević Bjelovar 333 03.
11 Roko Vugrinec Ludbreg 283 03.
12 Roko Burazin Kutina 232 04.
13 Matej Babić Pitomača 304 02.
14 Adrian Čosić Samobor 239 04.
15 Hrvoje Kozić Županja 261 03.
16 Filip Jengić Nedelišće 324 03.
17 Adnan Omeragić Zagreb 295 03.
        100m  OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                               09:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Hana Tudor Zadar 423 05.
2 Josipa Habijan Dubrovnik 430 03.
3 Mia Zekić Požega 416 04.
4 Anja Ramić Split 395 03.
5 Dora Schnaider Pula 364 04.
6 Mia Rakoci Bjelovar 458 04.
RED. 2.GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Sara Jambrović Novi Marof 472 03.
2 Maria Pupovac Krk 455 06.
3 Lucija Bunjevac Sisak 388 03.
4 Nika Kozlinger Virovitica 409 05.
5 Pamela Fauković Sveta Nedelja 444 04.
6 Petra Blažević Županja 381 03.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Lea Marodi Mursko Središće 468
2 Eva Mačković Zagreb 441
3 Lucija Branković Osijek 402
4 Ena  Maras Nova Gradiška 348
5 Ema Nakić Karlovac 371
6 Lucija Kovačić Križevci 357 03.
        100m   OSNOVNA ŠKOLA (M)                                            09:45
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Bernard Murtić Zadar 344 03.
2 Mihovil Bebić Metković 335 03.
3 Karlo Šulc Požega 271 03.
4 Marin Bašić Split 242 03.
5 David Vojsković Pazin 306 03.
6 Ivan Novak Bjelovar 327 02.
RED. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Simon Čizmešija Ludbreg 278 04.
2
3 Karlo Stanić Kutina 228 03.
4 Andre Posenjak Pitomača 299 03.
5 Ivan Lindić Samobor 235 04.
6 Domagoj Džoić Županja 257 03.
RED. 3.GRUPA KLUB BR. GOD.
1 Marin Žnidarić Nedelišće 320 03.
2 Luka Lipovac Zagreb 292 03.
3 Arian Getto Osijek 250 03.
4 Oliver Ivanagić Slavonski Brod 313 03.
5 Aldo Lipošćak Karlovac 285 03.
6 Dorijan Hadrović Križevci 264 03.
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                             10:00
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Iva Šimić Bjelovar 459 05.
2 Iva Smoljanec Novi Marof 473 03.
3 Lea Sintić Krk 456 04.
4 Ema Vuković Sisak 389 03.
5 Antonela Tutić Virovitica 410 04.
6 Hana Lovreček Sveta Nedelja 445 04.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Petra Jemrić Županja 382 03.
2 Anja Zadravec Mursko Središće 471 04.
3 Iva Karaman Zagreb 437 04.
4 Katarina Pašalić Osijek 403 04.
5 Ema Senić Nova Gradiška 349 04.
6 Lea Novković Karlovac 376 03.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Marcela Gudić Križevci 359 03.
2 Sara Kailber Zadar 424 05.
3 Martina Rakiđija Velagić Dubrovnik 432 03.
4 Katja Prce Požega 417 05.
5 Ana Primorac Split 396 04.
6 Lucija Pejković Pula 365 03.
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (M)                                           10:15
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Ante Krešić Bjelovar 328 04.
2 Matija Havaić Ludbreg 279 03.
3
4 Renato Crnoja Kutina 229 03.
5 Luka Kos Pitomača 300 04.
6 Leonard Kirin Samobor 236 04.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Pavo Vukelić Županja 258 03.
2 Oliver Janković Nedelišće 326 03.
3 Kristijan Čabrajić Zagreb 293 04.
4 Franko Salaj Osijek 251 04.
5 David Mukendi Slavonski Brod 314 03.
6 Jurica Velić Karlovac 286 04.
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Luka Hadrović Križevci 265 05.
2 Branimir Nakićen Zadar 343 04.
3 David Šimović Metković 336 03.
4 Mihael Rudar Požega 272 03.
5 Duje Berković Split 243 03.
6 Martin Bertoš Pazin 307 03.
         KUGLA 4KG. OSNOVNE ŠKOLE (M)                              10:40
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Antonio Sulimanec Pitomača 305 03.
2 David Osmak Samobor 238 03.
3 Vladimir Jambrešić Županja 263 01.
4 Petar Logožar Nedelišće 325 03.
5 Adin Mujakić Zagreb 297 03.
6 Mate Pušić Osijek 255 04.
7 Mislav Zorić Slavonski Brod 318 03.
8 Ivan Gašparac Karlovac 290 03.
9 Borna Jaki Križevci 270 03.
10 Gabrijel Burčul Zadar 345 03.
11 Roko Golemac Metković 337 03.
12 Marko Sigurnjak Požega 276 03.
13 Roko Raspudić Split 246 03.
14 Mate Mogorović Pazin 311 03.
15 Mihovil Kozić Bjelovar 332 04.
16 Antonio Ante Vukelić Ludbreg 284 03.
17 Antonio Lozančić Kutina 233 03.
  VORTEX  OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                              10:40
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD.
1 Tena Nikolić Osijek 405 04.
2 Sara Dakić Nova Gradiška 355 04.
3 Helena Devčić Karlovac 379 05.
4 Ivana Masnec Križevci 361 05.
5 Veronika Šokota Zadar 429 04.
6 Petra Sušić Dubrovnik 434 04.
7 Patricija Lazić Požega 422 04.
8 Magdalena Butić Split 401 05.
9 Elen Ivančić Pula 367 03.
10 Ela Petrić Bjelovar 464 06.
11 Isabela Hokman Novi Marof 476 03.
12 Julijana Berisha Krk 453 04.
13 Emili Karagić Sisak 393 04.
14 Lucia Smiljanić Virovitica 412 03.
15 Lucija Tesar Sveta Nedelja 449 04.
16 Karla Izabela Marošević Županja 387 04.
17 Melani Tuksar Mursko Središće 470 04.
18 Lana Mačković Zagreb 440 03.
       600 m    OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                              10:30
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Marina Pašalić Osijek 404 06.
2 Lora Đurić Nova Gradiška 352 03.
3 Sara Sertić Orhanović Karlovac 377 06.
4 Anamaria Gudić Križevci 360 06.
5 Lucija Karamarko Zadar 425 04.
6 Lea Abđušić Dubrovnik 431 03.
7 Dora Pernar Požega 418 05.
8 Lana Keč Split 397 05.
9 Lara Tomić Pula 366 03.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Bjanka Jug Bjelovar 460 04.
2 Tihana Kišak Novi Marof 474 03.
3 Martina Volarić Krk 457 03.
4 Nika Ivičinec Sisak 390 04.
5 Klara Crnoja Virovitica 411 05.
6 Matea Svećnjak Sveta Nedelja 446 04.
7 Eva Begić Županja 383 04.
8 Tena Marodi Mursko Središće 467 05.
9 Lorena Gabrić Zagreb 438 06.
       800 m    OSNOVNE ŠKOLE (M)                                             10:45
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Patrik Pavličić Osijek 252 05.
2 Leon Andrić Slavonski Brod 315 03.
2 Gabriel Marčetić Požega 273 03.
3 Andrej Belčić Karlovac 287 03.
3 Nino Mirko Zebić Split 244 04.
4 Luka Čondić Križevci 266 03.
4 Damir Mogorić Pazin 308 03.
5 Ante Zdrilić Zadar 342 03.
6 Stipe Batinović Metković 334 03.
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Jakov Čulo Bjelovar 329 04.
2 Antonio Gložinić Ludbreg 280 03.
2 Marin Lepan Županja 259 03.
3 Karlo Murković Nedelišće 321 03.
3 Ivan Vukančić Zagreb 294 03.
4 Dino Šimunec Kutina 230 03.
5 Erik Erdelji Pitomača 301 04.
6 Jakov Vlahović Samobor 237 03.
  100-200-300-400m  OSNOVNA ŠKOLA  (Ž)                           11:05
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 VIROVITICA
2 SVETA NEDJELJA
3 ŽUPANJA
4 MURSKO SREDIŠĆE
5 ZAGREB
6 OSIJEK
RED. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 NOVA GRADIŠKA
2 KARLOVAC
3 KRIŽEVCI
4 ZADAR
5 DUBROVNIK
6 POŽEGA
RED. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 SPLIT
2 PULA
3 BJELOVAR
4 NOVI MAROF
5 KRK
6 SISAK
 100-200-300-400m OSNOVNA ŠKOLA  (M)                          11:20
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Pitomača
2 Samobor
3 Županja
4 Nedelišće
5 Zagreb
6 Osijek
RED. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Slavonski Brod
2 Karlovac
3 Križevci
4 Zadar
5 Metković
6 Požega
RED. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Split
2 Pazin
3 Bjelovar
4 Ludbreg
5
6 Kutina