Atletika – srednje škole


STARTNE LISTE – OSNOVNE ŠKOLE | STARTNE LISTE – SREDNJE ŠKOLE

Nelužbeni razultati ATLETIKE – 2018  OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

Neslužbeni rezultati SREDNJE ŠKOLE

          VIS SREDNJE ŠKOLE (M)                      12:45
RED. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Ivan Jakovljević Karlovac 212 98. 187 16
2 Mihael Doknjaš Županja 133 01. 184 15
3 Lovre Čulina Zadar 152 02. 184 15
4 Krunoslav Zrno Split 202 99. 181 13
5 Matko Alić Rijeka 166 99. 178 12
6 Martin Vedriš Koprivnica 187 00. 178 11
7 Ivan Grgić Kutina 139 99. 175 10
8 Stjepan Rašan Zagreb 195 01. 169 9
9 Borna Cik Osijek 125 99. 169 8
10 Grgur Višić Pula 226 98. 169 7
11 Benjamin Ujlaki Čakovec 118 01. 166 6
12 Lovro Jelić Samobor 146 00. 166 5
13 Karlo Vašarević Virovitica 205 99. 163 4
14 Jan Malunac Varaždin 160 00. 163 3
15 Marko Mujan Blato 180 00. 155 2
16 Ante Prskalo Bjelovar 173 02. 150 1
           VIS  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                   12:45
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Iva Brkić Osijek 64 00. 164 16
2 Klara Blažević Zagreb 36 01. 158 15
3 Karla Begović Pitomača 29 01. 155 14
4 Marija Beljan Bjelovar 1 00. 155 13
5 Anja Kovačić Jastrebarsko 57 99. 152 12
6 Ema Čop Varaždin 8 02. 149 11
7 Ema Dania Čakovec 50 01. 146 10
8 Dorotea Čvagić Koprivnica 78 01. 143 9
9 Silvia Urlić Split 99 02. 135 8
10 Nika Družeta Pula 106 00. 135 7
11 Mateja Gršeta Kutina 22 02. 130 6
12 Rebecca Popović Dubrovnik 92 00. 130 6
13 Karla Iličić Vinkovci 43 02. 130 4
14 Mia Baničak Karlovac 71 02. 125 3
15 Andrea Koraca Rijeka 15 02. 125 2
16 Marta Svorcina Zadar 85 02. N.M 0
         KUGLA 4KG. SREDNJE ŠKOLE (Ž)       12:45
PL. IME i PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Laura Štefanec Zagreb 37 98. 12.03 16
2 Ana Majdak Varaždin 9 01. 10.75 15
3 Ana Vusić Pitomača 30 01. 9.34 14
4 Lucija Zupčić Zadar 86 99. 8.92 13
5 Tena Desić Kutina 23 99. 8.92 12
6 Petrunjela Pavić Dubrovnik 93 00. 8.78 11
7 Ana Đuran Čakovec 51 00. 8.78 10
8 Patricija Završki Bjelovar 2 01. 8.76 9
9 Domina Butić Split 100 00. 8.62 8
10 Petra Durgel Osijek 65 99. 8.59 7
11 Emanuela Martinović Rijeka 16 99. 8.30 6
12 Tea Valčić Pula 107 00. 7.70 5
13 Iva Derdić Jastrebarsko 58 02. 7.61 4
14 Nika Markić Vinkovci 44 03. 7.48 3
15 Stela Lončarić Koprivnica 79 00. 7.15 2
16 Ivona Jurilj Karlovac 72 99. 6.14 1
  SKOK U DALJ SREDNJE ŠKOLE (M)           12:45
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BODOVI
1 Ivan Mišković Zadar 153 00. 6.84 16
2 Saša Sekovanić Varaždin 159 00. 6.43 15
3 Luka Lalić Bjelovar 174 99. 6.20 14
4 Pavao Strahija Čakovec 117 02. 5.95 13
5 Dominik Zovak Županja 131 01. 5.92 12
6 Dominik Dubravac Osijek 124 99. 5.85 11
7 Benedikt Lazar Koprivnica 188 00. 5.76 10
8 Petar Zirdum Zagreb 196 02. 5.63 9
9 Dominik Ribić Karlovac 214 99. 5.48 8
10 Tadej Jaković Virovitica 204 00. 5.48 7
11 Luka Lišnjić Split 201 00. 5.37 6
12 Teo Tomulić Rijeka 167 00. 5.09 5
13 Kristijan Golubić Samobor 147 00. 5.03 4
14 Andro Jungher Blato 182 99. 4.84 3
15 Andrija Žufić Pula 225 99. 4.73 2
16 Ivan Marošević Kutina 138 02. x 0
  SKOK U DALJ SREDNJE ŠKOLE (Ž)            12:45
PL. IME i PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Klara Barnjak Rijeka 17 99. 5.52 16
2 Jana Pranjić Osijek 66 02. 5.22 15
3 Lucija Nemanić Zagreb 38 99. 5.22 14
4 Tea Smokrović Zadar 87 01. 5.11 13
5 Lea Branilović Čakovec 52 00. 5.09 12
6 Petra Špicar Varaždin 10 99. 4.93 11
7 Ena Radovanović Split 101 99. 4.90 10
8 Anja Milas Pula 108 02. 4.77 9
9 Magdalena Rajić Bjelovar 3 99. 4.67 8
10 Martina Kovačić Vinkovci 45 01. 4.43 7
11 Kaja Sertić Koprivnica 80 01. 4.30 6
12 Mia Šaban Jastrebarsko 59 00. 4.29 5
13 Magdalena Kovačić Karlovac 73 99. 4.09 4
14 Lara Krmelić Kutina 24 02. 3.91 3
15 Karla Hajtić Pitomača 31 00. 3.88 2
16 Luciana lonac Dubrovnik 94 02. 3.73 1
        100m  SREDNJA ŠKOLA (Ž)                   12:45
PL. 1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Lucija Bartulović Split 102 00. 12.96
2 Luana Zrinić Pula 109 01. 13.19
3 Paula Sorić Zadar 88 02. 13.46
4 Rebecca Devčić Bjelovar 4 02. 14.37
5 Gracija Filipović Dubrovnik 95 02. 14.93
PL. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Ena Krebelj Varaždin 11 99. 12.86
2 Petra Frančić Vinkovci 46 02. 13.56
3 Tara Dražić Zagreb 39 99. 14.02
4 Dora Petković Kutina 25 02. 14.55
5 Ana Miškulin Rijeka 18 00. 14.80
6 Ivona Šimić Pitomača 32 99. 15.70
PL. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Ema Guskić Osijek 67 01. 13.26
2 Lucija Đaković Čakovec 53 02. 13.84
3 Dora Kučinić Karlovac 74 02. 13.96
4 Lucija Bogović Jastrebarsko 60 00. 14.33
5 Petra Ivković Koprivnica 81 02. 14.98
        100m  SREDNJA ŠKOLA (Ž)                   12:45
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Ena Krebelj Varaždin 11 99. 12.86 16
2 Lucija Bartulović Split 102 00. 12.96 15
3 Luana Zrinić Pula 109 01. 13.19 14
4 Ema Guskić Osijek 67 01. 13.26 13
5 Paula Sorić Zadar 88 02. 13.46 12
6 Petra Frančić Vinkovci 46 02. 13.56 11
7 Lucija Đaković Čakovec 53 02. 13.84 10
8 Dora Kučinić Karlovac 74 02. 13.96 9
9 Tara Dražić Zagreb 39 99. 14.02 8
10 Lucija Bogović Jastrebarsko 60 00. 14.33 7
11 Rebecca Devčić Bjelovar 4 02. 14.37 6
12 Dora Petković Kutina 25 02. 14.55 5
13 Ana Miškulin Rijeka 18 00. 14.80 4
14 Gracija Filipović Dubrovnik 95 02. 14.93 3
15 Petra Ivković Koprivnica 81 02. 14.98 2
16 Ivona Šimić Pitomača 32 99. 15.70 1
        100m  SREDNJA ŠKOLA (M)                   13:00
PL. 1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ W-1,2
1 Luka Rijetković Bjelovar 169 00. 12.01
2 Ivan Čulin Split 197 99. 12.09
3 David Vlakić Zadar 148 00. 12.17
4 Toni Borovina Blato 176 00. 12.28
5 Antonio Perinić Pula 221 00. 13.10
PL. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ W-1,3
1 Erik Sluga Rijeka 162 01. 11.57
2 Matija Dvorski Varaždin 155 99. 12.08
3 Mihael Barišić Kutina 134 99. 12.33
4 Karlo Petrinić Virovitica 207 98. 12.35
5 Goran Šitum Županja 127 01. 12.36
6 Vili Škrnanc Samobor 141 01. 12.43
PL. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ W-2,6
1 Matija Žnidarić Čakovec 113 01. 11.77
2 Matej Klarić Zagreb 190 02. 11.81
3 Andrej Rešetar Osijek 120 99. 12.01
4 Davor Šinjaković Koprivnica 183 00. 12.33
5 Patrik Šiljevinac Karlovac 216 02. 12.73
        100m  SREDNJA ŠKOLA (M)                   13:00
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BODOVI
1 Erik Sluga Rijeka 162 01. 11.57 16
2 Matija Žnidarić Čakovec 113 01. 11.77 15
3 Matej Klarić Zagreb 190 02. 11.81 14
4 Luka Rijetković Bjelovar 169 00. 12.01 13
5 Andrej Rešetar Osijek 120 99. 12.01 13
6 Matija Dvorski Varaždin 155 99. 12.08 11
7 Ivan Čulin Split 197 99. 12.09 10
8 David Vlakić Zadar 148 00. 12.17 9
9 Toni Borovina Blato 176 00. 12.28 8
10 Mihael Barišić Kutina 134 99. 12.33 7
11 Davor Šinjaković Koprivnica 183 00. 12.33 7
12 Karlo Petrinić Virovitica 207 98. 12.35 5
13 Goran Šitum Županja 127 01. 12.36 4
14 Vili Škrnanc Samobor 141 01. 12.43 3
15 Patrik Šiljevinac Karlovac 216 02. 12.73 2
16 Antonio Perinić Pula 221 00. 13.1 1
       400 m   SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 13:15
PL.           1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Dora Dent Bjelovar 5 01. 59.20
2 Laura Štiglić Rijeka 19 02. 1:05,04
3 Ela Đipalo Varaždin 12 02. 1:06,54
4 Petra Kartela Zagreb 40 99. 1:07,81
5 Sandra Greguraš Pitomača 33 02. 1.08,20
6 Nina Halajko Kutina 26 00. 1:08,87
PL.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Matea Veber Osijek 68 01. 1:01,52
2 Laura Horvat Čakovec 54 01. 1:10,65
3 Marijeta Brezetić Karlovac 75 01. 1:11,73
4 Jana Budinščak Jastrebarsko 61 02. 1:12,44
5 Barbara Gilinger Vinkovci 47 01. 1:12,54
PL. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Petra Cokarić Split 103 02. 57,78
2 Mia Fable Pula 110 01. 1:03,11
3 Lara Merlo Zadar 89 01. 1:03,58
4 Anna Miletić Dubrovnik 96 03. 1:12,12
5 Sara Delimar Koprivnica 82 01. 1:14,08
       400 m   SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 13:15
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Petra Cokarić Split 103 02. 57,78 16
2 Dora Dent Bjelovar 5 01. 59.20 15
3 Matea Veber Osijek 68 01. 1:01,52 14
4 Mia Fable Pula 110 01. 1:03,11 13
5 Lara Merlo Zadar 89 01. 1:03,58 12
6 Laura Štiglić Rijeka 19 02. 1:05,04 11
7 Ela Đipalo Varaždin 12 02. 1:06,54 10
8 Petra Kartela Zagreb 40 99. 1:07,81 9
9 Sandra Greguraš Pitomača 33 02. 1.08,20 8
10 Nina Halajko Kutina 26 00. 1:08,87 7
11 Laura Horvat Čakovec 54 01. 1:10,65 6
12 Marijeta Brezetić Karlovac 75 01. 1:11,73 5
13 Anna Miletić Dubrovnik 96 03. 1:12,12 4
14 Jana Budinščak Jastrebarsko 61 02. 1:12,44 3
15 Barbara Gilinger Vinkovci 47 01. 1:12,54 2
16 Sara Delimar Koprivnica 82 01. 1:14,08 1
       400 m      SREDNJE ŠKOLE (M)              13:30
PL.           1.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Luka Kopjar Varaždin 156 99. 53.73
2 Karlo Pšeničnjak Samobor 142 99. 54.79
3 Michael Zorić Virovitica 208 99. 55.53
4 Mihael Kovačević Bjelovar 170 99. 1.00,24
5 Erik Sluga Rijeka 163 01. 1.01,71
6 Ivan Andrić Kutina 135 02. 1.03,30
RED.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Karlo Marciuš Čakovec 114 99. 50.84
2 Lovro Marđetković Osijek 121 01. 51.88
3 Nikola Novosel Zagreb 191 99. 52.37
4 Filip Dejanović Karlovac 217 99. 56.81
5 Tihomir Tatomirović Županja 128 01. 1.12,00
RED. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Karlo Videka Split 198 00. 50.40
2 Daniel Nimac Pula 222 99. 54.81
3 Stipe Grbić Zadar 149 99. 55.87
4 Antonio Trumpić Koprivnica 184 02. 56.26
5 Josip Rudan Blato 177 00. 59.24
       400 m      SREDNJE ŠKOLE (M)              13:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD.
1 Karlo Videka Split 198 00. 50.40 16
2 Karlo Marciuš Čakovec 114 99. 50.84 15
3 Lovro Marđetković Osijek 121 01. 51.88 14
4 Nikola Novosel Zagreb 191 99. 52.37 13
5 Luka Kopjar Varaždin 156 99. 53.73 12
6 Karlo Pšeničnjak Samobor 142 99. 54.79 11
7 Daniel Nimac Pula 222 99. 54.81 10
8 Michael Zorić Virovitica 208 99. 55.53 9
9 Stipe Grbić Zadar 149 99. 55.87 8
10 Antonio Trumpić Koprivnica 184 02. 56.26 7
11 Filip Dejanović Karlovac 217 99. 56.81 6
12 Josip Rudan Blato 177 00. 59.24 5
13 Mihael Kovačević Bjelovar 170 99. 1.00,24 4
14 Erik Sluga Rijeka 163 01. 1.01,71 3
15 Ivan Andrić Kutina 135 02. 1.03,30 2
16 Tihomir Tatomirović Županja 128 01. 1.12,00 1
       800 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                  13:45
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Lara Klojčnik Split 104 02. 2.36,49
2 Nensi Adamović Osijek 69 01. 2:41,02
3 Dora Grgić Zadar 90 02. 2:43,98
4 Nikolina Mucić Pula 111 02. 2:45,89
5 Gabriela Vrabec Koprivnica 83 00. 2:51,44
6 Barbara Šabanagić Karlovac 76 01. 2:55,64
7 Lucija Čurlin Dubrovnik 97 01. 3:00,41
PL. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Elena Pazman Kutina 27 00. 2:21,60
2 Simona Jambrošić Varaždin 13 03. 2:31,29
3 Martina Taritaš Zagreb 41 00. 2:42,78
4 Vilma Rajić Bjelovar 6 02. 2.48,53
5 Dorotea Grgičin Pitomača 34 00. 2:58,81
6 Paula Pinturić Jastrebarsko 62 99. 2:59,13
7 Magdalena Doležaj Čakovec 55 99. 2:59,46
8 Vlatka Vrdoljak Vinkovci 48 99. 3:10,81
9 Roberta Miljanović Rijeka 20 01. 3:17,37
       800 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                  13:45
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Elena Pazman Kutina 27 00. 2:21,60 16
2 Simona Jambrošić Varaždin 13 03. 2:31,29 15
3 Lara Klojčnik Split 104 02. 2.36,49 14
4 Nensi Adamović Osijek 69 01. 2:41,02 13
5 Martina Taritaš Zagreb 41 00. 2:42,78 12
6 Dora Grgić Zadar 90 02. 2:43,98 11
7 Nikolina Mucić Pula 111 02. 2:45,89 10
8 Vilma Rajić Bjelovar 6 02. 2.48,53 9
9 Gabriela Vrabec Koprivnica 83 00. 2:51,44 8
10 Paula Pinturić Jastrebarsko 62 99. 2:53,13 7
11 Barbara Šabanagić Karlovac 76 01. 2:55,64 6
12 Dorotea Grgičin Pitomača 34 00. 2:58,81 5
13 Magdalena Doležaj Čakovec 55 99. 2:59,46 4
14 Lucija Čurlin Dubrovnik 97 01. 3:00,41 3
15 Vlatka Vrdoljak Vinkovci 48 99. 3:10,81 2
16 Roberta Miljanović Rijeka 20 01. 3:17,37 1
         KUGLA 5KG. SREDNJE ŠKOLE (M)      14:00
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD.
1 Bartul Zemunik Split 203 99. 16.18 16
2 Trpimir Široki Zagreb 194 98. 13.84 15
3 Edi Dan Virovitica 206 99. 13.25 14
4 Antonio Jagodić Samobor 145 00. 12.81 13
5 Karlo Šoštarec Čakovec 119 00. 12.79 12
6 Andreas Jozepović Varaždin 161 01. 12.66 11
7 Frano Gugić Blato 181 00. 12.50 10
8 Jurica Oršulić Bjelovar 175 01. 12.28 9
9 Mario Ratković Koprivnica 189 99. 11.91 8
10 Mihael Prgić Županja 132 99. 11.89 7
11 Fabijan Kontić Osijek 126 00. 11.38 6
12 Ivan Zrilić Karlovac 215 00. 11.38 5
13 Luka Zujić Rijeka 168 99. 10.45 4
14 Erik Fabian Kaurin Kutina 140 00. 10.21 3
15 Franov Paulo Zadar 154 00. 8.95 2
16 Dorian Kuzmić Pula 227 01. 6.62 1
       800 m   SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:00
RED. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Albert Rušak Koprivnica 185 01. 2.07,46
2 Alen Ajzeli Osijek 122 01. 2.07,48
2 Dino Hadžiabdić Split 199 99. 2.11,89
3 Marko Ljevar Karlovac 213 00. 2.16,56
4 Rio Kleva Pula 223 01. 2.18,24
5 Roko Delija Zadar 150 02. 2.21,16
6 Matija Šeparović Blato 178 02. 2.28,58
PL. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Dominik Babić Rijeka 164 01. 2.07,64
2 Valentino Runtas Samobor 143 99. 2.13,93
2 Karlo Jakupec Virovitica 209 01. 2.15,75
3 Josip Josipović Zagreb 192 01. 2.17,57
3 Marko Filipović Županja 129 99. 2.18,94
4 Antonio Koloman Varaždin 157 02. 2.19,13
4 Filip Kliček Bjelovar 171 02. 2.20,92
5 Mislav Miser Čakovec 115 01. 2.27,48
6 Dino Ostojić Kutina 136 01. 2.37,16
       800 m   SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:00
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD.
1 Albert Rušak Koprivnica 185 01. 2.07,46 16
2 Alen Ajzeli Osijek 122 01. 2.07,48 15
3 Dominik Babić Rijeka 164 01. 2.07,64 14
4 Dino Hadžiabdić Split 199 99. 2.11,89 13
5 Valentino Runtas Samobor 143 99. 2.13,93 12
6 Karlo Jakupec Virovitica 209 01. 2.15,75 11
7 Marko Ljevar Karlovac 213 00. 2.16,56 10
8 Josip Josipović Zagreb 192 01. 2.17,57 9
9 Rio Kleva Pula 223 01. 2.18,24 8
10 Marko Filipović Županja 129 99. 2.18,94 7
11 Antonio Koloman Varaždin 157 02. 2.19,13 6
12 Filip Kliček Bjelovar 171 02. 2.20,92 5
13 Roko Delija Zadar 150 02. 2.21,16 4
14 Mislav Miser Čakovec 115 01. 2.27,48 3
15 Matija Šeparović Blato 178 02. 2.28,58 2
16 Dino Ostojić Kutina 136 01. 2.37,16 1
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 14:15
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Lara Topić Split 105 02. 5:10,05
2 Dora Bogić Kutina 28 01. 5:15,71
3 Zara Baković Zagreb 42 01. 5:16,07
4 Romina Lazarin Rijeka 21 02. 6:19,59
5 Anastazija Furdi Čakovec 56 98. 6:20,30
6 Marija Devald Pitomača 35 01. 6:44,34
7 Ana Marija Mustapić Vinkovci 49 00. 6:47,74
8 Marija Kitin Dubrovnik 98 01. 7:50,36
PL. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Helena Valentić Karlovac 77 00. 5:01,98
2 Leonarda Pavlin Pula 112 03. 5:10,33
3 Laura Šoš Osijek 70 03. 5:51,47
4 Andrea Anna Milin Zadar 91 00. 5:55,23
5 Sabina Horvat Varaždin 14 99. 6:10,57
6 Gabriela Suša Jastrebarsko 63 02. 6:13,30
7 Sara Fanton Bjelovar 7 00. 6:22,39
8 Dunja Galinec Koprivnica 84 03. 6:23,96
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (Ž)                 14:15
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Helena Valentić Karlovac 77 00. 5:01,98 16
2 Lara Topić Split 105 02. 5:10,05 15
3 Leonarda Pavlin Pula 112 03. 5:10,33 14
4 Dora Bogić Kutina 28 01. 5:15,71 13
5 Zara Baković Zagreb 42 01. 5:16,07 12
6 Laura Šoš Osijek 70 03. 5:51,47 11
7 Andrea Anna Milin Zadar 91 00. 5:55,23 10
8 Sabina Horvat Varaždin 14 99. 6:10,57 9
9 Gabriela Suša Jastrebarsko 63 02. 6:13,30 8
10 Romina Lazarin Rijeka 21 02. 6:19,59 7
11 Anastazija Furdi Čakovec 56 98. 6:20,30 6
12 Sara Fanton Bjelovar 7 00. 6:22,39 5
13 Dunja Galinec Koprivnica 84 03. 6:23,96 4
14 Marija Devald Pitomača 35 01. 6:44,34 3
15 Ana Marija Mustapić Vinkovci 49 00. 6:47,74 2
16 Marija Kitin Dubrovnik 98 01. 7:50,36 1
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:30
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Ivan Vuletić Rijeka 165 02. 4.35,75
2 Marko Kučinić Županja 130 00. 4.44,66
3 Lovro Puškarić Samobor 144 01. 4.48,61
4 Jan Šimunić Čakovec 116 01. 4.48,91
5 Mario Bošnjaković Virovitica 210 01. 4.55,87
6 Kristijan Šejić Bjelovar 172 99. 5.01,82
7 Leon Jukić Pula 224 01. 5.16,61
Andrej Burić Kutina 137 02. dnf
PL. 2. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Tomislav Novosel Zagreb 193 99. 4.11,38
2 Bruno Belčić Karlovac 211 00. 4.14,50
3 Marko Gregurec Koprivnica 186 01. 4.29,15
4 Lucio Dunkić Split 200 01. 4.33,54
5 Tin Horvat Varaždin 158 01. 4.47,74
6 Domagoj Karlović Zadar 151 01. 4.48,68
7 Filip Jungher Blato 179 99. 5.23,02
8 Hrvoje Veber Osijek 123 99. 5.26,03
       1500 m  SREDNJE ŠKOLE (M)                 14:30
RED. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD.
1 Tomislav Novosel Zagreb 193 99. 4.11,38 16
2 Bruno Belčić Karlovac 211 00. 4.14,50 15
3 Marko Gregurec Koprivnica 186 01. 4.29,15 14
4 Lucio Dunkić Split 200 01. 4.33,54 13
5 Ivan Vuletić Rijeka 165 02. 4.35,75 12
6 Marko Kučinić Županja 130 00. 4.44,66 11
7 Tin Horvat Varaždin 158 01. 4.47,74 10
8 Lovro Puškarić Samobor 144 01. 4.48,61 9
9 Domagoj Karlović Zadar 151 01. 4.48,68 8
10 Jan Šimunić Čakovec 116 01. 4.48,91 7
11 Mario Bošnjaković Virovitica 210 01. 4.55,87 6
12 Kristijan Šejić Bjelovar 172 99. 5.01,82 5
13 Leon Jukić Pula 224 01. 5.16,61 4
14 Filip Jungher Blato 179 99. 5.23,02 3
15 Hrvoje Veber Osijek 123 99. 5.26,03 2
16 Andrej Burić Kutina 137 02. dnf 0
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (Ž)   14:50
PL. 1. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ
1 Osijek 2:27,61
2 P.KARTELA, L.NEMANIĆ,T.DRAŽIĆ, K. BLAŽEVIĆ Zagreb 2:32,47
3 Čakovec 2:33,22
4 Jastrebarsko 2:40,47
5 Pitomača 2:42,57
6 Vinkovci 2:42,93
PL. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Zadar 2:30,90
2 Dubrovnik 2:45,96
3 P.ŠILJEVINAC,S.PREŽGAJ,L.MEJAŠIĆ,I.JAKOVLJEVIĆ Karlovac 212 2:48,75
4 Koprivnica 2:49,94
PL. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD.
1 Split 2:22,24
2 Bjelovar 2:30,26
3 Pula 2:32,32
4 Varaždin 2:34,99
5 Rijeka 2:36,13
6 Kutina 2:44,62
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (Ž)   14:50
PL. PREZIME I IME ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ BOD
1 Split 2:22,24 32
2 Osijek 2:27,61 30
3 Bjelovar 2:30,26 28
4 Zadar 2:30,90 26
5 Pula 2:32,32 24
6 P.KARTELA, L.NEMANIĆ,T.DRAŽIĆ, K. BLAŽEVIĆ Zagreb 2:32,47 22
7 Čakovec 2:33,22 20
8 Varaždin 2:34,99 18
9 Rijeka 2:36,13 16
10 Jastrebarsko 2:40,47 14
11 Pitomača 2:42,57 12
12 Vinkovci 2:42,93 10
13 Kutina 2:44,62 8
14 Dubrovnik 2:45,96 6
15 P.ŠILJEVINAC,S.PREŽGAJ,L.MEJAŠIĆ,I.JAKOVLJEVIĆ Karlovac 212 2:48,75 4
16 Koprivnica 2:49,94 2
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (M)    15:05
PL. 1. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ
1 Čakovec 2.05,35
2 Zagreb 2.05,37
3 Osijek 2.09,07
4 Županja 2.19,04
5 Samobor 2.25,02
6 Virovitica 2.26,84
PL. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ
1 Zadar 2.08,20
2 Karlovac 2.10,75
3 Koprivnica 2.12,51
4 Blato 2.22,47
PL. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ
1 Split 2.05,92
2 Rijeka 2.11,43
3 Bjelovar 2.12,13
4 Pula 2.15,04
5 Varaždin 2.17,70
6 Kutina 2.27,38
 100-200-300-400m SREDNJA ŠKOLA  (M)    15:05
PL. ime i prezime ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ. BOD.
1 Čakovec 2.05,35 32
2 Zagreb 2.05,37 30
3 Split 2.05,92 28
4 Zadar 2.08,20 26
5 Osijek 2.09,07 24
6 Karlovac 2.10,75 22
7 Rijeka 2.11,43 20
8 Bjelovar 2.12,13 18
9 Koprivnica 2.12,51 16
10 Pula 2.15,04 14
11 Varaždin 2.17,70 12
12 Županja 2.19,04 10
13 Blato 2.22,47 8
14 Samobor 2.25,02 6
15 Virovitica 2.26,84 4
16 Kutina 2.27,38 2

 

UKUPAN POREDAK

SREDNJA ŠKOLA MLADIĆI
Pored. ŠKOLA GRAD 100m 400m 800m 1500m vis dalj kugla 100-200-300-400M Ukupno
1 V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR Split 10 16 13 13 13 6 16 28 115
2 I. TEHNIČKA ŠKOLA TESLA Zagreb 14 13 9 16 9 9 15 30 115
3 TEHNIČKA ŠKOLA Čakovec 15 15 3 7 6 13 12 32 103
4 EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA Osijek 13 14 15 2 8 11 6 24 93
5 GIMNAZIJA “FRAN GALOVIĆ” Koprivnica 7 7 16 14 11 10 8 16 89
6 EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA Zadar 9 8 4 8 15 16 2 26 88
7 GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA Rijeka 16 3 14 12 12 5 4 20 86
8 MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO – OBRTNIČKA ŠKOLA Karlovac 2 6 10 15 16 8 5 22 84
9 ELEKTROSTROJARSKA ŠKOLA Varaždin 11 12 6 10 3 15 11 12 80
10 TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar 13 4 5 5 1 14 9 18 69
11 GIMNAZIJA ŽUPANJA Županja 4 1 7 11 15 12 7 10 67
12 SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA Samobor 3 11 12 9 5 4 13 6 63
13 TEHNIČKA ŠKOLA VIROVITICA Virovitica 5 9 11 6 4 7 14 4 60
14 GIMNAZIJA PULA Pula 1 10 8 4 7 2 1 14 47
15 SREDNJA ŠKOLA BLATO Blato 8 5 2 3 2 3 10 8 41
16 SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina 7 2 1 0 10 0 3 2 25

 

SREDNJA ŠKOLA DJEVOJKE
Pored. ŠKOLA GRAD 100m 400m 800m 1500m vis dalj kugla 100-200-300-400m Ukupno
1 I. GIMNAZIJA OSIJEK Osijek 13 14 13 11 16 15 7 30 119
2 V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR Split 15 16 14 15 8 10 8 32 118
3 ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb 8 9 12 12 15 14 16 22 108
4 PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN Varaždin 16 10 15 9 11 11 15 18 105
5 GIMNAZIJA PULA Pula 14 13 10 14 7 9 5 24 96
6 GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Zadar 12 12 11 10 0 13 12 26 96
7 GIMNAZIJA BJELOVAR Bjelovar 6 15 9 5 13 8 9 28 93
8 SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec 10 6 4 6 10 12 10 20 78
9 SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina 5 7 16 13 6 3 13 8 71
10 PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA Rijeka 4 11 1 7 2 16 6 16 63
11 SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO Jastrebarsko 7 3 7 8 12 5 4 14 60
12 SREDNJA ŠKOLA STJEPANA SULIMANCA Pitomača 1 8 5 3 14 2 14 12 59
13 GIMNAZIJA KARLOVAC Karlovac 9 5 6 16 3 4 1 4 48
14 EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA Vinkovci 11 2 2 2 4 7 3 10 41
15 BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI Dubrovnik 3 4 3 1 6 1 11 6 35
16 GIMNAZIJA “FRAN GALOVIĆ” Koprivnica 2 1 8 4 9 6 2 2 34