Atletika – osnovne škole


STARTNE LISTE – OSNOVNE ŠKOLE | STARTNE LISTE – SREDNJE ŠKOLE

Nelužbeni razultati ATLETIKE – 2018  OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

Neslužbeni rezultati OSNOVNE ŠKOLE

            VIS OSNOVNE ŠKOLE (M)                                                09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Martin Mlinarić Nedelišće 323 03. 190 17
2 Matej Oplanić Pazin 309 04. 168 16
3 Filip Markus Zagreb 298 03. 165 15
4 Filip Zdelar Ludbreg 282 03. 165 14
5 Karlo Salaj Osijek 256 04. 165 13
6 Mateo Glavić Zadar 347 04. 162 12
7 Tin Jelić Samobor 241 04. 162 11
8 Lovro  Burazin Kutina 231 03. 159 10
9 Mateo Peričić Split 245 03. 156 9
10 Jakob Borna Berač Županja 262 04. 153 8
11 Dominik Burin Pitomača 302 03. 150 7
12 Nikola Volarević Metković 340 03. 150 6
13 Dinko Kovačić Bjelovar 331 04. 150 5
14 Tomislav Bartošak Požega 274 03. 145 4
15 Luka Tutek Slavonski Brod 317 03. 140 3
15 Augustin Moškun Karlovac 291 03. 140 3
15 Gabriel Bogdan Križevci 268 04. 140 3
          VIS OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                                 09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Petra Predrijevac Zagreb 442 03. 148 18
2 Andrea Vuradin Novi Marof 477 03. 145 17
3 Miriam Balunović Nova Gradiška 354 04. 139 16
4 Marija Medved Virovitica 414 03. 139 15
5 Ivana Srzentić Zadar 427 05. 139 14
6 Mia Ramić Split 399 04. 136 13
7 Anja Jambrešić Mursko Središće 465 04. 136 12
8 Sara Zrinić Pula 370 03. 136 11
9 Lina Ostrogović Krk 451 03. 136 10
10 Barbara Kranjčec Sveta Nedelja 447 05. 133 9
11 Marija Puntarić Požega 419 04. 133 8
12 Nika Vlahović Bjelovar 462 03. 130 7
12 Valerija Knežević Županja 384 03. 130 7
12 Lora Kuna Osijek 407 03. 130 7
15 Dalija Stabile Dubrovnik 435 04. 130 4
16 Anica Jaki Križevci 358 04. 115 3
16 Lucija Obajdin Karlovac 479 03. 115 3
18 Ana Sušec Sisak 392 03. 115 1
         KUGLA 3KG. OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                 09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Antea Konjuh Dubrovnik 436 03. 9.91 18
2 Valentina Filipović Požega 421 05. 9.41 17
3 Nika Brusić Krk 454 04. 9.31 16
4 Stela Španiček Zagreb 443 04. 9.01 15
5 Tea Josipović Županja 385 04. 8.97 14
6 Petra Skendrović Sveta Nedelja 450 03. 8.82 13
7 Karla  Trumpić Virovitica 415 04. 8.69 12
8 Lucia Silvana Šimac Zadar 428 03. 8.42 11
9 Lucija Peteh Pula 369 03. 8.23 10
10 Doris Devčić Karlovac 378 03. 7.81 9
11 Jana Mioković Sisak 394 03. 7.71 8
12 Josipa Hokman Novi Marof 475 03. 7.56 7
13 Daria Radanović Križevci 363 03. 7.37 6
14 Laura Malenica Split 398 05. 7.28 5
15 Ivona Zeko Osijek 408 04. 7.24 4
16 Ivana Čižmešija Bjelovar 463 04. 7.10 3
17 Chiara Pintarić Mursko Središće 469 03. 6.96 2
18 Leonarda Krstačić Nova Gradiška 356 03. 6.73 1
  SKOK U DALJ OSNOVNE ŠKOLE (M)                                   09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Luka Conjar Osijek 254 03. 5.56 17
2 Luka Oršolić Županja 260 03. 5.39 16
3 Adrian Bratulić Pazin 310 03. 5.35 15
4 Filip Sambol Zagreb 296 03. 5.26 14
5 Marin Vučković Metković 339 03. 5.17 13
6 Josip Štukar Pitomača 303 02. 5.10 12
7 Marko Knez Zadar 341 03. 5.00 11
8 Roko Farkaš Nedelišće 322 05. 4.82 10
9 Mislav Prekrat Samobor 240 04. 4.75 9
10 Tin Lacković Bjelovar 330 04. 4.74 8
11 Matija Đekić Ludbreg 281 03. 4.66 7
12 Karlo Salaj Kutina 234 03. 4.62 6
13 Patrik Galović Karlovac 289 04. 4.57 5
14 Luka Punoš Split 247 05. 4.45 4
15 Josip Šipek Požega 277 04. 4.38 3
16 Dorijan Zidarić Križevci 267 03. 4.32 2
17 Borna Fajdetić Slavonski Brod 316 03. 3.92 1
  SKOK U DALJ OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                    09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Nora Hošnjak Pula 368 05. 4.88 18
2 Jelena Puškadija Novi Marof 478 03. 4.52 17
3 Vita Penezić Zagreb 439 06. 4.49 16
4 Arijana Tomljenović Bjelovar 461 03. 4.46 15
5 Lea Kozlinger Virovitica 413 05. 4.40 14
6 Rebeka Novinić Mursko Središće 466 05. 4.22 13
7 Lara Bakarić Split 400 06. 4.15 12
8 Nika Račić Sveta Nedelja 448 05. 4.14 11
9 Lorena Kosić Krk 452 04. 4.09 10
10 Veronika Konfic Križevci 362 05. 4.07 9
11 Katja Piccolo Nova Gradiška 353 06. 4.02 8
12 Anja Veg Osijek 406 05. 4.01 7
13 Ema Džinić Županja 386 04. 3.95 6
14 Marta Musladin Dubrovnik 433 06. 3.78 5
15 Dora Gashi Zadar 426 04. 3.68 4
16 Lorena Kukić Požega 420 03. 3.67 3
17 Nika Krznar Sisak 391 03. 3.56 2
18 Paola Svilar Karlovac 380 04. 3.45 1
  VORTEX  OSNOVNE ŠKOLE (M)                                             09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Vedran Novak Slavonski Brod 319 03. 69.16 17
2 Roko Vugrinec Ludbreg 283 03. 66.79 16
3 Toni Perić Zadar 346 03. 64.46 15
4 Matej Babić Pitomača 304 02. 64.25 14
5 Entony Pasvat Pazin 312 03. 63.65 13
6 Luka Grdić Križevci 269 03. 62.86 12
7 Marin Roglić Metković 338 03. 61.08 11
8 Filip Jengić Nedelišće 324 03. 59.41 10
9 Hrvoje Kozić Županja 261 03. 58.93 9
10 Emil Vasiljević Bjelovar 333 03. 57.82 8
11 Adnan Omeragić Zagreb 295 03. 57.14 7
12 Manuel Brezović Karlovac 288 03. 54.47 6
13 Adrian Čosić Samobor 239 04. 54.39 5
14 Roko Burazin Kutina 232 04. 54.29 4
15 Dominik Budoš Požega 275 03. 53.01 3
16 Borna Šalov Split 248 03. 50.09 2
17 Ivica Repušić Osijek 253 03. 49.93 1
        100m  OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                               09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ W-0,5
1 Mia Rakoci Bjelovar 458 04. 13.44
2 Hana Tudor Zadar 423 05. 13.51
3 Dora Schnaider Pula 364 04. 13.67
4 Anja Ramić Split 395 03. 13.76
5 Josipa Habijan Dubrovnik 430 03. 14.82
6 Mia Zekić Požega 416 04. 15.35
PL. 2.GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ W+0,2
1 Nika Kozlinger Virovitica 409 05. 13.82
2 Pamela Fauković Sveta Nedelja 444 04. 13.97
3 Sara Jambrović Novi Marof 472 03. 14.50
4 Maria Pupovac Krk 455 06. 14.92
5 Lucija Bunjevac Sisak 388 03. 15.05
6 Petra Blažević Županja 381 03. 16.34
PL. 3.GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ W-1,1
1 Eva Mačković Zagreb 441 12.69
2 Lucija Kovačić Križevci 357 03. 13.21
3 Lea Marodi Mursko Središće 468 13.69
4 Lucija Branković Osijek 402 14.53
5 Ema Nakić Karlovac 371 14.56
6 Ena  Maras Nova Gradiška 348 14.95
        100m  OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                               09:30
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD.
1 Eva Mačković Zagreb 441 12.69 18
2 Lucija Kovačić Križevci 357 03. 13.21 17
3 Mia Rakoci Bjelovar 458 04. 13.44 16
4 Hana Tudor Zadar 423 05. 13.51 15
5 Dora Schnaider Pula 364 04. 13.67 14
6 Lea Marodi Mursko Središće 468 13.69 13
7 Anja Ramić Split 395 03. 13.76 12
8 Nika Kozlinger Virovitica 409 05. 13.82 11
9 Pamela Fauković Sveta Nedelja 444 04. 13.97 10
10 Sara Jambrović Novi Marof 472 03. 14.50 9
11 Lucija Branković Osijek 402 14.53 8
12 Ema Nakić Karlovac 371 14.56 7
13 Josipa Habijan Dubrovnik 430 03. 14.82 6
14 Maria Pupovac Krk 455 06. 14.92 5
15 Ena  Maras Nova Gradiška 348 14.95 4
16 Lucija Bunjevac Sisak 388 03. 15.05 3
17 Mia Zekić Požega 416 04. 15.35 2
18 Petra Blažević Županja 381 03. 16.34 1
        100m   OSNOVNA ŠKOLA (M)                                            09:45
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ W-0,7
1 Ivan Novak Bjelovar 327 02. 12.76
2 Bernard Murtić Zadar 344 03. 12.79
3 Karlo Šulc Požega 271 03. 12.93
4 David Vojsković Pazin 306 03. 13.34
5 Mihovil Bebić Metković 335 03. 13.46
6 Marin Bašić Split 242 03. 13.99
PL. 2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ W+1,4
1 Andre Posenjak Pitomača 299 03. 12.28
2 Ivan Lindić Samobor 235 04. 12.86
3 Karlo Stanić Kutina 228 03. 13.23
4 Simon Čizmešija Ludbreg 278 04. 13.47
5 Domagoj Džoić Županja 257 03. 13.49
PL. 3.GRUPA KLUB BR. GOD. REZ W-0,6
1 Arian Getto Osijek 250 03. 12.10
2 Luka Lipovac Zagreb 292 03. 12.62
3 Marin Žnidarić Nedelišće 320 03. 12.72
4 Oliver Ivanagić Slavonski Brod 313 03. 13.03
5 Dorijan Hadrović Križevci 264 03. 13.14
6 Aldo Lipošćak Karlovac 285 03. 13.61
        100m   OSNOVNA ŠKOLA (M)                                            09:45
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Arian Getto Osijek 250 03. 12.10 17
2 Andre Posenjak Pitomača 299 03. 12.28 16
3 Luka Lipovac Zagreb 292 03. 12.62 15
4 Marin Žnidarić Nedelišće 320 03. 12.72 14
5 Ivan Novak Bjelovar 327 02. 12.76 13
6 Bernard Murtić Zadar 344 03. 12.79 12
7 Ivan Lindić Samobor 235 04. 12.86 11
8 Karlo Šulc Požega 271 03. 12.93 10
9 Oliver Ivanagić Slavonski Brod 313 03. 13.03 9
10 Dorijan Hadrović Križevci 264 03. 13.14 8
11 Karlo Stanić Kutina 228 03. 13.23 7
12 David Vojsković Pazin 306 03. 13.34 6
13 Mihovil Bebić Metković 335 03. 13.46 5
14 Simon Čizmešija Ludbreg 278 04. 13.47 4
15 Domagoj Džoić Županja 257 03. 13.49 3
16 Aldo Lipošćak Karlovac 285 03. 13.61 2
17 Marin Bašić Split 242 03. 13.99 1
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                             10:00
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Lea Sintić Krk 456 04. 45.88
2 Antonela Tutić Virovitica 410 04. 46.00
3 Iva Smoljanec Novi Marof 473 03. 47.62
4 Iva Šimić Bjelovar 459 05. 48.18
5 Hana Lovreček Sveta Nedelja 445 04. 49.42
6 Ema Vuković Sisak 389 03. 51.22
PL.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Lea Novković Karlovac 376 03. 42.63
2 Katarina Pašalić Osijek 403 04. 45.13
3 Anja Zadravec Mursko Središće 471 04. 48.00
4 Iva Karaman Zagreb 437 04. 48.84
5 Petra Jemrić Županja 382 03. 52.16
Ema Senić Nova Gradiška 349 04. DNF
PL. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Marcela Gudić Križevci 359 03. 45.03
2 Martina Rakiđija Velagić Dubrovnik 432 03. 45.17
3 Sara Kailber Zadar 424 05. 45.94
4 Lucija Pejković Pula 365 03. 46.25
5 Ana Primorac Split 396 04. 48.41
6 Katja Prce Požega 417 05. 52.13
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                             10:00
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Lea Novković Karlovac 376 03. 42.63 18
2 Marcela Gudić Križevci 359 03. 45.03 17
3 Katarina Pašalić Osijek 403 04. 45.13 16
4 Martina Rakiđija Velagić Dubrovnik 432 03. 45.17 15
5 Lea Sintić Krk 456 04. 45.88 14
6 Sara Kailber Zadar 424 05. 45.94 13
7 Antonela Tutić Virovitica 410 04. 46.00 12
8 Lucija Pejković Pula 365 03. 46.25 11
9 Iva Smoljanec Novi Marof 473 03. 47.62 10
10 Anja Zadravec Mursko Središće 471 04. 48.00 9
11 Iva Šimić Bjelovar 459 05. 48.18 8
12 Ana Primorac Split 396 04. 48.41 7
13 Iva Karaman Zagreb 437 04. 48.84 6
14 Hana Lovreček Sveta Nedelja 445 04. 49.42 5
15 Ema Vuković Sisak 389 03. 51.22 4
16 Katja Prce Požega 417 05. 52.13 3
17 Petra Jemrić Županja 382 03. 52.16 2
Ema Senić Nova Gradiška 349 04. DNF
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (M)                                           10:15
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Leonard Kirin Samobor 236 04. 40.99
2 Ante Krešić Bjelovar 328 04. 42.07
3 Renato Crnoja Kutina 229 03. 43.49
4 Luka Kos Pitomača 300 04. 43.74
5 Matija Havaić Ludbreg 279 03. 45.40
PL.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Franko Salaj Osijek 251 04. 39.30
2 Pavo Vukelić Županja 258 03. 41.33
3 David Mukendi Slavonski Brod 314 03. 41.50
4 Kristijan Čabrajić Zagreb 293 04. 41.93
5 Oliver Janković Nedelišće 326 03. 42.79
6 Jurica Velić Karlovac 286 04. 46.93
PL. 3.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ
1 Branimir Nakićen Zadar 343 04. 40.55
2 Duje Berković Split 243 03. 41.37
3 Martin Bertoš Pazin 307 03. 42.28
4 Mihael Rudar Požega 272 03. 43.92
5 David Šimović Metković 336 03. 45.48
Luka Hadrović Križevci 265 05. DNF
       300 m      OSNOVNE ŠKOLE (M)                                           10:15
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Franko Salaj Osijek 251 04. 39.30 17
2 Branimir Nakićen Zadar 343 04. 40.55 16
3 Leonard Kirin Samobor 236 04. 40.99 15
4 Pavo Vukelić Županja 258 03. 41.33 14
5 Duje Berković Split 243 03. 41.37 13
6 David Mukendi Slavonski Brod 314 03. 41.50 12
7 Kristijan Čabrajić Zagreb 293 04. 41.93 11
8 Ante Krešić Bjelovar 328 04. 42.07 10
9 Martin Bertoš Pazin 307 03. 42.28 9
10 Oliver Janković Nedelišće 326 03. 42.79 8
11 Renato Crnoja Kutina 229 03. 43.49 7
12 Luka Kos Pitomača 300 04. 43.74 6
13 Mihael Rudar Požega 272 03. 43.92 5
14 Matija Havaić Ludbreg 279 03. 45.40 4
15 David Šimović Metković 336 03. 45.48 3
16 Jurica Velić Karlovac 286 04. 46.93 2
Luka Hadrović Križevci 265 05. DNF
         KUGLA 4KG. OSNOVNE ŠKOLE (M)                              10:40
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Roko Raspudić Split 246 03. 16.46 17
2 Gabrijel Burčul Zadar 345 03. 11.60 16
3 David Osmak Samobor 238 03. 11.45 15
4 Marko Sigurnjak Požega 276 03. 10.87 14
5 Mate Pušić Osijek 255 04. 10.85 13
6 Borna Jaki Križevci 270 03. 10.82 12
7 Vladimir Jambrešić Županja 263 01. 10.70 11
8 Adin Mujakić Zagreb 297 03. 10.65 10
9 Roko Golemac Metković 337 03. 10.55 9
10 Mate Mogorović Pazin 311 03. 10.03 8
11 Antonio Sulimanec Pitomača 305 03. 9.93 7
12 Ivan Gašparac Karlovac 290 03. 9.91 6
13 Antonio Lozančić Kutina 233 03. 9.56 5
14 Petar Logožar Nedelišće 325 03. 9.39 4
15 Mislav Zorić Slavonski Brod 318 03. 9.02 3
16 Mihovil Kozić Bjelovar 332 04. 7.88 2
17 Antonio Ante Vukelić Ludbreg 284 03. 7.66 1
  VORTEX  OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                              10:40
PL. IME I PREZIME ŠKOLA BR. GOD. REZ BOD
1 Veronika Šokota Zadar 429 04. 55.05 18
2 Lana Mačković Zagreb 440 03. 50.97 17
3 Isabela Hokman Novi Marof 476 03. 49.36 16
4 Elen Ivančić Pula 367 03. 45.86 15
5 Petra Sušić Dubrovnik 434 04. 45.84 14
6 Tena Nikolić Osijek 405 04. 44.24 13
7 Lucija Tesar Sveta Nedelja 449 04. 42.97 12
8 Emili Karagić Sisak 393 04. 41.69 11
9 Sara Dakić Nova Gradiška 355 04. 41.56 10
10 Julijana Berisha Krk 453 04. 39.47 9
11 Patricija Lazić Požega 422 04. 38.22 8
12 Lucia Smiljanić Virovitica 412 03. 37.93 7
13 Magdalena Butić Split 401 05. 37.87 6
14 Ivana Masnec Križevci 361 05. 37.60 5
15 Ela Petrić Bjelovar 464 06. 37.30 4
16 Helena Devčić Karlovac 379 05. 36.88 3
17 Melani Tuksar Mursko Središće 470 04. 35.47 2
18 Karla Izabela Marošević Županja 387 04. 34.79 1
       600 m    OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                              10:30
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Anamaria Gudić Križevci 360 06. 1:54,70
2 Lucija Karamarko Zadar 425 04. 1:57,07
3 Marina Pašalić Osijek 404 06. 2:00,12
4 Dora Pernar Požega 418 05. 2:02,02
5 Lana Keč Split 397 05. 2:02,10
6 Sara Sertić Orhanović Karlovac 377 06. 2:04,42
7 Lora Đurić Nova Gradiška 352 03. 2:10,29
8 Lara Tomić Pula 366 03. 1.44,38
9 Lea Abđušić Dubrovnik 431 03. 1.56,30
PL.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD.
1 Lorena Gabrić Zagreb 438 06. 1:51,64
2 Tena Marodi Mursko Središće 467 05. 1:51,85
3 Klara Crnoja Virovitica 411 05. 1:54,56
4 Matea Svećnjak Sveta Nedelja 446 04. 1:55,39
5 Tihana Kišak Novi Marof 474 03. 1:56,48
6 Bjanka Jug Bjelovar 460 04. 2:01,96
7 Martina Volarić Krk 457 03. 2:04,66
8 Nika Ivičinec Sisak 390 04. 2:09,68
9 Eva Begić Županja 383 04. 2:14,79
       600 m    OSNOVNE ŠKOLE (Ž)                                              10:30
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Lara Tomić Pula 366 03. 1.44,38 18
2 Lorena Gabrić Zagreb 438 06. 1:51,64 17
3 Tena Marodi Mursko Središće 467 05. 1:51,85 16
4 Klara Crnoja Virovitica 411 05. 1:54,56 15
5 Anamaria Gudić Križevci 360 06. 1:54,70 14
6 Matea Svećnjak Sveta Nedelja 446 04. 1:55,39 13
7 Lea Abđušić Dubrovnik 431 03. 1.56,30 12
8 Tihana Kišak Novi Marof 474 03. 1:56,48 11
9 Lucija Karamarko Zadar 425 04. 1:57,07 10
10 Marina Pašalić Osijek 404 06. 2:00,12 9
11 Bjanka Jug Bjelovar 460 04. 2:01,96 8
12 Dora Pernar Požega 418 05. 2:02,02 7
13 Lana Keč Split 397 05. 2:02,10 6
14 Sara Sertić Orhanović Karlovac 377 06. 2:04,42 5
15 Martina Volarić Krk 457 03. 2:04,66 4
16 Nika Ivičinec Sisak 390 04. 2:09,68 3
17 Lora Đurić Nova Gradiška 352 03. 2:10,29 2
16 Eva Begić Županja 383 04. 2:14,79 1
       800 m    OSNOVNE ŠKOLE (M)                                             10:45
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Nino Mirko Zebić Split 244 04. 2:20,62
2 Ante Zdrilić Zadar 342 03. 2:21,56
3 Damir Mogorić Pazin 308 03. 2:21,68
4 Luka Čondić Križevci 266 03. 2:24,29
5 Gabriel Marčetić Požega 273 03. 2:25,28
6 Stipe Batinović Metković 334 03. 2:26,15
7 Patrik Pavličić Osijek 252 05. 2:26,83
8 Leon Andrić Slavonski Brod 315 03. 2:40,66
9 Andrej Belčić Karlovac 287 03. 2:52,21
PL.      2.GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Ivan Vukančić Zagreb 294 03. 2:12,19
2 Jakov Vlahović Samobor 237 03. 2:15,69
3 Erik Erdelji Pitomača 301 04. 2:15,77
4 Dino Šimunec Kutina 230 03. 2:21,65
5 Karlo Murković Nedelišće 321 03. 2:23,13
6 Antonio Gložinić Ludbreg 280 03. 2:24,32
7 Jakov Čulo Bjelovar 329 04. 2:33,88
8 Marin Lepan Županja 259 03. 2:36,71
       800 m    OSNOVNE ŠKOLE (M)                                             10:45
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Ivan Vukančić Zagreb 294 03. 2:12,19 17
2 Jakov Vlahović Samobor 237 03. 2:15,69 16
3 Erik Erdelji Pitomača 301 04. 2:15,77 15
4 Nino Mirko Zebić Split 244 04. 2:20,62 14
5 Ante Zdrilić Zadar 342 03. 2:21,56 13
6 Dino Šimunec Kutina 230 03. 2:21,65 12
7 Damir Mogorić Pazin 308 03. 2:21,68 11
8 Karlo Murković Nedelišće 321 03. 2:23,13 10
9 Luka Čondić Križevci 266 03. 2:24,29 9
10 Antonio Gložinić Ludbreg 280 03. 2:24,32 8
11 Gabriel Marčetić Požega 273 03. 2:25,28 7
12 Stipe Batinović Metković 334 03. 2:26,15 6
13 Patrik Pavličić Osijek 252 05. 2:26,83 5
14 Jakov Čulo Bjelovar 329 04. 2:33,88 4
15 Marin Lepan Županja 259 03. 2:36,71 3
16 Leon Andrić Slavonski Brod 315 03. 2:40,66 2
17 Andrej Belčić Karlovac 287 03. 2:52,21 1
  100-200-300-400m  OSNOVNA ŠKOLA  (Ž)                           11:05
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 OSIJEK 2:36,86
2 VIROVITICA 2:37,09
3 MURSKO SREDIŠĆE 2:38,39
4 SVETA NEDJELJA 2:47,80
5 ŽUPANJA 2:56,66
6 ZAGREB 2.33,36
PL. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ.
1 KRIŽEVCI 359 2:30,51
2 KARLOVAC 376 2:38,65
3 DUBROVNIK 2:41,44
4 ZADAR 2:48,82
5 POŽEGA 2:54,42
6 NOVA GRADIŠKA 349 3:09,67
PL. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ.
1 PULA 2:32,69
2 SPLIT 2:34,95
3 NOVI MAROF 2:38,77
4 KRK 2:39,50
5 BJELOVAR 459 2:44,39
6 SISAK 2:52,46
  100-200-300-400m  OSNOVNA ŠKOLA  (Ž)                           11:05
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 KRIŽEVCI 359 2:30,51 36
2 PULA 2:32,69 34
18 ZAGREB 2.33,36 32
3 SPLIT 2:34,95 30
4 OSIJEK 2:36,86 28
5 VIROVITICA 2:37,09 26
6 MURSKO SREDIŠĆE 2:38,39 24
7 KARLOVAC 376 2:38,65 22
8 NOVI MAROF 2:38,77 20
9 KRK 2:39,50 18
10 DUBROVNIK 2:41,44 16
11 BJELOVAR 459 2:44,39 14
12 SVETA NEDJELJA 2:47,80 12
13 ZADAR 2:48,82 10
14 SISAK 2:52,46 8
15 POŽEGA 2:54,42 6
16 ŽUPANJA 2:56,66 4
17 NOVA GRADIŠKA 349 3:09,67 2
 100-200-300-400m OSNOVNA ŠKOLA  (M)                          11:20
PL. 1. GRUPA ŠKOLA BR. GOD. REZ.
1 Osijek 2:13,53
2 Zagreb 2:18,87
3 Županja 2:23,36
4 Samobor 2:25,87
5 Pitomača 2:27,73
6 Nedelišće 2:33,88
PL. 2. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ.
1 Križevci 2:22,10
2 Zadar 2:23,00
3 Metković 339 2:29,63
4 Požega 2:31,98
5 Karlovac 2:34,49
6 Slavonski Brod 314 2.27,79
PL. 3. GRUPA ŠKOLA ST. BR. GOD. REZ.
1 Kutina 229 2:23,09
2 Bjelovar 332 2:24,29
3 Pazin 2:25,55
4 Split 2:26,39
5 Ludbreg 283 2:28,14
 100-200-300-400m OSNOVNA ŠKOLA  (M)                          11:20
PL. PREZIME I IME ŠKOLA BR. GOD. REZ. BOD
1 Osijek 2:13,53 34
2 Zagreb 2:18,87 32
3 Križevci 2:22,10 30
4 Zadar 2:23,00 28
5 Kutina 229 2:23,09 26
6 Županja 2:23,36 24
7 Bjelovar 332 2:24,29 22
8 Pazin 2:25,55 20
9 Samobor 2:25,87 18
10 Split 2:26,39 16
11 Pitomača 2:27,73 14
12 Slavonski Brod 314 2.27,79 12
13 Ludbreg 283 2:28,14 10
14 Metković 339 2:29,63 8
15 Požega 2:31,98 6
16 Nedelišće 2:33,88 4
17 Karlovac 2:34,49 2

 

UKUPAN POREDAK

OSNOVNA ŠKOLA DJEČACI
Pored. ŠKOLA GRAD 100m 300m 800m vis vortex dalj kugla 100-200-300-400M Ukupno
1 OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC Zadar 12 16 13 12 15 11 16 28 123
2 OSNOVNA ŠKOLA MALEŠNICA Zagreb 15 11 17 15 7 14 10 32 121
3 OSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆA Osijek 17 17 5 13 1 17 13 34 117
4 OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor 11 15 16 11 6 9 15 18 101
5 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA Pazin 6 9 11 16 13 15 8 20 98
6 OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača 16 6 15 7 14 12 7 14 91
7 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KOZARCA Županja 3 14 3 8 9 16 11 24 88
8 OSNOVNA ŠKOLA ZVONIMIRA FRANKA Kutina 7 7 12 10 4 6 5 26 77
9 OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Nedelišće 14 8 10 17 10 10 4 4 77
10 OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” Križevci 8 0 9 3 12 2 12 30 76
11 OSNOVNA ŠKOLA MERTOJAK Split 1 13 14 9 2 4 17 16 76
12 IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar 13 10 4 5 8 8 2 22 72
13 OSNOVNA ŠKOLA DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA Metković 5 3 6 6 11 13 14 8 66
14 OSNOVNA ŠKOLA LUDBREG Ludbreg 4 4 8 14 16 7 1 10 64
15 OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod 9 12 2 3 17 1 3 12 59
16 OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆ Požega 10 5 7 4 3 3 14 6 52
17 OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac 2 2 1 3 5 5 6 2 26

 

 

 

OSNOVNA ŠKOLA DJEVOJČICE
Pored. ŠKOLA GRAD 100m 300m 600m vis dalj vortex kugla 100-200-300-400m Ukupno
1 OSNOVNA ŠKOLA OTOK Zagreb 18 6 17 18 16 17 15 32 139
2 OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula 14 11 18 11 18 15 10 34 131
3 OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ Virovitica 11 12 15 15 14 7 12 26 112
4 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA Križevci 17 17 14 3 9 5 6 36 107
5 OSNOVNA ŠKOLA NOVI MAROF Novi Marof 9 10 11 17 17 16 7 20 107
6 OSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆA Osijek 8 16 9 7 7 13 4 28 92
7 OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće 13 9 16 12 13 2 2 24 91
8 OSNOVNA ŠKOLA SPINUT Split 12 7 6 13 12 6 5 30 91
9 OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA Dubrovnik 6 15 12 4 5 14 18 16 90
10 OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar 15 13 10 14 4 18 6 10 90
11 OSNOVNA ŠKOLA FRAN KRSTO FRANKOPAN Krk 5 14 4 10 10 9 16 18 86
12 OSNOVNA ŠKOLA SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 10 5 13 9 11 12 13 12 85
13 IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar 16 8 8 7 15 4 3 14 75
14 OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK Karlovac 7 18 5 3 1 3 9 22 68
15 OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆ Požega 2 3 7 8 3 8 17 6 54
16 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA Nova Gradiška 4 0 2 16 8 10 1 2 43
17 OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR Sisak 3 4 3 1 2 11 8 8 40
18 OSNOVNA ŠKOLA IVANA KOZARCA Županja 1 2 1 7 6 1 14 4 36