5. i 6. razredi – REZULTATI


Završnica DP ŠSD-a u KROSU za školsku godinu 2017/2018.

SLUŽBENI rezultati KROSA -2018 (preliminarni podaci o pojedinačnim plasmanima) :

5. i 6. RAZREDI | OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

Konačni rezultati natjecanja u KROSU biti će OVDJE

Pojedinačni plasmani DJEČAKA (5-6)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 82 Luka Mušica OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 1
2 153 Patrik Pavličić Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 2
3 24 Marin Prolić OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 3
4 1 Niko Hošnjak OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula VIDIKOVAC 4
5 83 Neven Očić OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 5
6 33 Ivan Jukić OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ Runović MRAČAJ 6
7 129 Bruno Jaković OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće MRAV 7
8 40 Mile Parmać Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 8
9 34 Josip Jukić OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ Runović MRAČAJ 9
10 73 Jan Flegar Osnovna škola Bistra Donja Bistra BISTRA 10
11 85 Roko Gospić OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar STANOVI 11
12 49 Karlo Košak Osnovna škola Domašinec Dekanovec D.D.T. 12
13 21 Roberto Badanjak OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 13
14 37 Jure Ereš Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 14
15 157 Domagoj Kraljevic Osnovna škola Julija Benešića Ilok JULIJA BENEŠIĆA 15
16 41 Lukas Gamoš OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 16
17 23 Domagoj Marić OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 17
18 17 Ivan Viljam Padovan OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA Zagreb BREZOVICA 18
19 4 David Ukota OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula VIDIKOVAC 19
20 126 Ivan Blašković OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 20
21 55 Mateo Blaži Osnovna škola Vladimir Nazor Sveti Ilija HIGHLANDERI 21
22 86 Niko Bilić OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar STANOVI 22
23 19 Kristijan Pavić OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA Zagreb BREZOVICA 23
24 81 Luka Ružak OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 24
25 154 Dorian Herceg Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 25
26 74 Mihael Bužić Osnovna škola Bistra Donja Bistra BISTRA 26
27 18 Matej Ivankić OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA Zagreb BREZOVICA 27
28 61 Jakov Tomac OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 28
29 76 Luka Piculek Osnovna škola Bistra Donja Bistra BISTRA 29
30 125 Noa Jaković OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 30
31 87 Luka Donđivić OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar STANOVI 31
32 51 Patrik Monaco Osnovna škola Domašinec Dekanovec D.D.T. 32
33 63 Mario-Stjepan Matoić OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 33
34 95 Niko Tomaić OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 34
35 50 Niko Jakšić Osnovna škola Domašinec Dekanovec D.D.T. 35
36 130 Lovro Tanjić OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće MRAV 36
37 88 Leo Maračić OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar STANOVI
38 5 Luka Strehovac OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN Rijeka PEHLIN 38
39 7 Nuo Simonaj OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN Rijeka PEHLIN 39
40 84 David Kerep OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE
41 108 Žarko Dominik Jakovljević Katolička osnovna škola u Požegi Požega Emanuel 41
42 131 Fran Ćuk OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće MRAV 42
43 3 Marko Tončinić OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula VIDIKOVAC 43
44 22 Filip Fresl OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA
45 109 Luka Gregorac OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 45
46 2 Radenko Marković OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula VIDIKOVAC
47 38 Dominik Jerković Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 47
48 111 Patrik Julian Stipančić OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 48
49 107 Emanuel Tolić Katolička osnovna škola u Požegi Požega Emanuel 49
50 35 Mateo Majić OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ Runović MRAČAJ 50
51 62 Gabriel Bosek OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 51
52 106 Matko Ružičić Katolička osnovna škola u Požegi Požega Emanuel 52
53 158 Nikola Vorkapić Osnovna škola Julija Benešića Ilok JULIJA BENEŠIĆA 53
54 43 Andrija Berač OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 54
55 128 Dorijan Putar OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 55
56 53 Luka Picek Osnovna škola Vladimir Nazor Sveti Ilija HIGHLANDERI 56
57 127 Davor Kizivat OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA
58 93 Teo Marković OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 58
59 20 Matija Janječić OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA Zagreb BREZOVICA
60 156 Andrija Bilandžić Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 60
61 132 Dominik Gucić OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće MRAV
62 6 Luka Lerga OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN Rijeka PEHLIN 62
63 112 Jakov Bukovac OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 63
64 75 Tin Šimrak Osnovna škola Bistra Donja Bistra BISTRA
65 143 Tomislav Pajković OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod PODVINJE 65
66 160 Ivan-Noa Vranjković Osnovna škola Julija Benešića Ilok JULIJA BENEŠIĆA 66
67 110 Andrej Gregorac OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE
68 54 Ilija Žimbrek Osnovna škola Vladimir Nazor Sveti Ilija HIGHLANDERI 68
69 142 Marko Didić OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod PODVINJE 69
70 159 Ivan Dadai Osnovna škola Julija Benešića Ilok JULIJA BENEŠIĆA
71 96 Patrik Marincel OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 71
72 141 Marko Marić OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod PODVINJE 72
73 52 Lukas Prekupec Osnovna škola Domašinec Dekanovec D.D.T.
74 144 Ivan Jerković OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod PODVINJE
75 64 Leon Pukec OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR
76 42 Luka Jurišić OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 76
77 44 Ante Bačić OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin
78 94 Antonio Grčević OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC
79 8 Paolo Lenac OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN Rijeka PEHLIN
80 56 Petar Cepanec Osnovna škola Vladimir Nazor Sveti Ilija HIGHLANDERI
81 155 Andrej Sebenji Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA
82 36 Mate Puljiz OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ Runović MRAČAJ

 

KONAČNI POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice TOPLICE 30
2 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 33
3 OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar STANOVI 64
4 Osnovna škola Bistra Donja Bistra BISTRA 65
5 OSNOVNA ŠKOLA RUNOVIĆ Runović MRAČAJ 65
6 OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC Pula VIDIKOVAC 66
7 OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA Zagreb BREZOVICA 68
8 Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 69
9 Osnovna škola Domašinec Dekanovec D.D.T. 79
10 OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće MRAV 85
11 Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek FILIPOVIĆKA 87
12 OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 105
13 OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci IZVOR 112
14 Osnovna škola Julija Benešića Ilok JULIJA BENEŠIĆA 134
15 OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN Rijeka PEHLIN 139
16 Katolička osnovna škola u Požegi Požega Emanuel 142
17 Osnovna škola Vladimir Nazor Sveti Ilija HIGHLANDERI 145
18 OSNOVNA ŠKOLA SKRADIN Skradin Skradin 146
19 OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 156
20 OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 163
21 OSNOVNA ŠKOLA BLAŽ TADIJANOVIĆ Slavonski Brod PODVINJE 206

 

Pojedinačni plamsani DJEVOJČICA (5-6)

Plasman Startni broj Ime Prezime Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 25 Petra Mišljen OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 1
2 31 Ema Vuković OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA Velika Gorica TUR 2
3 72 Lukrecija Krstičević Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 3
4 117 Anja Slavinić OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” Koprivnica BRAĆA RADIĆ 4
5 45 Tena Marodi OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće KONDOR 5
6 57 Leona Mašić Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 6
7 46 Lea Marodi OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće KONDOR 7
8 101 Lucija Vunić OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA 8
9 146 Rea Kozlica Osnovna škola Trstenik Split TRSTENIK 9
10 145 Nika Kozlica Osnovna škola Trstenik Split TRSTENIK 10
11 161 Lea Perić Osnovna škola Antunovac Antunovac ANTUN ’07 11
12 26 Monika Sikaček OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 12
13 122 Tia Hršak OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 13
14 70 Sara Šiljeg Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 14
15 77 Karla Herceg Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok ZABOK 15
16 121 Tea Halužan OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 16
17 80 Mia Jurina Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok ZABOK 17
18 123 Karla Mihaljević OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 18
19 29 Klara Martinčević OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA Velika Gorica TUR 19
20 30 Marija Martinčević OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA Velika Gorica TUR 20
21 69 Karla Šiljeg Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 21
22 97 Karla Lončar OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 22
23 78 Ema Kralj Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok ZABOK 23
24 71 Radojka Volarević Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR
25 120 Tea Šaško OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” Koprivnica BRAĆA RADIĆ 25
26 13 Milla Anđelić Osnovna škola Ive Andrića Zagreb PROLJEĆE 26
27 163 Karla Šinko Osnovna škola Antunovac Antunovac ANTUN ’07 27
28 79 Melani Sinković Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok ZABOK
29 11 Ivana Tadijan Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka JADRAN 29
30 119 Marija Gašparić OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” Koprivnica BRAĆA RADIĆ 30
31 138 Rea Špiranović OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod GORAN 31
32 59 Petra Bukal Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 32
33 151 Chiara Miliša OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN Primošten Primošten 33
34 147 Kaja Đolonga Osnovna škola Trstenik Split TRSTENIK 34
35 118 Elena Ožegović OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” Koprivnica BRAĆA RADIĆ
36 165 Lana Baković Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 36
37 67 Ela Petrić IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MLADOST-BJ 37
38 137 Nina Novak OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod GORAN 38
39 90 Rita Dušman OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin MLADOST-PA 39
40 89 Nika Benić OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin MLADOST-PA 40
41 16 Pia Pende Osnovna škola Ive Andrića Zagreb PROLJEĆE 41
42 113 Michaela Brajković OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 42
43 124 Veronika Vilk OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA
44 100 Marija Orešković OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 44
45 14 Tea Takač Osnovna škola Ive Andrića Zagreb PROLJEĆE 45
46 102 Leona Meter OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA 46
47 152 Antonija Skorić OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN Primošten Primošten 47
48 60 Ana Novotni Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 48
49 91 Nina Cvijanović OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin MLADOST-PA 49
50 98 Nika Glumičić OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 50
51 9 Rori Kezele Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka JADRAN 51
52 92 Ana Jedrejčić OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin MLADOST-PA
53 135 Vlatka Ivić Osnovna škola Dobriša Cesarić Požega SOKOL 53
54 114 Laura Novosel OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 54
55 65 Nika Trkulja IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MLADOST-BJ 55
56 139 Tea Jošić OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod GORAN 56
57 47 Rebeka Novinić OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće KONDOR 57
58 66 Iva Šimić IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MLADOST-BJ 58
59 27 Mia Jozanović OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 59
60 48 Tonka Đuranec OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće KONDOR
61 164 Blanka Pintarić Osnovna škola Antunovac Antunovac ANTUN ’07 61
62 10 Maja Dobrotinić Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka JADRAN 62
63 140 Andrea Stanković OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod GORAN
64 15 Leona Repač Šafarić Osnovna škola Ive Andrića Zagreb PROLJEĆE
65 162 Lucija Hunjadi Osnovna škola Antunovac Antunovac ANTUN ’07
66 115 Maja Kolić OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 66
67 166 Stela Jozić Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 67
68 149 Paola Bara OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN Primošten Primošten 68
69 116 Lorena Petrušić OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE
70 28 Marta Rimac OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA
71 103 Nika Henjak OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA 71
72 150 Loreta Matošin OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN Primošten Primošten
73 99 Ana Kostelac OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC
74 136 Klara Janček Osnovna škola Dobriša Cesarić Požega SOKOL 74
75 68 Lorena Muhar IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MLADOST-BJ
76 32 Nina Rebić OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA Velika Gorica TUR
77 167 Tea Knežević Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 77
78 134 Renea Mihić Osnovna škola Dobriša Cesarić Požega SOKOL 78
79 12 Marta Grofelnik Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka JADRAN
80 148 Katarina Petričević Osnovna škola Trstenik Split TRSTENIK
81 104 Mare Nekić OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA
82 58 Doroteja Kaniški Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC

 

KONAČNI POREDAK

Poredak ekipa Škola Mjesto ŠSD Bodovi
1 Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković GUSAR 38
2 OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA Velika Gorica TUR 41
3 OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina SLATINA 47
4 Osnovna škola Trstenik Split TRSTENIK 53
5 Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok ZABOK 55
6 OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” Koprivnica BRAĆA RADIĆ 59
7 OSNOVNA ŠKOLA MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće KONDOR 69
8 OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJE Kutina DUNJA 72
9 Osnovna škola Kneginec Gornji Turčin KNEGINEC 86
10 Osnovna škola Antunovac Antunovac ANTUN ’07 99
11 Osnovna škola Ive Andrića Zagreb PROLJEĆE 112
12 OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA Otočac OTOČAC 116
13 OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod GORAN 125
14 OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar BRODARICA 125
15 OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin MLADOST-PA 128
16 Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka JADRAN 142
17 OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN Primošten Primošten 148
18 IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar MLADOST-BJ 150
19 OSNOVNA ŠKOLA ŽAKANJE Žakanje ŽAKANJE 162
20 Osnovna škola Josipa Lovretića Otok MLADOST OTOK 180
21 Osnovna škola Dobriša Cesarić Požega SOKOL 205