Državna prvenstva 2018/2019 – osnovne i srednje škole


Sportske igre (Futsal) – 28., 29. i 30. travnja 2019. – osnovne škole – Poreč

Priznanja -FUTSAL- dječaci

Priznanja-FUTSAL – djevojčice

PDF icon BILTEN NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI – DJEČACI (on line)

SLUŽBENI REZULTATI – DJEVOJČICE (on line)

Sportske igre (Futsal) –30. travnja, 1. i 2. svibnja 2019. – srednje škole – Poreč

Priznanja -FUTSAL- MLADIĆI

Priznanja-FUTSAL – DJEVOJKE

PDF icon BILTEN NATJECANJA – SREDNJE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI-DJEVOJKE (on line)

SLUŽBENI REZULTATI-MLADIĆI (on line)

Sportske igre (Košarka) – 6., 7. i 8. svibnja 2019. – osnovne škole – Poreč

Priznanja -KOŠARKA- dječaci

Priznanja- KOŠARKA – djevojčice

PDF icon BILTEN NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI – DJEČACI (on line)

SLUŽBENI REZULTATI – DJEVOJČICE (on line)

Sportske igre (Košarka) –8., 9. i 10. svibnja 2019. – srednje škole – Poreč

Priznanja -KOŠARKA- MLADIĆI

Priznanja- KOŠARKA – DJEVOJKE

PDF icon BILTEN NATJECANJA – SREDNJE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI-DJEVOJKE (on line)

SLUŽBENI REZULTATI-MLADIĆI (on line)

Sportske igre (Rukomet) – 4., 5. i 6. svibnja 2019.osnovne škole – Poreč

Priznanja -RUKOMET- dječaci

Priznanja- RUKOMET – djevojčice

PDF icon BILTEN NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI – DJEČACI (on line)

SLUŽBENI REZULTATI – DJEVOJČICE (on line)

Sportske igre (Rukomet) – 2., 3. i 4. svibnja 2019. – srednje škole – Poreč

Priznanja -RUKOMET- MLADIĆI

Priznanja- RUKOMET – DJEVOJKE

PDF icon BILTEN NATJECANJA – SREDNJE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI-DJEVOJKE (on line)

SLUŽBENI REZULTATI-MLADIĆI (on line)

Sportske igre (Odbojka) – 25., 26. i 27. ožujka 2019. – osnovne škole – Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA ODBOJKA OSNOVNE ŠKOLE

PDF icon TABLICA ZA SMJEŠTAJ

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE – OSNOVNE ŠKOLE

Priznanja -ODBOJKA- dječaci

Priznanja- ODBOJKA – djevojčice

PDF icon BILTEN NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI – DJEČACI (on line)

SLUŽBENI REZULTATI – DJEVOJČICE (on line)

Sportske igre (Odbojka) – 27., 28. i 29.ožujka 2019. – srednje škole – Poreč

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA ODBOJKA SREDNJE ŠKOLE DOPUNJENO S VIRTUANIM PLESNIM SHOWOM

PDF icon TABLICA ZA SMJEŠTAJ

Priznanja -ODBOJKA- MLADIĆI

Priznanja- ODBOJKA – DJEVOJKE

PDF icon BILTEN NATJECANJA – SREDNJE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI-DJEVOJKE (on line)

SLUŽBENI REZULTATI-MLADIĆI (on line)

Atletika – osnovne i srednje škole – 20. i 21. svibnja 2019. – Split

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA – osnovne škole

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA – srednje škole

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE

STARTNE LISTE – OSNOVNE ŠKOLE | STARTNE LISTE – SREDNJE ŠKOLE

Nelužbeni razultati ATLETIKE – 2018 OSNOVNE ŠKOLE | SREDNJE ŠKOLE

PDF icon BILTEN NATJECANJA- SPLIT – ATLETIKA

Priznanja -ATLETIKA- dječaci

Priznanja- ATLETIKA – djevojčice

PDF icon REZULTATI-OSNOVNE ŠKOLE- SPLIT – ATLETIKA

Priznanja -ATLETIKA- MLADIĆI

Priznanja- ATLETIKA – DJEVOJKE

PDF icon REZULTATI-SREDNJE ŠKOLE- SPLIT – ATLETIKA

Kod istog broja bodova bolji plasman zauzima ekipa koja je imala više osvojenih prvih mjesta.

Plivanje – osnovne škole – 28. i 29. siječanj 2019. – Rijeka

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA I VODITELJIMA – PLIVANJE 2019

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE PLIVANJE 2019

PDF icon VREMENIK PRJEVOZA – PLIVANJE 2019

Priznanja – PLIVANJE – DJEČACI

Priznanja- PLIVANJE – DJEVOJČICE

PDF icon BILTEN NATJECANA DP PLIVANJE*

*bilten sada sadrži sve podatke. Zbog limita sustava za obradu rezultata koji je mogao upisati rezultate za samo 32 ekipe (a bilo ih je 38) u prvoj verziji biltena natjecatelji koji su postigli 33. do 38. plasman nisu imali bodove. Sada je to ispravljeno.

Prijenos uživo natjecanja u plivanju | Gledajte uživo državno prvenstvo školskih sportskih društava u plivanju.
29.1.2019. plivalište Kanatrida od 9,45 sati.

Stolni tenis – 23., 24. i 25. ožujka 2019. – osnovne škole – Poreč

Priznanja -STOLNI TENIS- dječaci

Priznanja- STOLNI TENIS – djevojčice

PDF icon UPUTE ŠKOLAMA

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE STOLNI TENIS

PDF icon REZULTATI PO SKUPINAMA – DJEČACI

PDF icon REZULTATI PO SKUPINAMA – DJEVOJČICE

 

PDF icon BILTEN NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI – DJEČACI (on line)

SLUŽBENI REZULTATI – DJEVOJČICE (on line)

Stolni tenis – 23., 24. i 25. ožujka 2019. – srednje škole – Poreč

Priznanja -STOLNI TENIS- MLADIĆI

Priznanja- STOLNI TENIS – DJEVOJKE

PDF icon UPUTE ŠKOLAMA

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE STOLNI TENIS

PDF icon REZULTATI PO SKUPINAMA – MLADIĆI

PDF icon REZULTATI PO SKUPINAMA – DJEVOJKE

 

PDF icon BILTEN NATJECANJA – SREDNJE ŠKOLE

SLUŽBENI REZULTATI-DJEVOJKE (on line)

SLUŽBENI REZULTATI-MLADIĆI (on line)

Kros – osnovne (7.i 8.) (5. i 6.) i srednje škole 24. i 25. ožujka 2019. – Poreč

PDF icon UPUTE ŠKOLAMA- KROS

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE – KROS

PDF icon TABLICA ZA SMJEŠTAJ

BROJEVI VOZAČA AUTOBUSA

BROJ BUSA PRIJEVOZNIK IME VOZAČA BROJ MOBITELA
1 PJ ZAGREB STJEPAN OSONIČKI 099/829-8228
2 PJ DUGO SELO Miro Zrinušić 099/2270-390  (690)
3 ČZT DALMACIJA Branko Rudan 099/2270-512  (812)
4 HERC TOURS Zlatko Cindrić 098/337-512
5 ČZT VUKOVAR Dimitrijević 099/228-0381  (2126)
6 ČZT VUKOVAR Vejnović 099/228-0382 (2126)
7 ŠUBIĆ Marin Šubić 091/728-6625
8 ČZT VUKOVAR Grujić, 099/228-0378  (2122)
9 MIJOKOVIĆ Mato Alavanić 099/576-3528
10 PJ NOVSKA Goran Jugović 099/227-0203 (503)
11 PJ KOPRIVNICA Damir Murk 099/2270-333 (633)
12 HERC Miro Taboršak 098/169-3597
13 HERC Zdenko Bošnjak 091/930-9128
14 SREĆKO TOURS Ivan Fintić 098/948-6303
15 HERC Andre Matić 098/169-4084
16 HERC Rino Raos 099/4248-422

Priznanja -KROS- dječaci

Priznanja- KROS- djevojčice

Priznanja – KROS- DJEVOJKE

Priznanja – KROS – MLADIĆI

Priznanja za 5. i 6. razrede preuzmite ovdje

PDF icon BILTEN NATJECANJA KROS ZA SVE KATEGORIJE

 

 

Streljaštvo – Otvoreno prvenstvo –

PDF icon BILTEN natjecanja

Vijest o natjecanju

Karate – Otvoreno prvenstvo  9.3.2019. – Đuređevac

PDF icon BILTEN natjecanja

PDF icon PROPOZICIJE natjecanja – karate

PDF icon SATNICA NATJECANJA- KARATE- 2019

TaeKwonDo – Otvoreno prvenstvo  2.3.2019. Zagreb

PDF icon Poziv na Otvoreno prvenstvo ŠSD-a u taekwondou(novo)

PDF icon PROPOZICIJE natjecanja – taekwondo

PDF icon Raspored izvođenja formi

PDF icon BILTEN natjecanja

FUTSAL | KOŠARKA | RUKOMET | ODBOJKA | ATLETIKA | GIMNASTIKA | PLIVANJE | STOLNI TENIS | ŠAH | KROS | BADMINTON | JUDOSTRELJAŠTVO | KARATE| TAEKWONDO

Klinkite na sport za pregled sadržaja.