Raspored poluzavršnih natjecanja – srednje škole


RAZINA NATJECANJA ŠPORT KATEGORIJA SPOL DATUM DOMAĆIN MJESTO ODRŽAVANJA SKUPINA
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 2.2.2018. PSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 9.2.2018. PGŽ  OŠ BRAJDA RIJEKA ZAPAD
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 15.2.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 16.2.2018. VARAŽDIN SJEVER
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 20.2.2018. MEĐ SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 21.2.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 22.2.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 22.2.2018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 27.2.2018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 27.2.2018. ŠKŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 27.2.2018. VSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 28.2.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 1.3.2018. VSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 6.3.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 6.3.2018. MEĐ SJEVER
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M i Ž 6.3.2018. KZŽ BEDEKOVČINA CENTAR
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M i Ž 7.3.2018. SDŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 8.3.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 12.-16.3.2018. DUGA RESA ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 14.3.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M i Ž 15.3.2018. ŠKŽ JUG
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 15.3.2018. SJEVER
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M i Ž 15.3.3018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 16.3.2018. SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 19.-23.3.2018. PGŽ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 19.-23.3.2018. PGŽ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 20.3.2018. VT-POD SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 21.3.2018. VT-POD SJEVER
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 21.3.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M i Ž 21.3.2018. ZGŽ ZAPREŠIĆ CENTAR
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 21.3.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 22.3.2018. SDŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 22.3.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M i Ž 22.3.2018. ZGŽ IVANIĆ GRAD CENTAR
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 26.-28.3.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 26.-28.3.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 27.3.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 9.-10.4.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 9.-10.4.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 11.4.2018. LSŽ GOSPIĆ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 12.4.2018. LSŽ GOSPIĆ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 12.4.2018. VSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M i Ž 12.4.2018. ZADŽ JUG
ZAVRŠNICA M i Ž 25.-27.4.2018. HŠSS POREČ