Raspored poluzavršnih natjecanja – osnovne škole


RAZINA NATJECANJA ŠPORT KATEGORIJA SPOL DATUM DOMAĆIN MJESTO ODRŽAVANJA SKUPINA
POLUZAVRŠNICA ŠAH M i Ž 30.1.2018. BPŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 1.2.2018. PSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 9.2.2018. PGŽ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ŠAH M i Ž 9.2.2018 BBŽ ROVIŠĆE CENTAR
ZAVRŠNICA JUDO M i Ž 14.-15.2.2018. HŠSS VINKOVCI
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 15.2.2018. VARAŽDIN SJEVER
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 15.2.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA ŠAH M i Ž 15.2.2018. SDŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 21.2.2018. BPŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 22.2.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 22.2.2018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 23.2.2018. MEĐ SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 26.2.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA ŠAH M i Ž 26.2.-2.3.2018. PGŽ RIJEKA ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ŠAH M i Ž 27.2.2018. VARAŽDIN SJEVER
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 27.2.2018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA BADMINTON M i Ž 27.2.2018. ŠKŽ JUG
ZAVRŠNICA PLIVANJE M i Ž 28.2.-01.3.2018. HŠSS VUKOVAR
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 28.2.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 2.3.2018. ZADŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 6.3.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 7.3.2018. MEĐ SJEVER
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M i Ž 8.3.2018. ŠKŽ JUG
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 8.3.2018. KC-KŽ SJEVER
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 9.3.2018. BPŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 9.3.2018. MEĐ SJEVER
POLUZAVRŠNICA STOLNI TENIS M i Ž 12.-16.3.2018. DUGA RESA ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 13.3.2018. SJEVER
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M i Ž 14.3.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 14.3.2018. SJEVER
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 15.3.2018. VSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M i Ž 16.3.2018. SMŽ SISAK CENTAR
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 19.-23.3.2018. PGŽ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA RUKOMET Ž 19.-23.3.2018. PGŽ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 20.3.2018. OBŽ ISTOK
ZAVRŠNICA GIMNASTIKA M i Ž 22.-23.3.2018. HŠSS RIJEKA
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 22.3.2018. OBŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M i Ž 22.3.2018. ZGŽ KRIŽ CENTAR
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M i Ž 23.3.2018. SMŽ NOVSKA CENTAR
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 23.3.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 26.3.2018. BPŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 26.-28.3.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA Ž 26.-28.3.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M i Ž 27.3.2018. BBŽ GAREŠNICA CENTAR
POLUZAVRŠNICA FUTSAL M 9.4.2018. LSŽ GOSPIĆ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA FUTSAL Ž 10.4.2018. LSŽ GOSPIĆ ZAPAD
POLUZAVRŠNICA KOŠARKA M 10.4.2018. VSŽ ISTOK
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA M 11.-12.4.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA ODBOJKA Ž 11.-12.4.2018. ZAPAD
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M i Ž 11.4.2018. DNŽ JUG
POLUZAVRŠNICA RUKOMET M 12.4.2018. VSŽ ISTOK
ZAVRŠNICA M i Ž 22.-24.4.2018. HŠSS POREČ