Raspored poluzavršnih natjecanja – srednje škole


Termini i mjesta odigravanja poluzavršnih natjecanja srednjih škola

skupina centar
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 21.3.2017 Krapinsko-zagorska županija Krapina
futsal-ž 21.3.2017 Krapinsko-zagorska županija Krapina
rukomet-m 11.4.2017 Zagrebačka županije Ivanić-Grad
rukomet-ž 11.4.2017 Zagrebačka županije Ivanić-Grad
košarka-m 29.3.2017 Zagrebačka županije Velika Gorica
košarka-ž 29.3.2017 Zagrebačka županije Velika Gorica
odbojka-m 4.4.2017 Krapinsko-zagorska županija Bedekovčina
odbojka-ž 4.4.2017 Krapinsko-zagorska županija Bedekovčina
stolni tenis-m 28.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Bjelovar
stolni tenis-ž 28.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Bjelovar
badminton-m 10.2.2017 Sisačko-moslavačka županija Dvorana srednje škole Novska
badminton-ž 10.2.2017 Sisačko-moslavačka županija Dvorana srednje škole Novska
skupina sjever
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 7.3.2017 Međimurska županija Graditeljska škola Čakovec
futsal-ž 16.3.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
rukomet-m 22.3.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
rukomet-ž 14.3.2017 Međimurska županija Graditeljska škola Čakovec
košarka-m 24.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
košarka-ž 9.3.2017 Međimurska županija Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
odbojka-m 29.3.2017 Međimurska županija Graditeljska škola Čakovec
odbojka-ž 28.3.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
stolni tenis-m 7.2.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
stolni tenis-ž 7.2.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
badminton-m 15.2.2017 Međimurska županija II OŠ Čakovec
badminton-ž 15.2.2017 Međimurska županija II OŠ Čakovec
skupina zapad
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 5.4.2017 Ličko-senjska županija Sportska dvorana – Gospić
futsal-ž 6.4.2017 Ličko-senjska županija Sportska dvorana – Gospić
rukomet-m 10.4.2017 Primorsko-goranska županija Sportska dvorana Kostrena
rukomet-ž 12.4.2017 Primorsko-goranska županija Sportska dvorana Kostrena
košarka-m 4.4.2017 Karlovačka županija  SŠD Mladost – Karlovac
košarka-ž 10.4.2017 Karlovačka županija   SŠD Mladost – Karlovac
odbojka-m 30.3.2017 Istarska-županija SD Valbruna – Rovinj
odbojka-ž 30.3.2017 Istarska-županija SD Valbruna – Rovinj
stolni tenis-m 28.3.2017 Karlovačka županija  STK “Aquaestil”
stolni tenis-ž 28.3.2017 Karlovačka županija  STK “Aquaestil”
badminton-m 7.4.2017 Primorsko-goranska županija OŠ Brajda – Rijeka
badminton-ž 7.4.2017 Primorsko-goranska županija OŠ Brajda – Rijeka
skupina jug
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 1.3.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
futsal-ž 9.3.2017 Splitsko-dalmatinska županija  Mala dvorani ŠC Gripe
rukomet-m 11.4.2017 Dubrovačko-neretvanska županija
rukomet-ž 11.4.2017 Dubrovačko-neretvanska županija
košarka-m 2.3.2017 Zadarska županija  SC Višnjik – dvorane Krešimira Čosića
košarka-ž 2.3.2017 Zadarska županija  SC Višnjik – dvorane Krešimira Čosića
odbojka-m 4.4.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
odbojka-ž 4.4.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
stolni tenis-m 21.2.2017 Šibensko-kninska županija Tehnička škola Šibenik
stolni tenis-ž 21.2.2017 Šibensko-kninska županija Tehnička škola Šibenik
badminton-m 16.3.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
badminton-ž 16.3.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
skupina istok
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 6.4.2017 Vukovarsko-srijemska županija
futsal-ž 15.3.2017 Brodsko-posavska županija
rukomet-m 28.3.2017 Brodsko-posavska županija
rukomet-ž 22.3.2017 Osječko-baranjska županija
košarka-m 21.2.2017 Osječko-baranjska županija  Nastavno sportska dvorana Đakovo
košarka-ž 22.3.2017 Brodsko-posavska županija
odbojka-m 21.3.2017 Osječko-baranjska županija
odbojka-ž 7.3.2017 Požeško-slavonska županija
stolni tenis-m 3.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska dvorana Tomislav Pirc – Požega
stolni tenis-ž 3.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska dvorana Tomislav Pirc – Požega
badminton-m 15.2.2017 Osječko-baranjska županija Graditeljsko -geodetska škola – Osijek
badminton-ž 15.2.2017 Osječko-baranjska županija Graditeljsko -geodetska škola – Osijek

NATRAG NA POLUZAVRŠNA