Raspored poluzavršnih natjecanja – osnovne škole


Termini i mjesta odigravanja poluzavršnih natjecanja osnovnih škola

skupina centar
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 5.4.2017 Zagrebačka županije Sveta Nedelja
futsal-ž 5.4.2017 Zagrebačka županije Sveta Nedelja
rukomet-m 30.3.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Garešnica
rukomet-ž 30.3.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Garešnica
košarka-m 23.3.2017 Sisačko-moslavačka županija Novska
košarka-ž 23.3.2017 Sisačko-moslavačka županija Novska
odbojka-m 6.4.2017 Zagrebačka županije Ivanić-Grad
odbojka-ž 6.4.2017 Zagrebačka županije Ivanić-Grad
stolni tenis-m 28.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Bjelovar
stolni tenis-ž 28.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Bjelovar
badminton-m 10.2.2017 Sisačko-moslavačka županija Dvorana srednje škole Novska
badminton-ž 10.2.2017 Sisačko-moslavačka županija Dvorana srednje škole Novska
šah-m 27.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Rovišće
šah-ž 27.2.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija Rovišće
skupina sjever
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 22.2.2017 Virovitičko-podravska županija
futsal-ž 15.2.2017 Koprivničko-križevačka županija
rukomet-m 9.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
rukomet-ž 2.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
košarka-m 21.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
košarka-ž 24.2.2017 Međimurska županija II OŠ Čakovec
odbojka-m 30.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
odbojka-ž 29.3.2017 Koprivničko-križevačka županija
stolni tenis-m 10.2.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
stolni tenis-ž 10.2.2017 Varaždinska županija Sportska dvorana Arena Varaždin
badminton-m 14.2.2017 Međimurska županija II OŠ Čakovec
badminton-ž 14.2.2017 Međimurska županija II OŠ Čakovec
šah-m 8.2.2017 Koprivničko-križevačka županija
šah-ž 8.2.2017 Koprivničko-križevačka županija
skupina zapad
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 3.4.2017 Ličko-senjska županija Sportska dvorana – Gospić
futsal-ž 4.4.2017 Ličko-senjska županija Sportska dvorana – Gospić
rukomet-m 5.4.2017 Primorsko-goranska županija Sportska dvorana Kostrena
rukomet-ž 3.4.2017 Primorsko-goranska županija Sportska dvorana Kostrena
košarka-m 27.3.2017 Karlovačka županija  OŠ Grabrik – Karlovac
košarka-ž 29.3.2017 Karlovačka županija  OŠ Dubovac – Karlovac
odbojka-m 31.3.2017 Istarska-županija SD Valbruna – Rovinj
odbojka-ž 31.3.2017 Istarska-županija SD Valbruna – Rovinj
stolni tenis-m 28.3.2017 Karlovačka županija  STK “Aquaestil”
stolni tenis-ž 28.3.2017 Karlovačka županija  STK “Aquaestil”
badminton-m 7.4.2017 Primorsko-goranska županija OŠ Brajda – Rijeka
badminton-ž 7.4.2017 Primorsko-goranska županija OŠ Brajda – Rijeka
šah-m 5.4.2017 Primorsko-goranska županija Šahovski dom Rijeka
šah-ž 5.4.2017 Primorsko-goranska županija Šahovski dom Rijeka
skupina jug
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 7.3.2017 Dubrovačko-neretvanska županija  Gradska športska dvorana Metković
futsal-ž 23.2.2017 Zadarska županija  SRC Mocire
rukomet-m 10.4.2017 Splitsko-dalmatinska županija
rukomet-ž 10.4.2017 Splitsko-dalmatinska županija
košarka-m 21.3.2017 Splitsko-dalmatinska županija
košarka-ž 21.3.2017 Splitsko-dalmatinska županija
odbojka-m 23.3.2017 Zadarska županija
odbojka-ž 23.3.2017 Zadarska županija
stolni tenis-m 23.2.2017 Zadarska županija  STK Donat-Zadar
stolni tenis-ž 23.2.2017 Zadarska županija  STK Donat-Zadar
badminton-m 16.3.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
badminton-ž 16.3.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
šah-m 21.2.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
šah-ž 21.2.2017 Šibensko-kninska županija OŠ Meterize – Šibenik
skupina istok
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 24.2.2017 Brodsko-posavska županija
futsal-ž 13.3.2017 Osječko-baranjska županija
rukomet-m 9.3.2017 Brodsko-posavska županija
rukomet-ž 30.3.2017 Vukovarsko-srijemska županija
košarka-m 17.3.2017 Osječko-baranjska županija
košarka-ž 21.3.2017 Brodsko-posavska županija
odbojka-m 4.4.2017 Vukovarsko-srijemska županija
odbojka-ž 23.3.2017 Požeško-slavonska županija
stolni tenis-m 2.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska dvorana Tomislav Pirc – Požega
stolni tenis-ž 2.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska dvorana Tomislav Pirc – Požega
badminton-m 15.2.2017 Osječko-baranjska županija Graditeljsko -geodetska škola – Osijek
badminton-ž 15.2.2017 Osječko-baranjska županija Graditeljsko -geodetska škola – Osijek
šah-m 7.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska  dvorana Sokol – Požega
šah-ž 7.2.2017 Požeško-slavonska županija Sportska  dvorana Sokol – Požega

NATRAG NA POLUZAVRŠNA