Raspored poluzavršnih natjecanja – 5. i 6. razredi


Termini i mjesta odigravanja poluzavršnih natjecanja 5. i 6. razreda

skupina sjever
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 15.5.2017 Međimurska županija
rukomet-m 19.5.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija
rukomet-ž 19.5.2017 Bjelovarsko-bilogorska županija
košarka-m 17.5.2017 Koprivničko-križevačka županija
košarka-ž 16.5.2017 Koprivničko-križevačka županija
odbojka-ž 18.5.2017 Grad Zagreb
atletika-m 25.5.2017 Grad Zagreb
atletika-ž 25.5.2017 Grad Zagreb
skupina zapad
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 18.5.2017 Istarska-županija SD Valbruna – Rovinj
rukomet-m 12.5.2017 Zagrebačka županija OŠ IVANA BENKOVIĆA – Dugo Selo
rukomet-ž 12.5.2017 Zagrebačka županija OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA Sv. Ivan Zelina
košarka-m 15.5.2017 Sisačko-moslavačka županija SŠ Novska
košarka-ž 15.5.2017 Sisačko-moslavačka županija SŠ Novska
odbojka-ž 17.5.2017 Karlovačka županija OŠ VLADIMIR NAZOR – Duga Resa
atletika-m 11.5.2017 Primorsko-goranska županija STADION KANTRIDA Rijeka
atletika-ž 11.5.2017 Primorsko-goranska županija STADION KANTRIDA Rijeka
skupina jug
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 11.5.2017 Ličko-senjska županija  Sportska dvorana – Gospić
rukomet-m 18.5.2017 Zadarska županija
rukomet-ž 18.5.2017 Zadarska županija
košarka-m 23.5.2017 Dubrovačko-neretvanska županija
košarka-ž 23.5.2017 Dubrovačko-neretvanska županija
odbojka-ž 23.5.2017 Dubrovačko-neretvanska županija
atletika-m 17.5.2017 Splitsko-dalmatinska županija
atletika-ž 17.5.2017 Splitsko-dalmatinska županija
skupina istok
sport datum provoditelj domaćin
futsal-m 11.5.2017 Virovitičko-podravska županija
rukomet-m 18.5.2017 Osječko-baranjska županija
rukomet-ž 22.5.2017 Vukovarsko-srijemska županija
košarka-m 15.5.2017 Osječko-baranjska županija
košarka-ž 17.5.2017 Brodsko-posavska županija
odbojka-ž 12.5.2017 Osječko-baranjska županija
atletika-m 9.5.2017 Vukovarsko-srijemska županija
atletika-ž 9.5.2017 Vukovarsko-srijemska županija

NATRAG NA POLUZAVRŠNA