Raspored poluzavršnih natjecanja – srednje škole


Termini i mjesta odigravanja poluzavršnih natjecanja osnovnih škola

skupina centar
sport datum provoditelj domaćin
mali nogomet-m 07.04.2016. Krapinsko-zagorska županija SŠ Krapina
mali nogomet-ž 01.04.2016. Sisačko-moslavačka županija SŠ Petrinja
rukomet-m 31.03.2016. Bjelovarsko-bilogorska županija OŠ Garešnica
rukomet-ž
košarka-m 17.03.2016. Zagrebačka županije OŠ Pavla Belasa Brdovec
košarka-ž
odbojka-m 10.03.2016. Bjelovarsko-bilogorska županija I. oš Bjelovar
odbojka-ž
atletika-m 21.4.2016. Zagrebačka županije SRC Mladost Zagreb
atletika-ž
stolni tenis-m 26.2.2016. Bjelovarsko-bilogorska županija Srednjoškolski centar Bjelovar
stolni tenis-ž
badminton-m 18.2.2016. Zagrebačka županije OŠ Ljube Babića Jastrebarsko
badminton-ž
šah-m 11.2.2016. Bjelovarsko-bilogorska županija OŠ Rovišće
šah-ž
kros-m 12.04.2016. Sisačko-moslavačka županija ŠSS Grada Kutine
kros-ž

 

skupina sjever
sport datum provoditelj domaćin
mali nogomet-m 18.2.2016. Međimurska županija
mali nogomet-ž 25.2.2016. Međimurska županija
rukomet-m 23.2.2016. Varaždinska županija
rukomet-ž 24.2.2016. Varaždinska županija
košarka-m 02.3.2016. Koprivničko-križevačka županija
košarka-ž 01.3.2016. Koprivničko-križevačka županija
odbojka-m 07.03.2016. Varaždinska županija
odbojka-ž 08.03.2016. Varaždinska županija
atletika-m 19.4.2016. Međimurska županija
atletika-ž
stolni tenis-m 11.2.2016. Varaždinska županija
stolni tenis-ž
badminton-m 19.2.2016. Međimurska županija
badminton-ž
šah-m 06.4.2016. Virovitičko-podravska županija
šah-ž
kros-m 14.4.2016. Virovitičko-podravska županija
kros-ž

 

skupina zapad
sport datum provoditelj domaćin
mali nogomet-m Ličko-senjska županija
mali nogomet-ž
rukomet-m Primorsko-goranska županija
rukomet-ž
košarka-m Primorsko-goranska županija
košarka-ž
odbojka-m 08.4.2016. Istarska-županija SD Valbruna
odbojka-ž
atletika-m 22.4.2016. Istarska-županija SP centar Veli Jože
atletika-ž
stolni tenis-m Primorsko-goranska županija
stolni tenis-ž
badminton-m Primorsko-goranska županija
badminton-ž
šah-m Primorsko-goranska županija
šah-ž
kros-m 13.4.2016. Istarska-županija Park šuma Zlatni rt
kros-ž
skupina jug
sport datum provoditelj domaćin
mali nogomet-m 10.3.2016. Zadarska županija
mali nogomet-ž 12.4.2016. Splitsko-dalmatinska županija
rukomet-m 14.4.2016. Šibensko-kninska županija
rukomet-ž
košarka-m 17.3.2016. Šibensko-kninska županija
košarka-ž
odbojka-m 06.4.2016. Dubrovačko-neretvanska županija
odbojka-ž
atletika-m 19.4.2016. Splitsko-dalmatinska županija
atletika-ž
stolni tenis-m 02.03.2016. Šibensko-kninska županija
stolni tenis-ž
badminton-m 08.4.2016. Šibensko-kninska županija
badminton-ž
šah-m 25.02.2016. Zadarska županija
šah-ž
kros-m 12.4.2016. Splitsko-dalmatinska županija
kros-ž

 

skupina istok
sport datum provoditelj domaćin
mali nogomet-m 16.3.2016. Požeško-slavonska županija
mali nogomet-ž 5.4.2016. Požeško-slavonska županija
rukomet-m 2.3.2016. Vukovarsko-srijemska županija
rukomet-ž 10.3.2016. Vukovarsko-srijemska županija
košarka-m 01.4.2016. Brodsko-posavska županija
košarka-ž 7.4.2016. Brodsko-posavska županija
odbojka-m 11.4.2016. Vukovarsko-srijemska županija
odbojka-ž 14.3.2016. Požeško-slavonska županija
atletika-m 26.4.2016. Osječko-baranjska županija Gradski Vrt Osijek
atletika-ž
stolni tenis-m 3.2.2016. Požeško-slavonska županija
stolni tenis-ž
badminton-m 29.2.2016. Brodsko-posavska županija
badminton-ž
šah-m 27.1.2016. Osječko-baranjska županija
šah-ž
kros-m 31.3.2016. Brodsko-posavska županija
kros-ž

 

NATRAG NA POLUZAVRŠNA