Završnica DP 2012./2013. osnovne i srednje škole


Rezultati – bilten
Osnovne škole
dječaci 
Mali nogomet Mali nogomet
Rukomet Rukomet M
Košarka Košarka M
Odbojka Odbojka M
Atletika Atletika M
Gimnastika Gimnastika M
Plivanje Plivanje M
Stolni tenis Stolni tenis M
Badminton Badminton M
Šah Šah M
Kros Kros M
djevojčice
Rukomet Rukomet Ž
Košarka Košarka Ž
Odbojka Odbojka Ž
Atletika Atletika Ž
Gimnastika Gimnastika Ž
Plivanje Plivanje Ž
Stolni tenis Stolni tenis Ž
Badminton Badminton Ž
Šah Šah Ž
Kros Kros Ž
Srednje škole
mladići
Mali nogomet Mali nogomet
Rukomet Rukomet M
Košarka Kosarka M
Odbojka Odbojka M
Atletika Atletika M
Stolni tenis Stolni tenis M
Badminton Badminton M
Kros Kros M
djevojke
Rukomet Rukomet Z
Košarka Kosarka Z
Odbojka Odbojka Z
Atletika Atletika Z
Stolni tenis Stolni tenis Z
Badminton Badminton Z
Kros Kros Z

Priznanja za osnovne škole:

Osnovna škola August Cesarec Ivankovo Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Novi Marof Novi Marof Atletika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Sveta Nedelja Sveta Nedjelja Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Smiljevac Zadar Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Malešnica Zagreb Atletika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Nedelišće Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Lovretića Otok Atletika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Atletika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA SAMOBOR Samobor Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Smiljevac Zadar Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Malešnica Zagreb Atletika Ž PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Marina Getaldića Dubrovnik Badminton M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Nikole Hribara Velika Gorica Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci Badminton M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA Zagreb Badminton M PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Marina Getaldića Dubrovnik Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo Badminton Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica Badminton Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA Zagreb Badminton Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Gimnastika M PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA Petrinja Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Julija Kempfa Požega Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Brajda Rijeka Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Lovrića Sinj Gimnastika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac Gimnastika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Frana Krste Frankopana Osijek Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DON LOVRE KATIĆA Solin Gimnastika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Sračinec Sračinec Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MIHAELA ŠILOBODA Sveti Martin Pod Okićem Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MOLVE Molve Košarka M PDF priznanja
Osnovna škola Grigor Vitez Osijek Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ŠIJANA PULA Pula Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK Sisak Košarka M PDF priznanja
Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO Zagreb Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANOVEC Čakovec Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Vladimir Nazor Komletinci Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK Sisak Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola SVETI MATEJ Viškovo Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VODICE Vodice Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Savski Gaj Zagreb Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka Kros M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Medvedgrad Zagreb Kros M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci Kros Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Lovretića Otok Kros Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Čučerje Zagreb Kros Ž PDF priznanja
ČEŠKA OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA Končanica Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Mali nogomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA PRELOG Prelog Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Matije Gupca Zagreb Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Kozarca Županja Županja Mali nogomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKA Hrvatska Kostajnica Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Retfala Osijek Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj Rovinj Odbojka M PDF priznanja
II. osnovna škola Varaždin Varaždin Odbojka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Marina Držića Zagreb Odbojka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA Čakovec Odbojka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” Duga Resa Odbojka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MARKA MARULIĆA Sinj Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Vjenceslava Novaka Zagreb Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Antuna Augustinčića Zaprešić Odbojka Ž PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Delnice Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci Plivanje M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar Plivanje M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA Zagreb Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola PETRA KANAVELIĆA Korčula Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola Mladost Osijek Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola ˝Kantrida˝ Rijeka Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Plivanje Ž PDF priznanja
III. Osnovna škola Varaždin Varaždin Plivanje Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA Zagreb Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola prof. Filipa Lukasa Kaštel Stari Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola Dore Pejačević Našice Našice Rukomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ZAMET Rijeka Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Rukomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA Slatina Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola IVANA MAŽURANIĆA Zagreb Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola Matija Antun Reljković Cerna Rukomet Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA “ĐURO ESTER” Koprivnica Rukomet Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Mažuranića Novi Vinodolski Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Luka Sesvete Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Lovrića Sinj Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Sesvetska Sopnica Sesvete Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod Stolni tenis M PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Varaždin Stolni tenis M PDF priznanja
Osnovna škola Nikole Hribara Velika Gorica Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JOŽE ŠURANA Višnjan Stolni tenis M PDF priznanja
Osnovna škola ZADARSKI OTOCI – Zadar Zadar Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARIŠE GRANIĆA MEŠTRA Baška Voda Stolni tenis Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA Crikvenica Stolni tenis Ž PDF priznanja
Osnovna škola August Harambašić Donji Miholjac Stolni tenis Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Zorića Dugo Selo Stolni tenis Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Varaždin Stolni tenis Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA Zagreb Stolni tenis Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Šah M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega Šah M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Šah M PDF priznanja
Osnovna škola Sveta Nedelja Sveta Nedjelja Šah M PDF priznanja
Osnovna škola Šime Budinića – Zadar Zadar Šah M PDF priznanja
I. osnovna škola Dugave Zagreb Šah M PDF priznanja
Osnovna škola JELENJE – DRAŽICE Dražice Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola JELSA Jelsa Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola Matija Gubec Piškorevci Šah Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Šah Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA Zagreb Šah Ž PDF priznanja

Priznanja za srednje škole:

TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar Atletika M PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka Atletika M PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA Zadar Atletika M PDF priznanja
III. GIMNAZIJA Zagreb Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA BJELOVAR Bjelovar Atletika Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA Koprivnica Atletika Ž PDF priznanja
I. Gimnazija Osijek Osijek Atletika Ž PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA Rijeka Atletika Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Zadar Atletika Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Atletika Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO Jastrebarsko Badminton M PDF priznanja
GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA Koprivnica Badminton M PDF priznanja
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka Badminton M PDF priznanja
Privatna jezična gimnazija PITAGORA, srednja škola s pravom javnosti Split Badminton M PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Badminton M PDF priznanja
V. gimnazija Zagreb Badminton M PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Badminton Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA DUBROVNIK Dubrovnik Badminton Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO Jastrebarsko Badminton Ž PDF priznanja
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA – s pravom javnosti Rijeka Badminton Ž PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Badminton Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Badminton Ž PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Košarka M PDF priznanja
III. Gimnazija Osijek Osijek Košarka M PDF priznanja
Ekonomska škola Pula Pula Košarka M PDF priznanja
I. GIMNAZIJA SPLIT Split Košarka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC Vrbovec Košarka M PDF priznanja
Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb Košarka M PDF priznanja
GIMNAZIJA A.G.MATOŠA Đakovo Košarka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA Koprivnica Košarka Ž PDF priznanja
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Pazin Košarka Ž PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK Šibenik Košarka Ž PDF priznanja
III. GIMNAZIJA Zagreb Košarka Ž PDF priznanja
Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić Košarka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci Kros M PDF priznanja
Srednja škola Oroslavje Oroslavje Kros M PDF priznanja
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK Osijek Kros M PDF priznanja
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Pazin Kros M PDF priznanja
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split Kros M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Kros M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA DELNICE Delnice Kros Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA “AUGUST ŠENOA” Garešnica Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina Kros Ž PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA Slavonski Brod Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Vela Luka Vela Luka Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Sesvete Zagreb Kros Ž PDF priznanja
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ Gospić Mali nogomet M PDF priznanja
GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA Koprivnica Mali nogomet M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA Krapina Mali nogomet M PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA Požega Mali nogomet M PDF priznanja
KOMERClJALNO-TRGOVAČKA ŠKOLA SPLIT Split Mali nogomet M PDF priznanja
Srednja škola Jelkovec Zagreb Mali nogomet M PDF priznanja
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK Osijek Odbojka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ Rovinj Odbojka M PDF priznanja
GIMNAZIJA SISAK Sisak Odbojka M PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK Šibenik Odbojka M PDF priznanja
Druga gimnazija Varaždin Varaždin Odbojka M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Odbojka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Makarska Odbojka Ž PDF priznanja
Srednja škola Mate Balote Poreč Odbojka Ž PDF priznanja
Gimnazija Požega Odbojka Ž PDF priznanja
Prva gimnazija Varaždin Varaždin Odbojka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica Odbojka Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Odbojka Ž PDF priznanja
Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad Ivanić-Grad Rukomet M PDF priznanja
Srednja škola Jure Kaštelan Omiš Rukomet M PDF priznanja
I. Gimnazija Osijek Osijek Rukomet M PDF priznanja
PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI Rijeka Rukomet M PDF priznanja
Gospodarska škola Varaždin Varaždin Rukomet M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Rukomet M PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Rukomet Ž PDF priznanja
Srednja škola Dugo Selo Dugo Selo Rukomet Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA A.G.MATOŠA Đakovo Rukomet Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče Rukomet Ž PDF priznanja
PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA Rijeka Rukomet Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Rukomet Ž PDF priznanja
Srednja škola Dugo Selo Dugo Selo Stolni tenis M PDF priznanja
GIMNAZIJA ” FRAN GALOVIĆ” KOPRIVNICA Koprivnica Stolni tenis M PDF priznanja
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka Stolni tenis M PDF priznanja
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod Stolni tenis M PDF priznanja
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split Stolni tenis M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Stolni tenis M PDF priznanja
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice Našice Stolni tenis Ž PDF priznanja
Srednja škola Mate Balote Poreč Stolni tenis Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA SISAK Sisak Stolni tenis Ž PDF priznanja
Prva gimnazija Varaždin Varaždin Stolni tenis Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Zadar Stolni tenis Ž PDF priznanja
Privatna gimnazija “Dr. Časl”, s pravom javnosti Zagreb Stolni tenis Ž PDF priznanja