Završnica DP 2012./2013. – 5. i 6. razredi


dječaci  Rezultati – bilten
Mali nogomet Mali nogomet
Rukomet Rukomet M
Košarka Košarka M
Atletika Atletika M
djevojčice Rezultati – bilten
Rukomet Rukomet Ž
Košarka Košarka Ž
Odbojka Odbojka Ž
Atletika Atletika Ž

PDF icon Završni bilten Državnog prventva za 5. i 6. razrede (2 MB)

OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača Atletika M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA SAMOBOR Samobor Atletika M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC Zadar Atletika M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA Zagreb Atletika M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA Pitomača Atletika Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Samobor Atletika Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC Zadar Atletika Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA Zagreb Atletika Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD Dubrovnik Košarka M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ˝MILAN BROZOVIĆ˝ Kastav Košarka M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod Košarka M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA VJENCESLAVA NOVAKA Zagreb Košarka M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA DUGOPOLJE Dugopolje Košarka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN MIHANOVIĆ Slavonski Brod Košarka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO Zagreb Košarka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA Zaprešić Košarka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ĐURMANEC Đurmanec Mali nogomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA DR. JURE TURIĆA Gospić Mali nogomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA Našice Mali nogomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA SRDOČI Rijeka Mali nogomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ŠKURINJE RIJEKA Rijeka Odbojka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR Slavonski Brod Odbojka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA MAJSTORA RADOVANA Trogir Odbojka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA Zagreb Odbojka Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Rukomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA SENJ Senj Rukomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ VIROVITICA Virovitica Rukomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA Zagreb Rukomet M PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA DARDA Darda Rukomet Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA GAREŠNICA Garešnica Rukomet Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA KNEZA MISLAVA Kaštel Sućurac Rukomet Ž PDF priznanja

OSNOVNA ŠKOLA ZAMET Rijeka Rukomet Ž PDF priznanja