2009./2010.


Crikvenica/Kraljevica

U školskoj godini 2009./10. HŠSS je organizirao Završnicu DP-a i to u gradovima primorsko-goranske županije.
Završnica je organizirana za sljedeće sportove učenica i učenika osnovnih škola: futsal, rukomet, košarka, odbojka, atletika, plivanje, gimnastika, stolni tenis, šah, kros i badminton, dok je za srednje škole organizirano natjecanje u: futsal, rukomet, košarka, odbojka, atletika, stolni tenis, kros i badminton. DP za učenike s intelektualnim teškoćama organizirano je u dva sporta: atletika i plivanje u kojima je sudjelovalo 157 učenika i 58 voditelja.
Ukupno je na Završnici sudjelovalo oko 2000 učenica, učenika i njihovih voditelja.

Preuzmite priznanja školama za nastup na Završnici Državnog prvenstva ŠSD-a 2019./2010.

OSNOVNA ŠKOLA MALEŠNICA Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆA Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA SVETA NEDELJA Atletika M
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA MIHANOVIĆA Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA LOVRETIĆA Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Atletika Ž
OSNOVNA ŠKOLA LJUBO BABIĆ Badminton M
OSNOVNA ŠKOLA ZDENKA TURKOVIĆA Badminton M
OSNOVNA ŠKOLA PODMURVICE Badminton M
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Badminton M
OSNOVNA ŠKOLA MARINA GETALDIĆA Badminton M
OSNOVNA ŠKOLA GRIGORA VITEZA Badminton M
OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA ZDENKA TURKOVIĆA Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA ZAPRUĐE Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA MARINA GETALDIĆA Badminton Ž
OSNOVNA ŠKOLA BLATO Gimnastika M
PRVA OSNOVNA ŠKOLA Gimnastika M
I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA Gimnastika M
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KEMPFA Gimnastika M
OSNOVNA ŠKOLA “PETAR ZRINSKI” Gimnastika M
OSNOVNA ŠKOLA SELNICA Gimnastika Ž
OSNOVNA ŠKOLA DR.FRANJO TUĐMAN Gimnastika Ž
OSNOVNA ŠKOLA BRAJDA Gimnastika Ž
OSNOVNA ŠKOLA MERTOJAK Gimnastika Ž
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA Gimnastika Ž
OSNOVNA ŠKOLA IVANA LOVRIĆA Košarka M
OSNOVNA ŠKOLA MATIJE PETRA KATANČIĆA Košarka M
OSNOVNA ŠKOLA DRAGOJLE JARNEVIĆ Košarka M
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Košarka M
OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA Košarka M
I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Košarka M
OSNOVNA ŠKOLA VODICE Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA FRAN KONCELAK DRNJE Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA VUKOMEREC Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ Košarka Ž
OSNOVNA ŠKOLA DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA Kros M
OSNOVNA ŠKOLA ČUČERJE Kros M
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Kros M
OSNOVNA ŠKOLA KRAPINSKE TOPLICE Kros M
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Kros M
OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC Kros M
OSNOVNA ŠKOLA VELA LUKA Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA ČUČERJE Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA LOVRETIĆA Kros Ž
OSNOVNA ŠKOLA KNEGINEC GORNJI Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA ĐURMANEC Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA VOJNIĆ Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA DARDA Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA SESVETSKA SOPNICA Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA Mali nogomet M
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA CESARCA Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA VIŠNJEVAC Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA”VLADIMIR NAZOR” Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA OSTROG Odbojka M
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆ Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA MIROSLAVA KRLEŽE Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA MLADOST Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA – ZADAR Odbojka Ž
OSNOVNA ŠKOLA POJIŠAN Plivanje M
OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA Plivanje M
V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Plivanje M
OSNOVNA ŠKOLA JAGODE TRUHELKE Plivanje M
OSNOVNA ŠKOLA MATIJE GUPCA Plivanje M
OSNOVNA ŠKOLA VIDIKOVAC PULA Plivanje M
OSNOVNA ŠKOLA SPINUT Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVAC Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA STRAHONINEC Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA IVANA FILIPOVIĆA Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE ROVINJ Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA Plivanje Ž
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA PRELOG Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA MALEŠNICA Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA ZAMET Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA RUDE Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA – ZADAR Rukomet M
OSNOVNA ŠKOLA BRESTJE Rukomet Ž
OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” Rukomet Ž
I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR Rukomet Ž
OSNOVNA ŠKOLA DARDA Rukomet Ž
OSNOVNA ŠKOLA STRAHONINEC Rukomet Ž
OSNOVNA ŠKOLA IVAN MAŽURANIĆ Rukomet Ž
OSNOVNA ŠKOLA LJUBO BABIĆ Stolni tenis M
OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI – ZADAR Stolni tenis M
OSNOVNA ŠKOLA SRDOČI Stolni tenis M
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Stolni tenis M
OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Stolni tenis M
OSNOVNA ŠKOLA KREATIVAN RAZVOJ S PRAVOM JAVNOSTI Stolni tenis M
OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA FRANA KRSTE FRANKOPANA Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA BARIŠE GRANIĆA MEŠTRA Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA HODOŠAN Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA KREATIVAN RAZVOJ S PRAVOM JAVNOSTI Stolni tenis Ž
OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA DOMJANIĆA Šah M
OSNOVNA ŠKOLA GRADINA Šah M
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Šah M
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BAUERA Šah M
OSNOVNA ŠKOLA PRIVLAKA Šah M
I. OSNOVNA ŠKOLA VRBOVEC Šah M
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA Šah Ž
OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA Šah Ž
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA Šah Ž
OSNOVNA ŠKOLA JELSA Šah Ž
OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA VRBOVSKO Šah Ž
OSNOVNA ŠKOLA VUKOVINA Šah Ž