Otvorena izložba Olimpijski plakat


Hrvatski školski sportski savez (HŠSS), u suradnji s Hrvatskom olimpijskom akademijom (HOA) provodi već osmu godinu natječaj pod nazivom Školski sport i olimpijski pokret. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je  Olimpijski plakat, a učenici su trebali zamisliti da se olimpijske igre održavaju u njihovom gradu ili gradu u blizini stanovanja te izraditi plakat tih olimpijskih igara. Na natječaj se ove godine javilo 75 školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koje su poslale ukupno 119 učeničkih radova. Ocjenjivački sud izrazio je zadovoljstvo količinom i kvalitetom pristiglih radova, te je na sjednici održanoj 23. travnja u prostorijama Hrvatskog olimpijskog odbora, odlučio o pobjednicima natječaja.

Pogledajte tko je pobijedio.

Pobjednički radovi i po desetak najboljih radova u obje konkurencije izloženo je u foajeu hotela Delfin u Zelenoj Lagunu (Poreč) u sklopu Državnih prvensatva školskih sportskih društava koja se od 28. travnja pa sve do 10. svibnja održavaju u Poreču.

Izložbu je otvorio predsjednik Hrvatskog školskog sportskog saveza u pratnji Ane Popovčić ispred Hrvatske olimpijske akademije. U svom obraćanju predsjednik Perković je naglasio dobru suradnju s HOA i najavio izlaganje istog postava izložbe u Hotel Medenu u Segetu Donjem (Trogir). Hotel Medena biti će mjesto okupljanja 400 tinjak srednjoškolaca iz 32 zemlje svijeta sudionika Svjetskog školskog atletskog prvenstva koje će se održati u Splitu od 13. do 19. svibnja. Biti će to sjajana prilika, naglasio je Perković, da se radovi s temom Olimpijskog plakata predstave tako širokoj publici.

Gospođa Ana Popovčić istaknula je odličan, štoviše izvanserijski odaziv učenika. Na natječaj je dospjelo 120 radova u različitim tehnikama. Gospođa Popovčić još je jednom zahvalila svima koji su poslali svoje radove i pozvala sve da s takvim zanosom sudjeluju i u sljedećem natječaju HŠSS i HOA.

Raspored prijevoza za KOŠARKU


Dragi učenici, dragi voditelji,

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u KOŠARCI za OSNOVNE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 6. do 8.5 u Poreču. 

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u KOŠARCIU za SREDNJE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 8.5. do 10.5 u Poreču.

Polazak na put za učenike OSNOVNIH ŠKOLA je 6. SVIBNJA 2019. prema rasporedu koji ćete naći ispod.

Polazak na put za učenike SREDNJIH ŠKOLA je 8. SVIBNJA 2019. prema rasporedu koji ćete naći ispod.

Učenici će biti smješteni u hotelu Delfin u Zelenoj Laguni.

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA KOŠARKU  OSNOVNE ŠKOLE

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA  KOŠARKA  OSNOVNE ŠKOLE

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE  KOŠARKA  OSNOVNE ŠKOLE NOVO 3.5.

 

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA KOŠARKU SREDNJE ŠKOLE- NOVO 3.5.

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA  KOŠARKU  SREDNJE ŠKOLE – objaviti ćemo naknadno

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE KOŠARKA  SREDNJE ŠKOLE – NOVO 3.5.

PDF icon TABLICA ZA SMJEŠTAJ

Rezultati UŽIVO – osnovne škole RUKOMET


Pratite rezultate uživo s utakmica RUKOMETA za učenike OSNOVNIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEČACI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 MLADOST, VIROVITICA A3 VIHOR, GAREŠNICA 26:19 (13:10)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 PREDOLAC, METKOVIĆ A2 MLADOST, VIROVITICA 20:16 (9:8)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 VIHOR, GAREŠNICA A1 PREDOLAC, METKOVIĆ 12:26 (4:15)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MLADI, ŠIBENIK B3 GRABRIK, KARLOVAC 9:8  (3:3)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 DUGOSELKO, DUGO SELO B2 MLADI, ŠIBENIK 20:10 (9:4)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 GRABRIK, KARLOVAC B1 DUGOSELKO, DUGO SELO 18:28 (7:15)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 GRAČANI, ZAGREB C3 BREST, BRESTOVEC OREHOVIČKI 14:16 (9:8)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 JOVALIJA, VALPOVO C2 GRAČANI, ZAGREB 20:12 (14:6)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 BREST, BRESTOVEC OREHOVIČKI C1 JOVALIJA, VALPOVO 17:22 (9:11)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 MLADOST, NAŠICE D3 SPORTING, SLAVONSKI BROD 19:14 (8:7)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 ŠPAN, ZAGREB D2 MLADOST, NAŠICE 26:22 (14:10)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 SPORTING, SLAVONSKI BROD D1 ŠPAN, ZAGREB 20:21 (15:14)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 VELEBIT, GOSPIĆ E3 NOVSKA, NOVSKA 20:19 (11:10)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 BRAĆA RADIĆ, KOPRIVNICA E2 VELEBIT, GOSPIĆ 13:18 (7:10)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 NOVSKA, NOVSKA E1 BRAĆA RADIĆ, KOPRIVNICA 26:22 (15:14)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 MLADOST, UMAG F3 MLADOST, IVANKOVO 18:13 (11:5)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 TRN, TRNOVEC BARTOLOVEČKI F2 MLADOST, UMAG 15:28 (7:13)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, IVANKOVO F1 TRN, TRNOVEC BARTOLOVEČKI 21:22 (11:10)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BENKOVAC, BENKOVAC G3 SLOGA, POŽEGA 16:8 (5:3)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 JADRO, SOLIN G2 BENKOVAC, BENKOVAC 19:17 (10:8)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 SLOGA, POŽEGA G1 JADRO, SOLIN 11:18 (3:10)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 MERTOJAK, SPLIT H3 ORLIĆI, ČAKOVEC 15:22 (5:1)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 ZAMET, RIJEKA H2 MERTOJAK, SPLIT 12:14 (5:8)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 ORLIĆI, ČAKOVEC H1 ZAMET, RIJEKA 15:12 (9:6)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A PREDOLAC, METKOVIĆ 1B DUGOSELKO, DUGO SELO  11:18 (6:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C JOVALIJA, VALPOVO 1D ŠPAN, ZAGREB  20:14 (11:7)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E VELEBIT, GOSPIĆ 1F MLADOST, UMAG 16:21 (10:10)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G JADRO, SOLIN 1H ORLIĆI, ČAKOVEC 16:13 (8:8)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 DUGOSELKO, DUGO SELO P26   JOVALIJA, VALPOVO  21:23 (8:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 MLADOST, UMAG P28 JADRO, SOLIN 16:12 (9:8)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29 DUGOSELKO, DUGO SELO G30 JADRO, SOLIN 17:11 (5:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29 JOVALIJA, VALPOVO P30 MLADOST, UMAG 13:14 (7:5)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 DJEVOJČICE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 12.30 sati
1 I. Kolo A2 IBM, VIROVITICA A3 PRVA, BJELOVAR 15:11 (8:4)
13.30 sati
2 II. Kolo A1 PLOČE, PLOČE A2 IBM, VIROVITICA 12:18 (6:7)
14.30 sati
3 III. Kolo A3 PRVA, BJELOVAR A1 PLOČE, PLOČE 23:23 (13:9)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR.
4 I. Kolo B2 0 B3 BANIJA, KARLOVAC
5 II. Kolo B1 RUGVICA, DUGO SELO B2 0
12.30 sati
6 III. Kolo B3 BANIJA, KARLOVAC B1 RUGVICA, DUGO SELO 10:21 (3:9)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 LJUBLJANICA, ZAGREB C3 TABOR, HUM NA SUTLI  15:6 (10:3)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 DARDA, DARDA C2 LJUBLJANICA, ZAGREB 27:19 (11:9)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 TABOR, HUM NA SUTLI C1 DARDA, DARDA 7:28 (2:11)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 METEOR, BELIŠĆE D3 POLET, NOVA KAPELA  9:6 (3:2)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 JELKOVEC, ZAGREB D2 METEOR, BELIŠĆE 26:7 (16:4)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 POLET, NOVA KAPELA D1 JELKOVEC, ZAGREB 5:22 (4:13)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
13 I. Kolo E2 USKOK, SENJ E3 POLET, SISAK 18:15 (10:8)
13.30 sati
14 II. Kolo E1 ANG, KOPRIVNICA E2 USKOK, SENJ 18:14 (11:5)
14.30 sati
15 III. Kolo E3 POLET, SISAK E1 ANG, KOPRIVNICA 16:23 (6:12)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
16 I. Kolo F2 FONTANA, BUZET F3 GRADIŠTE, GRADIŠTE 15:12 (9:2)
13.30 sati
17 II. Kolo F1 ŠESTA, VARAŽDIN F2 FONTANA, BUZET 5:12 (3:6)
14.30 sati
18 III. Kolo F3 GRADIŠTE, GRADIŠTE F1 ŠESTA, VARAŽDIN 11:15 (5:6)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BIOGRA NA MORU, BIOGRAD NA MORU G3 MLADOST, PAKRAC 10:9 (6:4)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 RADOVAN, TROGIR G2 BIOGRA NA MORU, BIOGRAD NA MORU 19:10 (12:4)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 MLADOST, PAKRAC G1 RADOVAN, TROGIR 10:19 (4:10)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 BAN JELAČIĆ, SPLIT H3 ORLIĆI, ČAKOVEC 13:10 (6:6)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 KRISTOFOR, RAB H2 BAN JELAČIĆ, SPLIT  20:20 (9:9)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 ORLIĆI, ČAKOVEC H1 KRISTOFOR, RAB 21:25 (12:11)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A IBM, VIROVITICA 1B RUGVICA, DUGO SELO     11:18 (4:11)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C DARDA, DARDA 1D JELKOVEC, ZAGREB 15:24 (5:12)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E ANG, KOPRIVNICA 1F FONTANA, BUZET 11:13 (5:8)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G RADOVAN, TROGIR 1H KRISTOFOR, RAB 17:18 (6:8)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 RUGVICA, DUGO SELO P26 JELKOVEC, ZAGREB 19:20 (7:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 FONTANA, BUZET P28 KRISTOFOR, RAB 19:10 (6:4)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 RUGVICA, DUGO SELO G30 KRISTOFOR, RAB 22:14 (11:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 JELKOVEC, ZAGREB P30 FONTANA, BUZET  14:12 (7:3)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 

Rezultati UŽIVO – srednje škole FUTSAL


 

Pratite rezultate uživo s utakmica futsala za učenike SREDNJIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 KAMIK, RIJEKA A3 TEHNIČAR, SISAK-CAPRAG 0:5 (0:4)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 GROM, ZABOK A2 KAMIK, RIJEKA 2:1 (1:0)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 TEHNIČAR, SISAK-CAPRAG A1 GROM, ZABOK  5:2 (1:1)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 ŠANAC, KARLOVAC B3 PAKRAC, PAKRAC P:3:2, 2:2 (1:0)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 HRVATSKI SOKOL, SLAVONSKI BROD B2 ŠANAC, KARLOVAC 8:1 (4:0)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 PAKRAC, PAKRAC B1 HRVATSKI SOKOL, SLAVONSKI BROD 1:3 (0:0)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 LOVRE MONTI, KNIN C3 KNEZ BRANIMIR, BENKOVAC   2:6    (0:4)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 OCTOPUS, SPLIT C2 LOVRE MONTI, KNIN    7:3     (3:2)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 KNEZ BRANIMIR, BENKOVAC C1 OCTOPUS, SPLIT 3:2 (2:2)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 TIN, VRGORAC D3 TEHNIČAR, VIROVITICA 4:3 (3:0)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN D2 TIN, VRGORAC 6:0 (2:0)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 TEHNIČAR, VIROVITICA D1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 1:3 (1:2)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 POMORAC, DUBROVNIK E3 STROTERS, OSIJEK 2:1 (0:0)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 BAN, ZAPREŠIĆ E2 POMORAC, DUBROVNIK 5:0 (3:0)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 STROTERS, OSIJEK E1 BAN, ZAPREŠIĆ 0:2 (0:1)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN F3 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE 2:3 (0:2)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA F2 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN 4:1 (3:0)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE F1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA  0:9 ( 0:3)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 GEODET, ZAGREB G3 TEHNIČAR, VINKOVCI 6:3 (2:2)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 GACKI SOKOLI, OTOČAC G2 GEODET, ZAGREB 1:5 (0:0)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 TEHNIČAR, VINKOVCI G1 GACKI SOKOLI, OTOČAC 2:5 (0:2)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 ŠKEBB, BJELOVAR H3 TŠČ, ČAKOVEC 2:1 (1:0)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 TESLA, ZAGREB H2 ŠKEBB, BJELOVAR P:0:2, 2:2 (1:1)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 TŠČ, ČAKOVEC H1 TESLA, ZAGREB       3:7 (1:4)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A TEHNIČAR, SISAK-CAPRAG 1B HRVATSKI SOKOL, SLAVONSKI BROD  2:4 (0:2)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C KNEZ BRANIMIR, BENKOVAC 1D SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 1:3 (0:2)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E BAN, ZAPREŠIĆ 1F GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 1:2 (0:1)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G GEODET, ZAGREB 1H ŠKEBB, BJELOVAR 4:3 (2:3)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 HRVATSKI SOKOL, SLAVONSKI BROD P26 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 5:1 (3:0)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA P28 GEODET, ZAGREB 6:5 (1:0)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN G30 GEODET, ZAGREB 3:6 (2:4)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29 HRVATSKI SOKOL, SLAVONSKI BROD P30 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 3:1 (0:0)

 

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 MEDICINAR, RIJEKA A3 GIMNAZIJALAC, SISAK  P:3:2 0:0 (0:0)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 PREGRADA, PREGRADA A2 MEDICINAR, RIJEKA             0:1 (0:0)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 GIMNAZIJALAC, SISAK A1 PREGRADA, PREGRADA             3:3   (1:1)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 SNJEŽANA MATAN, KARLOVAC B3 KKG, POŽEGA      5:1    (2:1)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 ZRNO, SLAVONSKI BROD B2 SNJEŽANA MATAN, KARLOVAC       4:2    (3:1)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 KKG, POŽEGA B1 ZRNO, SLAVONSKI BROD       0:10   (0:5)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR.
7 I. Kolo C2 0 C3 BROKERI, ZADAR
8 II. Kolo C1 AZINUS, SPLIT C2 0
12.30 sati
9 III. Kolo C3 BROKERI, ZADAR C1 AZINUS, SPLIT      P: 4:3 ,2 :2  (1:0)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 12.30 sati
10 I. Kolo D2 HVAR, HVAR D3 VICTORIA, ORAHOVICA         2:3 (2:3)
13.30 sati
11 II. Kolo D1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN D2 HVAR, HVAR        5:1  (3:0)
14.30 sati
12 III. Kolo D3 VICTORIA, ORAHOVICA D1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN          4:3    (1:1)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 NARONA, METKOVIĆ E3 TRGOS, OSIJEK     1:13  (0:9)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 MARTIN, DUGO SELO E2 NARONA, METKOVIĆ     0:2  (0:0)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 TRGOS, OSIJEK E1 MARTIN, DUGO SELO      18:1   (7:0)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 MAJSTOR, VARAŽDIN F3 EKOST, ĐAKOVO       3:1     (1:0)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 KOPRIVA, KOPRIVNICA F2 MAJSTOR, VARAŽDIN      10:0    (4:0)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 EKOST, ĐAKOVO F1 KOPRIVA, KOPRIVNICA      0:5     (0:3)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
19 I. Kolo G2 LABOS, ZAGREB G3 MLADOST, VINKOVCI       4:1   (1:0)
13.30 sati
20 II. Kolo G1 GIMGOS, GOSPIĆ G2 LABOS, ZAGREB         2:0     (1:0)
14.30 sati
21 III. Kolo G3 MLADOST, VINKOVCI G1 GIMGOS, GOSPIĆ         2:4    (1:0)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
22 I. Kolo H2 TEHNIČAR, DARUVAR H3 EKONOMIST, ČAKOVEC         5:0   (0:2)
13.30 sati
23 II. Kolo H1 ŠPOGI, ZAGREB H2 TEHNIČAR, DARUVAR         8:0  (4:0)
14.30 sati
24 III. Kolo H3 EKONOMIST, ČAKOVEC H1 ŠPOGI, ZAGREB        2:6   (0:4)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A MEDICINAR, RIJEKA 1B ZRNO, SLAVONSKI BROD      P:2:4,2:2 (1:0)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C BROKERI, ZADAR 1D VICTORIA, ORAHOVICA                10:1 (5:0)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E TRGOS, OSIJEK 1F KOPRIVA, KOPRIVNICA              3:2     (1:0)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G GIMGOS, GOSPIĆ 1H ŠPOGI, ZAGREB            0:6   (0:3)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 ZRNO, SLAVONSKI BROD P26 BROKERI, ZADAR 2:1  (2:0)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 TRGOS, OSIJEK P28 ŠPOGI, ZAGREB 2:3  (1:1)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 BROKERI, ZADAR G30 TRGOS, OSIJEK 3:7  (1:4)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 ZRNO, SLAVONSKI BROD P30 ŠPOGI, ZAGREB 0:5  (0:2)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 

Raspored prijevoza za RUKOMET


Dragi učenici, dragi voditelji,

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u RUKOMETU za OSNOVNE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 2. do 4.5 u Poreču. 

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u RUKOMETU za SREDNJE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 4.5. do 6.5 u Poreču.

Polazak na put za učenike OSNOVNIH ŠKOLA je 2. SVIBNJA 2019. prema rasporedu koji ćete naći ispod.

Polazak na put za učenike SREDNJIH ŠKOLA je 4. SVIBNJA 2019. prema rasporedu koji ćete naći ispod.

Učenici će biti smješteni u hotelu Delfin u Zelenoj Laguni.

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA RUKOMET  OSNOVNE ŠKOLE – novo 30.4.

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA  RUKOMET  OSNOVNE ŠKOLE

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE  RUKOMET  OSNOVNE ŠKOLE- novo 2.5.

 

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA RUKOMET SREDNJE ŠKOLE – novo 30.4.

PDF icon UPUTE RAVNATELJIMA  RUKOMET  SREDNJE ŠKOLE

PDF icon OSNOVNE INFORMACIJE RUKOMET  SREDNJE ŠKOLE- novo-2.5.

PDF icon TABLICA ZA SMJEŠTAJ

Rezultati UŽIVO- Futsal – osnovne škole


Pratite rezultate uživo s utakmica futsala za učenike OSNOVNIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEČACI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 GALEB, RIJEKA A3 GALDOVO, SISAK  4:0 (1:0)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 VIHOR, ZLATAR BISTRICA A2 GALEB, RIJEKA P 6:5, 4:4 (1:1)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 GALDOVO, SISAK A1 VIHOR, ZLATAR BISTRICA  3:5
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 GORAN, DUGA RESA B3 SLOGA, POŽEGA  0:5 (0:3)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 MLADOST, NOVA GRADIŠKA B2 GORAN, DUGA RESA  1:2
11.45 sati
6 III. Kolo B3 SLOGA, POŽEGA B1 MLADOST, NOVA GRADIŠKA  5:2
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 KREŠIMIR, ŠIBENIK C3 ARBANASI, ZADAR  1:4 (0:1)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 TRILJ, TRILJ C2 KREŠIMIR, ŠIBENIK  3:1 (2:1)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 ARBANASI, ZADAR C1 TRILJ, TRILJ P 3:2, 2:2 (0:1)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 TRSTENIK, SPLIT D3 SOKOL, PITOMAČA  5:2 (3:1)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 VELI VRH, PULA D2 TRSTENIK, SPLIT  0:4 (0:3)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 SOKOL, PITOMAČA D1 VELI VRH, PULA  2:3 (1:2)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 OMBLA, MOKOŠICA E3 GORAN, ĐAKOVO  2:5
9.30 sati
14 II. Kolo E1 BISTRA, DONJA BISTRA E2 OMBLA, MOKOŠICA  7:4
11.00 sati
15 III. Kolo E3 GORAN, ĐAKOVO E1 BISTRA, DONJA BISTRA P 5:4, 1:1
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 MLADOST, VARAŽDIN F3 TINKA, OSIJEK  1:5
10.15 sati
17 II. Kolo F1 PODRAVAC, VIRJE F2 MLADOST, VARAŽDIN  4:2
11.45 sati
18 III. Kolo F3 TINKA, OSIJEK F1 PODRAVAC, VIRJE  0:5
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAGREB G3 SOKOL, VUKOVAR-BOROVO NASELJE  4:0 (1:0)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 OTOČAC, OTOČAC G2 BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAGREB P 3:5, 2:2 (0:2)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 SOKOL, VUKOVAR-BOROVO NASELJE G1 OTOČAC, OTOČAC 4:1 (2:0)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 VIHOR, GAREŠNICA H3 D.D.T., DEKANOVEC 0:2 (0:1)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 SESVETSKA SOPNICA, ZAGREB H2 VIHOR, GAREŠNICA 5:3 (2:0)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 D.D.T., DEKANOVEC H1 SESVETSKA SOPNICA, ZAGREB 3:7 (2:3)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A VIHOR, ZLATAR BISTRICA 1B SLOGA, POŽEGA 3:2 (2:2)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C ARBANASI, ZADAR 1D TRSTENIK, SPLIT  1:4 (0:1)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E GORAN, ĐAKOVO 1F PODRAVAC, VIRJE  0:4 (0:0)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAGREB 1H SESVETSKA SOPNICA, ZAGREB P 4:3, 0:0 (0:0)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25  VIHOR, ZLATAR BISTRICA P26  TRSTENIK, SPLIT 4:1 (2:1)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27  PODRAVAC, VIRJE P28  BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAGREB  0:1 (0:0)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29  TRSTENIK, SPLIT G30  PODRAVAC, VIRJE  3:1 (1:0)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29  VIHOR, ZLATAR BISTRICA P30  BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAGREB  5:1 (1:0)

DJEVOJČICE

 DJEVOJČICE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA:
NR. 12:30 sati Žatika teren 1
1 I. Kolo A2 KOSTRENA, KOSTRENA A3 ZORA, POPOVAČA 3:2 (0:0)
2 II. Kolo A1 0 A2 KOSTRENA, KOSTRENA
3 III. Kolo A3 ZORA, POPOVAČA A1 0
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
4 I. Kolo B2 GRABRIK, KARLOVAC B3 VELIKA, VELIKA 1:4 (0:3)
13.30 sati
5 II. Kolo B1 PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD B2 GRABRIK, KARLOVAC 6:4 (2:1)
14.30 sati
6 III. Kolo B3 VELIKA, VELIKA B1 PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD 3:6 (3:3)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR.
7 I. Kolo C2 0 C3 BRODARICA, ZADAR
8 II. Kolo C1 MUFLON, MAKARSKA C2 0
12.30 sati
9 III. Kolo C3 BRODARICA, ZADAR C1 MUFLON, MAKARSKA 1:2 (0:1)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
10 I. Kolo D2 GALEB, STARI GRAD D3 BILOGORA, ŠPIŠIĆ BUKOVICA 3:2 (1:2)
13.30 sati
11 II. Kolo D1 VELI VRH, PULA D2 GALEB, STARI GRAD 6:1 (5:1)
14.30 sati
12 III. Kolo D3 BILOGORA, ŠPIŠIĆ BUKOVICA D1 VELI VRH, PULA 1:5 (0:3)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA:
NR. 8.00 sati Veli Jože
13 I. Kolo E2 PREDOLAC, METKOVIĆ E3 SLAP, OSIJEK  3:0 (2:0)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 MLADOST, SVETI IVAN ZELINA E2 PREDOLAC, METKOVIĆ 1:2 (1:1)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 SLAP, OSIJEK E1 MLADOST, SVETI IVAN ZELINA 3:2 (2:0)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ F3 ANTUN ’07, ANTUNOVAC  6:1 (2:0)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 ANG, KOPRIVNICA F2 SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ 0:1 (0:1)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 ANTUN ’07, ANTUNOVAC F1 ANG, KOPRIVNICA 1:2 (0:2)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BREZOVICA, ZAGREB G3 NOVOSELAC, VINKOVCI  3:1 (1:1)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 OTOČAC, OTOČAC G2 BREZOVICA, ZAGREB 1:6 (1:4)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 NOVOSELAC, VINKOVCI G1 OTOČAC, OTOČAC 0:2 (0:1)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 ČESMANSKI DABROVI, ČAZMA H3 MLADOST, PRELOG  5:0 (0:0)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 ČUČERJE, ZAGREB H2 ČESMANSKI DABROVI, ČAZMA 3:2 (1:1)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 MLADOST, PRELOG H1 ČUČERJE, ZAGREB 1:11 (1:4)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A KOSTRENA, KOSTRENA 1B PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD 2:3 (2:1)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C MUFLON, MAKARSKA 1D VELI VRH, PULA 3:1 (2:0)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E PREDOLAC, METKOVIĆ 1F SVETI ĐURĐ, SVETI ĐURĐ 2:1 (0:1)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G BREZOVICA, ZAGREB 1H ČUČERJE, ZAGREB 1:0 (0:0)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 PREDOLAC, METKOVIĆ P26 BREZOVICA, ZAGREB 2:4 (1:2)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 MUFLON, MAKARSKA P28 PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD  1:5 (1:2)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 MUFLON, MAKARSKA G30 PREDOLAC, METKOVIĆ P 2:3, 1:1 (1:0)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 BREZOVICA, ZAGREB P30 PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD 2:3 (2:2)

 

 

Raspored prijevoza za FUTSAL


Dragi učenici, dragi voditelji,

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u FUTSALU za OSNOVNE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 28. do 30.4 u Poreču. 

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u FUTSALU za SREDNJE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 30.4. do 1.5 u Poreču.

Read more…