Raspored nastupa na Otvorenom prvenstvu ŠSD-a u streljaštvu


Hrvatski školski sportski savez i Hrvatski streljački savez te Zagrebački streljački savez organizirati će 2. Otvoreno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u streljaštvu za učenike osnovnih škola.
Natjecanje će se održati 26.svibnja 2019. (nedjelja) u Domu sportova u Zagrebu.

Svečano otvaranje natjecanja predviđeno je za 11 sati.
Prijave učenika na natjecanje biti će od 9.00 do 11.00 sati
Kod PRIJAVE na natjecanje je potrebno donijeti prijavni list (kojeg ste ispisali nakon on-line prijave) na kojem obavezno mora biti potpis ravnatelja i žigom škole koji jamči da su na prijavnom listu nalaze imena redovito upisanih učenika/ica škole čiji je ravnatelj/ica, te potpis i žig liječnika da je učenik/ica koji se nalazi na prijavnom listu sposoban natjecati se u školskom sportu.
Voditelj mora imati iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza ili ispravno popunjen zahtjeva za izdavanje iskaznice HŠSS-a koji NIJE stariji od 90 dana od dana izdavanja.
Bez potpisa ravnatelja, liječnika i bez identifikacijskog dokumenta (iskaznica ili zahtjev) učenik/učenica NEĆE moći nastupiti na natjecanju.

Natjecanje će trajati do 13.30 sati, a sveačana dodjela medalja previđena je oko 14 sati.

PDF icon Raspored nastupa na Otvorenom prvenstvu ŠSD-a u streljaštvu

Hrvatski školski sportski savez i Zagrebački streljački savez
Otvoreno prvenstvo ŠSD-a OSNOVNIH ŠKOLA U STRELJAŠTVU
raspored nastupa
I grupa II grupa III grupa
CRNO=DJEČACI; CRVENO=DJEVOJČICE 09,30 poziv; 09,45 proba;10,00 meč; 10,30 kraj 11,30 poziv; 11,45 proba;12,00 meč; 12,30 kraj 12,30 poziv; 12,45 proba;13,00 meč; 13,30 kraj
OSNOVNA ŠKOLA MJESTO/DRUŠTVO puška puška puška
Medvedgrad ZG/MEDO 1.-3.
Otok ZG/SLOBOŠTINA 4.-6.
V. Trgovišće VT/GAJ 7.-9.
A. Šenoe ZG/TREŠNJA 10.-12.
Lj. Babić JAST/JASTREB 13.-15.
K.Š.Gjalski ZABOK/ZABOK 16.-18.
Dubrava DUBRAVA/DUBRAVA 19.-21.
Medvedgrad ZG/MEDO 1.-3.
K. Tomislava NAŠICE/TOMISLAV 4.-6.
J. Klovića ZG/TREŠNJA 7.-9.
J. RŮŽIČKY KONČANICA/RIBAR 10.-12.
Bjelovar BJELOVAR/VIHOR 13.-15.
A. Mihanović KLANJEC/KLANJEC 16.-18.
Lj. Modeca KRIŽEVCI/IZVOR 19.-21.
M.P.Katančić VALPOVO/JOVALIJA 1.-3.
J. Mažuranića N. VINODOL/DELFIN 4.-6.
J. Broza KUMR/KUMROVEC 7.-9.
Malinska MALINSKA/DUBAŠ 10.-12.
J. Kukuljevića BELIŠĆE/METEOR 13.-15.
A.N.Gotovinski KOPRIVNICA/ANG 16.-18.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *