Rezultati UŽIVO – osnovne škole KOŠARKA


Pratite rezultate uživo s utakmica KOŠARKE za učenike OSNOVNIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEČACI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 GAJ, ZAGREB A3 OLIMP, VELIKA MLAKA 51:32 (25:15)
10.30 sati
2 II. Kolo A1 GLAVOČ, CRIKVENICA A2 GAJ, ZAGREB 49:51 (28:24)
13.00 sati
3 III. Kolo A3 OLIMP, VELIKA MLAKA A1 GLAVOČ, CRIKVENICA 50:47 (22:22)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 OTOČAC, OTOČAC B3 MLADOST, VIROVITICA 21:43 (8:31)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB B2 OTOČAC, OTOČAC 101:18 (51:10)
14.15 sati
6 III. Kolo B3 MLADOST, VIROVITICA B1 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB 18:43 (7:28)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 REGOČ, OGULIN C3 BRODARICA, ZADAR 35:77 (21:30)
10.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST, PAZIN C2 REGOČ, OGULIN 41:42 (24:20)
13.00 sati
9 III. Kolo C3 BRODARICA, ZADAR C1 MLADOST, PAZIN 56:46 (33:18)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 VIDRA, DUBROVNIK D3 MLADOST, BJELOVAR 34:40 (11:17)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 PODRAVAC, VIRJE D2 VIDRA, DUBROVNIK 56:27 (28:13)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 MLADOST, BJELOVAR D1 PODRAVAC, VIRJE 33:43 (16:15)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 PETA, VARAŽDIN E3 MLADOST, OSIJEK 51:34 (22:22)
10.30 sati
14 II. Kolo E1 TIN, ŠIBENIK E2 PETA, VARAŽDIN 42:31 (24:16)
13.00 sati
15 III. Kolo E3 MLADOST, OSIJEK E1 TIN, ŠIBENIK 29:36 (22:24)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 ZABOK, ZABOK F3 MLADOST, ĐAKOVO 29:49 (8:31)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 MLADOST, DONJI KRALJEVEC F2 ZABOK, ZABOK 29:15 (18:9)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, ĐAKOVO F1 MLADOST, DONJI KRALJEVEC 38:21 (22:13)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 1
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 SLOGA, POŽEGA G3 MISLAV, PODSTRANA 17:39 (10:19)
10.30 sati
20 II. Kolo G1 I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, PETRINJA G2 SLOGA, POŽEGA 35:37 (20:20)
13.00 sati
21 III. Kolo G3 MISLAV, PODSTRANA G1 I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, PETRINJA 50:34 (28:18)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 1
NR. 9.15 sati
22 I. Kolo H2 MITNICA, VUKOVAR H3 MLADOST, SPLIT 21:36 (17:29)
11.45 sati
23 II. Kolo H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD H2 MITNICA, VUKOVAR 45:38 (32:17)
14.15 sati
24 III. Kolo H3 MLADOST, SPLIT H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD 45:24 (20:4)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A GAJ, ZAGREB 1B ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB 27:41 (16:20)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C BRODARICA, ZADAR 1D PODRAVAC, VIRJE 79:25 (40:15)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.15 sati
27 četvrt finale 1E TIN, ŠIBENIK 1F MLADOST, ĐAKOVO 50:31 (34:16)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.15 sati
28 četvrt finale 1G MISLAV, PODSTRANA 1H MLADOST, SPLIT 52:29 (24:15)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB P26 BRODARICA, ZADAR 52:47 (22:26)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 TIN, ŠIBENIK P28 MISLAV, PODSTRANA  18:34 (7:21)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 11.15 sati
31 3. mjesto G29 BRODARICA, ZADAR G30 TIN, ŠIBENIK 46:29 (12:15)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.15 sati
32 finale P29 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB P30 MISLAV, PODSTRANA 47:63 (25:31)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 DJEVOJČICE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 LOVRAK, ZAGREB A3 SLAVKO KOLAR, KRAVARSKO 40:17 (24:8)
10.30 sati
2 II. Kolo A1 JADRAN, RIJEKA A2 LOVRAK, ZAGREB 17:24 (13:7)
13.00 sati
3 III. Kolo A3 SLAVKO KOLAR, KRAVARSKO A1 JADRAN, RIJEKA 17:25 (7:8)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 VELEBIT, GOSPIĆ B3 IBM, VIROVITICA 35:20 (24:9)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 KAJZERICA, ZAGREB B2 VELEBIT, GOSPIĆ 46:24 (22:8)
14.15 sati
6 III. Kolo B3 IBM, VIROVITICA B1 KAJZERICA, ZAGREB 14:64 (8:26)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 GRABRIK, KARLOVAC C3 ŠKABRNJA, ŠKABRNJA 16:32 (9:17)
10.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST, PAZIN C2 GRABRIK, KARLOVAC 20:16 (10:10)
13.00 sati
9 III. Kolo C3 ŠKABRNJA, ŠKABRNJA C1 MLADOST, PAZIN 32:13 (22:8)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 GUNDULIĆ, DUBROVNIK D3 PRVA, BJELOVAR 70:10 (40:4)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 MLADOST, MOLVE D2 GUNDULIĆ, DUBROVNIK 37:51 (23:23)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 PRVA, BJELOVAR D1 MLADOST, MOLVE 14:42 (6:16)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 BELA IV., VARAŽDIN E3 KREŽMA, OSIJEK 25:40 (8:17)
10.30 sati
14 II. Kolo E1 MLADOST, ŠIBENIK E2 BELA IV., VARAŽDIN 41:10 (18:4)
13.00 sati
15 III. Kolo E3 KREŽMA, OSIJEK E1 MLADOST, ŠIBENIK 29:50 (22:24)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 ĐURMANEC, ĐURMANEC F3 MLADOST, OSIJEK 9:36 (0:26)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 PRVA, ČAKOVEC F2 ĐURMANEC, ĐURMANEC 40:11 (30:4)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, OSIJEK F1 PRVA, ČAKOVEC 26:41 (8:23)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR.
19 I. Kolo G2 0 G3 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT
20 II. Kolo G1 LOVREK, PETRINJA G2 0
8.00 sati
21 III. Kolo G3 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT G1 LOVREK, PETRINJA 29:22 (15:11)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR. 9.15 sati
22 I. Kolo H2 IVAN KOZARAC, ŽUPANJA H3 DUGOPOLJE, DUGOPOLJE 40:38 (15:17)
10.30 sati
23 II. Kolo H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD H2 IVAN KOZARAC, ŽUPANJA 40:45 (15:21)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 DUGOPOLJE, DUGOPOLJE H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD 21:36 (12:23)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A LOVRAK, ZAGREB 1B KAJZERICA, ZAGREB 36:49 (13:31)
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 19.45 sati
26 četvrt finale 1C ŠKABRNJA, ŠKABRNJA 1D GUNDULIĆ, DUBROVNIK 7:45 (5:23)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.30 sati
27 četvrt finale 1E MLADOST, ŠIBENIK 1F PRVA, ČAKOVEC 37:30 (23:13)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.30 sati
28 četvrt finale 1G ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 1H IVAN KOZARAC, ŽUPANJA 36:27  (24:6)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.15 sati
29 polufinale P25 KAJZERICA, ZAGREB P26 GUNDULIĆ, DUBROVNIK 49:34 (23:18)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.15 sati
30 polufinale P27 MLADOST, ŠIBENIK P28 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 17:30 (7:17)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 12.30 sati
31 3. mjesto G29 GUNDULIĆ, DUBROVNIK G30 MLADOST, ŠIBENIK 21:29 (4:11)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
32 finale P29 KAJZERICA, ZAGREB P30 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 30:22(10:9)

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *