Rezultati UŽIVO – srednje škole RUKOMET


Pratite rezultate uživo s utakmica RUKOMETA za učenike SREDNJIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 MARUL, SLATINA A3 SOKOL, GAREŠNICA 22:12 (13:6)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 NARONA, METKOVIĆ A2 MARUL, SLATINA 14:17 (7:7)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 SOKOL, GAREŠNICA A1 NARONA, METKOVIĆ 15:17 (6:8)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MEDICINAR, ŠIBENIK B3 ŠANAC, KARLOVAC 9:24 (4:12)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 MARTIN, DUGO SELO B2 MEDICINAR, ŠIBENIK 31:3 (15:0)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 ŠANAC, KARLOVAC B1 MARTIN, DUGO SELO 11:17 (6:11)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 JELKOVEC, ZAGREB C3 SOKOL, ZLATAR 19:13 (10:6)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE C2 JELKOVEC, ZAGREB 16:19 (4:11)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 SOKOL, ZLATAR C1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE 15:24 (8:16)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 MLADOST ’96, ĐAKOVO D3 ELEKTROTEHNIČAR, NOVA GRADIŠKA 17:16 (9:9)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 ŠPOGI, ZAGREB D2 MLADOST ’96, ĐAKOVO 18:12 (10:5)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 ELEKTROTEHNIČAR, NOVA GRADIŠKA D1 ŠPOGI, ZAGREB 11:25 (3:11)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Novigrad
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 SENIA, SENJ E3 GIMNAZIJALAC, SISAK 24:16 (12:9)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA E2 SENIA, SENJ 13:19 (4:9)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 GIMNAZIJALAC, SISAK E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 16:18 (8:6)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Novigrad
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 DUGA, LABIN F3 MLADOST, VINKOVCI 22:12 (11:9)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN F2 DUGA, LABIN 17:17 (10:8)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, VINKOVCI F1 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN 8:23 (5:13)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Kaštelir
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 TEHNIČAR, ZADAR G3 GIMNAZIJA, POŽEGA 20:14 (10:8)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 HVAR, HVAR G2 TEHNIČAR, ZADAR 13:17 (4:9)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 GIMNAZIJA, POŽEGA G1 HVAR, HVAR 3:15 (1:9)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Kaštelir
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT H3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC 17:17 (9:7)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 ELEKTRON, RIJEKA H2 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 19:11 (12:3)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC H1 ELEKTRON, RIJEKA 18:20 (8:9)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A MARUL, SLATINA 1B MARTIN, DUGO SELO 19:13 (8:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C JELKOVEC, ZAGREB 1D ŠPOGI, ZAGREB 13:17 (8:8)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E SENIA, SENJ 1F DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN 16:15 (9:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G TEHNIČAR, ZADAR 1H ELEKTRON, RIJEKA 10:18 (6:7)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 MARUL, SLATINA P26 ŠPOGI, ZAGREB 10:15 (5:11)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 SENIA, SENJ P28 ELEKTRON, RIJEKA 19:14 (11:8)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29 MARUL, SLATINA G30 ELEKTRON, RIJEKA 14:7 (9:4)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29 ŠPOGI, ZAGREB P30 SENIA, SENJ 16:15 (7:7)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 GIMNAZIJA, VIROVITICA A3 ŠKEBB, BJELOVAR 9:17 (2:9)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 PLOČA, PLOČE A2 GIMNAZIJA, VIROVITICA 15:13 (8:8)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 ŠKEBB, BJELOVAR A1 PLOČA, PLOČE 13:12 (5:5)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MEDICINAR, ŠIBENIK B3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 5:13 (1:8)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 MLADOST, IVANIĆ-GRAD B2 MEDICINAR, ŠIBENIK 35:5 (17:2)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC B1 MLADOST, IVANIĆ-GRAD 16:24 (11:14)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 OSMICA, ZAGREB C3 PREGRADA, PREGRADA 14:8 (8:4)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST ’96, ĐAKOVO C2 OSMICA, ZAGREB 16:17 (8:10)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 PREGRADA, PREGRADA C1 MLADOST ’96, ĐAKOVO 15:26 (7:14)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 GYMNICUS, OSIJEK D3 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 23:16 (10:9)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 UM, ZAGREB D2 GYMNICUS, OSIJEK 30:13 (18:7)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD D1 UM, ZAGREB 16:32 (8:17)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 12.30 sati
13 I. Kolo E2 SENIA, SENJ E3 GIMNAZIJALAC, SISAK 7:21 (2:12)
13.30 sati
14 II. Kolo E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA E2 SENIA, SENJ 31:4 (17:1)
14.30 sati
15 III. Kolo E3 GIMNAZIJALAC, SISAK E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 10:30 (6:17)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 12.30 sati
16 I. Kolo F2 DUGA, LABIN F3 OBRTNIK, VINKOVCI 23:12 (11:6)
13.30 sati
17 II. Kolo F1 GOŠK, VARAŽDIN F2 DUGA, LABIN 13:13 (8:6)
14.30 sati
18 III. Kolo F3 OBRTNIK, VINKOVCI F1 GOŠK, VARAŽDIN 6:23 (3:12)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
19 I. Kolo G2 BROKERI, ZADAR G3 PAKRAC, PAKRAC 15:9 (7:4)
13.30 sati
20 II. Kolo G1 DOMAGOJ, MAKARSKA G2 BROKERI, ZADAR 17:7 (10:4)
14.30 sati
21 III. Kolo G3 PAKRAC, PAKRAC G1 DOMAGOJ, MAKARSKA 10:22 (4:14)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
22 I. Kolo H2 AZINUS, SPLIT H3 SVJETLOST, ČAKOVEC 20:14 (9:8)
13.30 sati
23 II. Kolo H1 KAMENJAK, CRIKVENICA H2 AZINUS, SPLIT 12:11 (5:5)
14.30 sati
24 III. Kolo H3 SVJETLOST, ČAKOVEC H1 KAMENJAK, CRIKVENICA 13:17 (5:9)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A ŠKEBB, BJELOVAR 1B MLADOST, IVANIĆ-GRAD 20:21 (8:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C MLADOST ’96, ĐAKOVO 1D UM, ZAGREB 20:22 (11:13)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 1F GOŠK, VARAŽDIN 26:17 (11:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G DOMAGOJ, MAKARSKA 1H KAMENJAK, CRIKVENICA 15:21 (8:9)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 MLADOST, IVANIĆ-GRAD P26 UM, ZAGREB 16:9 (6:5)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA P28 KAMENJAK, CRIKVENICA 21:8 (9:4)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 UM, ZAGREB G30 KAMENJAK, CRIKVENICA 16:12 (8:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 MLADOST, IVANIĆ-GRAD P30 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 15:22 (7:11)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *